Tehtud tööd

Oleme koostööd teinud tuntud brändide ja riigiasutustega. Sealhulgas Rapla Haigla, Kennelliit, Kaitseministeerium, Estonia Teater, EstBAN, Alma ja paljud teised.

1
Aastat kogemust
1 +
E-poodi
1 +
Kodulehte

vaimsetervisekeskus.ee

Vaimse Tervise Keskus

Märkame ja sekkume – on Vaimse Tervise keskuse tunnuslause. Meie sekkuseime veebilehe osas ja aitasime VTK-le luua CVI, koos logo ja värvidega ning selle põhjal tegime pärast kodulehe lahenduse. Koostöö jätkub ka tulevikus lehe hoolduse osas. 

Tallinna Vanalinna Päevad

Uuendame ja teeme ümber vastavalt jooksva aasta teemale ümber Vanalinna Päevade kodulehte, juba viiendat aastat. Olulisel kohal on sündmuste kuvamine. Seekord toimuvad Vanalinnapäevad juba 41-st korda.

Rapla Haigla

Tegime Rapla Haiglale CVI põhjal uue kodulehe. Jälgisime lehe tegemisel info olulisust. SA Raplamaa Haigla on asutanud Raplamaa Omavalitsuste Liit ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla. Üldhaiglana osutavad nad ööpäevaringset erakorralist meditsiiniabi (EMO).

3D Koda

3DKoda OÜ on ainulaadne ettevõte Eestis, mis pakub 3D-printimise alal kõike. Tegime 3D kojale uue WooCommerce e-poe ja aitasime seadistada e-poele vajalikud funktsionaalsused.

Eesti Kennelliit

Tegime uue CVI, lõime uued süsteemid (kalender, kohtunike register jm) ja kujundasime kodulehe. Eesti Kennelliit (EKL) on Rahvusvahelise Künoloogilise Föderatsiooni (Fédération Cynologique Internationale – FCI) täisliige.

Lättekoda

Tegime uue rahust, heaolust ja loodusest inspireeritud kujundusega veebilehe Lättekojale. Lättekoda võtab Teid vastu Taevaskojas, Põlvamaal. 

Ideal Auto

Lõime Ideal Autole uhiuue täisteenust pakkuva autode oksjonikeskkonna, mis teeb kasutatud auto müümise senisest veelgi lihtsamaks ja ostmise üdini turvaliseks.

EstBAN

EstBAN on piirkonna üks aktiivsemaid äriinglite võrgustikke, mis otsib investeerimisvõimalusi Eestis ja selle lähiriikides eesmärgiga kasvatada siinsete iduetapi investeeringute kvantiteeti ja kvaliteeti.

Teater Nuutrum

Teater Nuutrum loodi 2020. aastal eesmärgiga leida põnevaid ning seni avastamata mängukohtasid Eestis. Meie põhifookuses on uue Eesti dramaturgia lavale toomine, uued tõlketööd ning regionaalselt mitmekesise teatrikunsti vilelemine.

AB Accounting

Korras raamatupidamine on ettevõtte edukuse üks võtmesõna! Pikaajalise kogemusega oma ala spetsialistid. Soovitame.

Gamecan

Gamecan on Pärnus tegutsev rahvusvahelise meeskonnaga mänguarendusettevõte, kes on juba 2015. aastast arendanud kvaliteetseid videomänge.

S20 Indonesia

S20 toetab G20 tööd, edendades ametlikku dialoogi teadusringkondadega, ja seda juhib tavaliselt asukohariigi riiklik teadusakadeemia.

 

Lakera

Lõngadega ja kudumistarvikutega tegelev e-pood. Lihtne ja funktsionaalne kujundus, vajalikud e-poe moodulid ja digiturunduse tööriistad (Google märksõna tööriist ja Google analüütika algseadistus). Lisasime vajalikud sisulehed ja tooted. Küsi sinagi endale e-poe lahendust ja tõmba oma äri käima!

Jaht Sinilind

Mereõhk teeb vabaks! Sa seod otsad lahti ja võtad kursi muulide vahele… Sadamakaide ääres õõtsuvad purjekad, muhe tuul plagistab mastides, kõrgetes ja veel kõrgemates…loe edasi juba kliendi kodulehelt. Tegime WordPressi peale, kasutades Divi teemat kliendile lihtsa funktsonaalsusega broneerimise lehe purjetamise jaoks. Jahtsinilind pakub teenust purjetamiseks Pärnu lahel, viib inimesei Kihnu ja Manilaiule.

Cozy Cabin

Oi kui rahustavad on küünlad. Ka Veebihai tiimile meeldib küünalde rahustav kuma, soojuse tunne, õhku puhastavad omadused. Cozy Cabin müüb väga ägedaid küünlaid, erinevate lõhnadega. Lisaks teevad nad seda ökoloogiliselt. Loe rohkem juba kliendi e-poest.

 

Tantsutsoon

Tantsimine teeb meele rõõmsaks, põsed roosaks ja rõskeks, annab piisavalt aktiivsust kehale ja vaimule. Liitu sinagi Tantsutsooni tantsustuudioga!  Egely, Tantsutsooni stuudio juhataja ja treener on väga rõõmus ja äge inimene! Soovitame kindlasti oma laps sinna viia või ise trenni minna.

 

Eesti kool

Eesti Kool on ülla ja väga vajaliku missiooniga ettevõtmine. Kõige paremini võtavad nad ise selle teema kokku nii: Liikumise „Eesti kool on eesti keele kodu“ eesmärk on seista eesti koolide maailmatasemel hariduskvaliteedi eest. Soovime tasakaalustatud avaliku debati, teavituse ja selgituse kaudu rääkida eesti laste ja lapsevanemate õigustest, sest kõigil eesti lastel on õigus maailma parimale haridusele.

 

1Mobiil

Tegime kliendile tehnika e-poe. 1mobiil müüb erinevaid korpuseid ja muid tarvikuid nutitelefonidele. Tegime erinevad vajalikud funktsionaalsused, seadistamised ja kujunduse. E-pood valmis 45 päevaga.

Ettevõtted, kes on meid usaldanud.

kanepiaiand