Sotsiaalmeedia 
haldus

15+ aastat kogemust digiturunduses. Teie kindel partner digiturunduses, sotsiaalmeedia halduses ja kampaaniate loomisel.

sotsiaalmeedia haldus

Mis on sotsiaalmeedia haldus?

Sotsiaalmeedia haldus on ettevõttele sotsiaalmeedia sisu loomise, planeerimise, tagasiside (tulemuste jälgimise) protsess. Veebihai pakub teile sotsiaalmeedia haldus teenust põhiliselt Facebookis ja Instagramis aga vastavalt vajadusele võime siia lisada ka Youtube-i, LinkedIn-i või hoopis mõne teise (mõnikord on ka kliendil välja kujunenud mingi kanal, kus ta soovib pildis olla). Kõik oleneb kliendi vajadustest aga põhiline liiklus käib hetkel läbi nende kahe eelmainitud kanali kaudu ja ka nö “sisenemise barjäär” (nii rahaliselt, kui ka ajaliselt) ei ole nii kulukas, näiteks võrreldes LinkedIn-iga.

Lihtsamaks arusaamiseks oleme loonud ka erineva mahuga hinnapaketid. Sotsiaalmeedia halduse hind sõltub paljudest teguritest aga 90% klientide vajadustest on kokku võetud alumiste pakketide näol. Kindlasti võtke meiega enne ühendust – nii saame kõige paremini aru teie ettevõtte tegevustest, valdkonnast, kas te juba midagi teete, kuidas teete, kui palju teete jne. Tavaliselt lepime kokku ka lühikese kohtumise või videokõne, nii liigub info kõige kiiremini.

Tõmbame käima

Soovid kuskilt alustada ja pildis olla?
179 Kuus
 • 6 postitust kuus
 • Kujundus (pilt, graafika, kohandamine)
 • CTA (kutsung tegevusele, sõnum, tekst)
 • Postitamine Facebooki ja Instagrami
 • Ülevaade (kaasatus, uued jälgijad, statistika)
START

Pidevalt pildis

Vähemalt 2 postitust nädalas + 1 SEO artikkel
299 Kuus
 • 8 postitust kuus
 • Kujundus (pilt, graafika, kohandamine)
 • CTA (kutsung tegevusele, sõnum, tekst)
 • Postitamine Facebooki ja Instagrami
 • Ülevaade (kaasatus, uued jälgijad, statistika)
 • 1 SEO optimeeritud artikkel 500 sõna
Enim müüdud

Maksimaalselt pildis

Vähemalt 3 postitust nädalas + 2 SEO artiklit
449 Kuus
 • 12 postitust kuus
 • Kujundus (pilt, graafika, kohandamine)
 • CTA (kutsung tegevusele, sõnum, tekst)
 • Postitamine Facebooki ja Instagrami
 • Ülevaade (kaasatus, uued jälgijad, statistika)
 • 2 SEO optimeeritud artiklit 500 sõna
 • Kodulehe ja e-poe TASUTA analüüs
 • Persoona loomine
UUS TASE

Mis järjekorras tehakse sotsiaalmeedia halduse tegevusi?

Sotsiaalmeedia haldus on efektiivne ja tulus siis, kui on olemas plaan. Ilma plaanita on järjepidevaid tegevusi väga raske teha. Kui on olemas sotsiaalmeedia strateegia plaan, saab teha tegevusi tulemuslikumalt ja saame kliendile pakkuda paremat ülevaadet tehtust. Loe rohkem sotsiaalmeedia kohta siit.

Loome tervikliku sotsiaalmeedia strateegia

Selleks, et tagada soovitud klientideni ja sihtgruppideni jõudmine ning eesmärkide saavutamine, on sotsiaalmeedia strateegia väga oluline. Selle tegevuskava koostamisel saame korralikult uurida ettevõtte tööstusharu, valdkonda ja määrata kindlaks, milliseid kanaleid sotsiaalmeedias kasutada.

Lisaks tuleb strateegia koostamisel arvesse võtta postituste sagedust ning luua igale kasutatavale platvormile/kanalile sobivat sisu. Planeerime postitused, koostame tähtajad, valime välja postitamise ajad. Kui meie poolt on strateegia esitatud, valideerimine selle kliendiga.

Sotsiaalmeedia kanalite haldus ja postitamine

Sotsiaalmeedia üks kõige olulisemaid tegevusi on pidevalt pildis olemine. Ajajooksul on tehtud väga palju erinevaid uuringuid sellest, mis sotsiaalmeedias töötab. Number üks on alati postitamine ise. Tee seda kasvõi nädalas korra aga tee sedagi. Muidugi on ilmselge, et mida rohkem postitad, seda rohkem toob see ka tulemusi aga kindlasti ei tohi see olla lihtsalt niisama tühi sisu.

Paku väärtust, tutvusta oma teenuseid, räägi lugu, hari klienti. Kindlasti võib olla vahele ka mingeid tähtpäevade postitusi (näiteks soovid head Vabariigi aastapäeva või emadele emadepäevaks palju tervist ja õnne jne) ja niisama näiteks huvitava artikli jagamist, see võib tõsta kaasatust (engagement) - inimesed kommenteerivad ja laigivad.

Veebihai tiim aitab teil luua sobiva sisu, planeerime postitamise ja teeme postitused valmis ning postitame. Teise ja kolmanda paketiga on kaasas ka SEO ehk kirjutame ühe või kaks korralikku Google jaoks optimeeritud märksõna artiklit, mis hakkavad tooma liiklust ka Google otsimootori kaudu.

Sotsiaalmeedia kasu ja tulemuste analüüsimine

Raporteerimine teile iga kuu, kuidas positamine läks, palju tuli uus followere, kui suur oli kaasatus (inimesteni jõudmise ulatus). Teeme seda kõikide tavapakettide sees. See annab ülevaate tulemustest. Sotsiaalmeedias saab analüüsiga väga süvitsi minna, võta meiega ühendus ja räägime sellest rohkem, kui on huvi.

Millega tegeleb sotsiaalmeedia haldur?

Kõlab nagu võlur? Vähemalt natuke tundub küll, et sotsiaalmeedia haldur tegeleb millegi salajasega ja täiesti arusaamatu tegevusega “tavainimesele”. Tegelikult see nii ei ole. 

Meile on abiks erinevad tööriistad ja nende väga hästi tundmine. Tänu sellele infole mida annavad professionaalsed tööriistad, saab sotsiaalmeedia haldur teha õigeid otsuseid. Sotsiaalmeedia haldur on neid tööriistu õppinud väga hästi tundma ja sealt tulevad ka need oskused, mida on vaja edukaks sotsiaalmeedia kampaaniaks ja halduseks. 

Sotsiaalmeedia haldamine tasub alati jätta profi kätte, siis vähemalt on olemas ka see püsivus, mida on vaja. Kujutate ette, et peate oma ettevõtte põhitegevuse kõrval kulutama väga palju aega sellele, et üldse seda valdkonda õppima hakata? See kõik võtab aega, mitte päevi või kuid, vaid väga hästi tehes aastaid. Kas teil on seda aega? Lisaks muidugi veel teostus ise. Veebihai meeskonnas on olemas inimesed kellele see on igapäevane töö – aitame ka teid!

“Sotsiaalmeedia haldus jäta profile – usume, et Teie ettevõtte põhitegevusele kuluv aeg on see mida saate ja peaksite Teie tegema, jätke sotsiaalmeedia meie teha. Nii tagate püsivuse, tulemused ja teate, et asjad on tehtud.”

Sotsiaalmeedia kampaania – aitame luua terviklahenduse.

Kui Teil juba sotsiaalmeedia kanalid olemas ja seal on ka tegevust toimunud aga soovite hoopis luua (näiteks kevadkampaania soodustuse e-poele) uue kampaania aga selle jaoks on vaja ressursse, eriti aega ja oskusi, siis võtke meiega ühendust.

Aitame luua maandumislehe, loome pildid (vajadusel pildistame), koostame tekstid ja postitame ning raporteerime tulemustest. Sotsiaalmeedia kampaania hind sõltub väga mahust, seega võtke meiega ühendust info@veebihai.ee ja teeme teile pakkumise (esimeses kirjas võite vabalt üldiselt rääkida, selles osas on vaja info saamiseks nagunii helistada või kokku saada)

Sotsiaalmeedia koolitused ja konsultatsioon.

Teil on hoopis küsimused ja vajate vastuseid mida teha, kuidas teha, palju teha, kas teete õigesti jne? Aitame teid. Võtke meiega ühendust ja anname enda üle 15 aastase kogemust pealt infot mida teame. Palju infot saame anda tasuta (lugege kasvõi meie blogi), aga helistage igaljuhul +372 5257 228 ja saate enda vastused. 

Lisaks saame vajadusel teha sotsiaalmeedia auditi. Vaatame üle teie e-poe/kodulehe/maandumislehe, vaatame üle sellega seotud sotsiaalmeedia kanalid ja anname kiired soovitused mida paremaks teha.