Tehtud tööd

Oleme koostööd teinud tuntud brändide ja riigiasutustega. Sealhulgas Rapla Haigla, Kennelliit, Kaitseministeerium, Estonia Teater, EstBAN, Alma ja paljud teised.

E-poe tegemine
1
Aastat kogemust
1 +
E-poodi
1 +
Kodulehte

ilandsound.ee

I Land Sound

ILS – I Land Sound. Kes siis ei teaks seda populaarset sündmust? Meie küll kedagi ei tea, kes ei teaks. Tegime I Land Soundi jaoks uue ja vinge veebi, mis on oluliselt kasutajasõbralikum, kui enne. Info on selgelt struktueeritud, sai juurde tehtud palju funktsionaalsust ja see pole veel kõik. Leht muutub LIVE ürituse ajal täiesti – kõik, mis on oluline sündmuse toimumise ajal, tõstetakse fookussesse.

Peach  Label

Peach label on suurelt unistav Eesti väike ettevõte. Nende missioon ja südameasi on olla eeskujuks ning süstida palju enesearmastust- ja kindlust naistesse üle maailma. Veebihai samuti toetab võimsaid ja endale kindlaks jäävaid naisi mistõttu tegime Peach Labelile e-poe kasutades Woocommercei ja  lähtudes Peach Labeli enda brändiraamatust.

Artem Arbor

Artem arbor tegeleb lastele mõeldud mänguasjade tootmisega. Ise nad ütlevad enda kohta, nii “puidust alternatiiv plastikust mänguasjadele”. Lisaks pakub arar.ee ka erinevaid teenuseid nagu: graveerimis-, lõikamis- ja modelleerimisteenus puit-, vineer-, nahk-, pleksiklaas- ning klaasesemetele.

Herr Krakenmann

Ökoloogilised maitseained ja vürtsid. Kõige suurema maitseainete ja segude valikuvõimalusega e-pood Eestis. Tegime kliendile moodsa kujundusega e-poe, kus on mõeldud kindlasti ka loogilisele ülesehitusele ja mugavale kasutajakogemusele. 

Vaimse Tervise Keskus

Märkame ja sekkume – on Vaimse Tervise keskuse tunnuslause. Meie sekkuseime veebilehe osas ja aitasime VTK-le luua CVI, koos logo ja värvidega ning selle põhjal tegime pärast kodulehe lahenduse. Koostöö jätkub ka tulevikus lehe hoolduse osas. 

Tallinna Vanalinna Päevad

Uuendame ja teeme ümber vastavalt jooksva aasta teemale ümber Vanalinna Päevade kodulehte, juba viiendat aastat. Olulisel kohal on sündmuste kuvamine. Seekord toimuvad Vanalinnapäevad juba 41-st korda.

Rapla Haigla

Tegime Rapla Haiglale CVI põhjal uue kodulehe. Jälgisime lehe tegemisel info olulisust. SA Raplamaa Haigla on asutanud Raplamaa Omavalitsuste Liit ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla. Üldhaiglana osutavad nad ööpäevaringset erakorralist meditsiiniabi (EMO).

3D Koda

3DKoda OÜ on ainulaadne ettevõte Eestis, mis pakub 3D-printimise alal kõike. Tegime 3D kojale uue WooCommerce e-poe ja aitasime seadistada e-poele vajalikud funktsionaalsused.

Eesti Kennelliit

Tegime uue CVI, lõime uued süsteemid (kalender, kohtunike register jm) ja kujundasime kodulehe. Eesti Kennelliit (EKL) on Rahvusvahelise Künoloogilise Föderatsiooni (Fédération Cynologique Internationale – FCI) täisliige.

Lättekoda

Tegime uue rahust, heaolust ja loodusest inspireeritud kujundusega veebilehe Lättekojale. Lättekoda võtab Teid vastu Taevaskojas, Põlvamaal. 

Ideal Auto

Lõime Ideal Autole uhiuue täisteenust pakkuva autode oksjonikeskkonna, mis teeb kasutatud auto müümise senisest veelgi lihtsamaks ja ostmise üdini turvaliseks.

EstBAN

EstBAN on piirkonna üks aktiivsemaid äriinglite võrgustikke, mis otsib investeerimisvõimalusi Eestis ja selle lähiriikides eesmärgiga kasvatada siinsete iduetapi investeeringute kvantiteeti ja kvaliteeti.

Teater Nuutrum

Teater Nuutrum loodi 2020. aastal eesmärgiga leida põnevaid ning seni avastamata mängukohtasid Eestis. Meie põhifookuses on uue Eesti dramaturgia lavale toomine, uued tõlketööd ning regionaalselt mitmekesise teatrikunsti vilelemine.

AB Accounting

Korras raamatupidamine on ettevõtte edukuse üks võtmesõna! Pikaajalise kogemusega oma ala spetsialistid. Soovitame.

Gamecan

Gamecan on Pärnus tegutsev rahvusvahelise meeskonnaga mänguarendusettevõte, kes on juba 2015. aastast arendanud kvaliteetseid videomänge.

S20 Indonesia

S20 toetab G20 tööd, edendades ametlikku dialoogi teadusringkondadega, ja seda juhib tavaliselt asukohariigi riiklik teadusakadeemia.

 

Lakera

Lõngadega ja kudumistarvikutega tegelev e-pood. Lihtne ja funktsionaalne kujundus, vajalikud e-poe moodulid ja digiturunduse tööriistad (Google märksõna tööriist ja Google analüütika algseadistus). Lisasime vajalikud sisulehed ja tooted. Küsi sinagi endale e-poe lahendust ja tõmba oma äri käima!

Jaht Sinilind

Mereõhk teeb vabaks! Sa seod otsad lahti ja võtad kursi muulide vahele… Sadamakaide ääres õõtsuvad purjekad, muhe tuul plagistab mastides, kõrgetes ja veel kõrgemates…loe edasi juba kliendi kodulehelt. Tegime WordPressi peale, kasutades Divi teemat kliendile lihtsa funktsonaalsusega broneerimise lehe purjetamise jaoks. Jahtsinilind pakub teenust purjetamiseks Pärnu lahel, viib inimesei Kihnu ja Manilaiule.

Cozy Cabin

Oi kui rahustavad on küünlad. Ka Veebihai tiimile meeldib küünalde rahustav kuma, soojuse tunne, õhku puhastavad omadused. Cozy Cabin müüb väga ägedaid küünlaid, erinevate lõhnadega. Lisaks teevad nad seda ökoloogiliselt. Loe rohkem juba kliendi e-poest.

Tantsutsoon

Tantsimine teeb meele rõõmsaks, põsed roosaks ja rõskeks, annab piisavalt aktiivsust kehale ja vaimule. Liitu sinagi Tantsutsooni tantsustuudioga!  Egely, Tantsutsooni stuudio juhataja ja treener on väga rõõmus ja äge inimene! Soovitame kindlasti oma laps sinna viia või ise trenni minna.

Eesti kool

Eesti Kool on ülla ja väga vajaliku missiooniga ettevõtmine. Kõige paremini võtavad nad ise selle teema kokku nii: Liikumise „Eesti kool on eesti keele kodu“ eesmärk on seista eesti koolide maailmatasemel hariduskvaliteedi eest. Soovime tasakaalustatud avaliku debati, teavituse ja selgituse kaudu rääkida eesti laste ja lapsevanemate õigustest, sest kõigil eesti lastel on õigus maailma parimale haridusele.

 

1Mobiil

Tegime kliendile tehnika e-poe. 1mobiil müüb erinevaid korpuseid ja muid tarvikuid nutitelefonidele. Tegime erinevad vajalikud funktsionaalsused, seadistamised ja kujunduse. E-pood valmis 45 päevaga.

Lavatehnika

Villu, kes alustas oma karjääri 2003 aastal peale ehituskooli Eesti Draamateatris lavatöölisena, omandades seal põhjalikud teadmised lavatehnika kohta. Hiljem saigi temast lavatehnik, kelle ülesandeks oli tehnika töös hoidmine. Ta täiendas oma teadmisi mehhatroonika erialal ja töötas seejärel valgus-, heli- ja videotehnika püsipaigaldustega. Kuid kõik teed tõid ta tagasi teatri juurde ning oma nime üles ehitades hakati teda kutsuma ka mujale appi ning seeläbi sai vajalikuks asutatud oma firma nimega Jogi OÜ. Jogi OÜ on loonud erinevaid valgus-, tehnilisi ja lavalahendusi teatrietendustele ning teinud ka muud tehnilist tööd, nagu seadmete paigaldamist ja remonti

 

 

 

Pärlikala

Pärlikala eesmärk on pakkuda kvaliteetseid tooteid, mis vastavad klientide spetsiifilistele vajadustele ja aitavad luua tervislikke ja kauneid tiike. Valikus on erinevat tüüpi kalu, filtreid, pumpasid, valgusteid, õhupumpasid ja muud vajalikku tehnikat. Lisaks müüakse ka spetsiaalseid söödasegusid ja lisandeid, mis aitavad hoida kalade tervist ning tiigi vett puhtana. Pärlikala pakub asjatundlikku nõustamist, et aidata klientidel valida sobivaid tooteid ja kujundada oma tiike vastavalt nende soovidele ja eelistustele.

FookusPookus

Fookus Pookus toodab professionaalseid kaameratööseadmeid tele- ja kinofilmide tootmiseks, spetsialiseerunud liikuvate kaamerate tehnoloogiatele. Tegime neile eraldiseisva e-poe  custom-kujundusega. 

 

Ajateater

Ajateater on kultuuriloolisi ja ajalooainelisi lavastusi loov projektiteater.  Mängitakse peamiselt Tallinnas ja Harjumaal, aga hea mõtte korral ka  teistes paikades üle Eesti.

Winroll

Winroll spetsialiseerub kõrgkvaliteetse kohandatud monoliitsest polükarbonaadist ruloo disainis. Nende läbipaistvad rulood lasevad läbi kuni 90% valgusest, mis teeb neist analoogidega võrreldava hinnaga hea lahenduse, mida kasutatakse laialdaselt äärelinna hoonetes: lehtlad, terrassid, eramajade omanike verandad ja muud avalike ettevõtete avatud hooned.

 

Pruulimine

Peamiseks kubandusartikliteks on kujunenud Weyermann® Specialty Malts linnaste jae-ja hulgikaubandus terves Baltikumis. Meie koostööpartnerite hulka kuulub veel Muntons, kes hoolitseb kodupruulijate konsentraatide valiku eest. Fermentis hoolitseb kvalitseetsete pärmide valiku ees nii kange kui ka lahja alkoholi. Nende valikust leiab roostevaba mahuteid ja seadmeid pruulimiseks firmadelt Speidel, Brumas ja Brewiks.

Amps

Amps on Tallinnas asuv kohvikute kett, mis pakub nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki. Lisaks tavapärasele menüüle valmistatakse seal pitsasid ja pagaritooteid ning pakutakse ka toitlustusteenust Amps Cateringi nime all. Amps avas oma esimese Ampsu kohviku 2000. aastal Järve Keskuses, peale mida laieneti ka mujale Tallinnas ja loodi 2005. aastal muu hulgas ka Amps Catering.

Lyfjaberg looduskosmeetika

Lyfjaberg on pühendunud kvaliteetsete nahahooldustoodete maale toomisele jalgadele ja kätele, mis seavad esikohale keskkonnasäästlikkuse. Nende missioon on anda inimestele võimalus hoolitseda oma naha eest nii tõhusalt kui ka keskkonnasäästlikult.

Ettevõtted, kes on meid usaldanud.

kanepiaiand