SEO teenus Veebihaist

Kui teid huvitab kvaliteetne SEO teenus, siis olete sattunud õigesse kohta. Võta meie SEO spetsialistiga kohe ühendust ja paneme digiturunduse suunad paika. Seo end meiega.

SEO teenused võta koguenud spetsialistidelt.

Tõmbame käima

Vinge algus, kokku 1000 sõna kuus
199 Kuus
 • 2 SEO artiklit kuus
 • Kujundus (pilt, graafika, kohandamine)
 • Postitamine Facebooki ja Instagrami
 • SEO seadistamine (Rankmath märksõna optimeerimise tööriist, sitemap ja Google search console märksõna analüüsija)
START

Pidevalt pildis

5 postitust kuus, 2500 sõna UUT sisu
399 Kuus
 • 5 SEO artiklit kuus
 • Kujundus (pilt, graafika, kohandamine)
 • Artikli CTA (kutsung tegevusele, sõnum, tekst)
 • Postitamine Facebooki ja Instagrami
 • SEO seadistamine (Rankmath märksõna optimeerimise tööriist, sitemap ja Google search console märksõna analüüsija)
Enim müüdud

Maksimaalselt pildis

8 UUT artikiklit kuus, kokku 4000 sõna
559 Kuus
 • 8 SEO artiklit kuus
 • Kujundus (pilt, graafika, kohandamine)
 • Artikli CTA (kutsung tegevusele, sõnum, tekst)
 • Postitamine Facebooki ja Instagrami
 • Ülevaade (kaasatus, uued jälgijad, statistika)
 • SEO seadistamine (Rankmath märksõna optimeerimise tööriist, sitemap ja Google search console märksõna analüüsija)
 • Kodulehe ja e-poe TASUTA analüüs
 • Persoona loomine
UUS TASE

Mis on SEO?

seo teenusOtsingumootori optimeerimine (SEO) on praktika, mis parandab veebisaidi või veebilehe nähtavust ja asetust otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP). See saavutatakse veebisaidi või veebilehe erinevate elementide (nt sisu, struktuuri ja lingid) optimeerimisega, et muuta see otsingumootorite jaoks atraktiivsemaks ja asjakohasemaks. SEO eesmärk on meelitada veebisaidile või e-poodi rohkem orgaanilist (tasuta) liiklust, saavutades asjakohaste otsingupäringute otsingumootori tulemustes kõrgema asetuse.

SEO võib jagada kahte põhikategooriasse: lehesisene optimeerimine ja leheväline optimeerimine. Lehesisene optimeerimine hõlmab veebisaidi või veebilehe elementide optimeerimist, mida juhib otseselt veebisaidi omanik, nagu sisu, metasildid ja lehe struktuur. Leheväline optimeerimine seevastu hõlmab selliste elementide optimeerimist, mida veebisaidi omanik otseselt ei kontrolli, näiteks välised lingid ja sotsiaalmeedia signaalid.

SEO on pidevalt arenev valdkond, mis nõuab tehniliste teadmiste, loovuse ja strateegia kombinatsiooni. Varem toiminud SEO-tehnikad ei pruugi tänapäeval olla tõhusad ning uusi tehnikaid arendatakse pidevalt. Seetõttu on veebisaitide omanikel oluline olla kursis viimaste SEO trendide ja parimate tavadega, et nende veebisaidid oleksid otsingumootoritele optimeeritud ja suudaksid meelitada rohkem orgaanilist liiklust.

SEO teenus – mida need endas hõlmavad?

SEO teenus on tehnikate kogum, mida SEO spetsialistid kasutavad veebisaidi otsingumootori asetuse parandamiseks ja orgaanilise liikluse suurendamiseks. Järgnevalt käsitleme SEO-teenuseid ja nende sisu ja milline SEO teenus täpsemalt on ning SEO etappe.

Tea, mida sa teed!
1. Veebisaidi/e-poe audit
SEO audit on iga SEO kampaania esimene samm. See on protsess, mille käigus analüüsitakse veebisaidi tugevaid ja nõrku külgi SEO osas. Audit hõlmab erinevate tegurite analüüsimist, nagu veebisaidi struktuur, sisu kvaliteet, saidi kiirus, tehniline SEO, mobiilne reageerimisvõime, lingi profiil ja kasutajakogemus.
Tea, mida sa teed!
Analüüsime kõike!
2. Märksõnade analüüs
Märksõnauuring on veebisaidi jaoks kõige asjakohasemate ja kasumlikumate märksõnade tuvastamise protsess. SEO spetsialistid kasutavad veebilehe nišiga seotud ja suure otsingumahuga märksõnade leidmiseks erinevaid tööriistu. Samuti analüüsime me iga märksõna konkurentsi ja valime välja need, mis on väiksema konkurentsiga, kuid millel on kõrge asetuse potentsiaal ehk võimalus jõuda Googles esimeste tulemuste sisse.
Analüüsime kõike!
Teeme sisu arusaadavaks otsingumootoritele!
3. Lehesisene optimeerimine
Lehesisene optimeerimine viitab veebisaidi sisu ja HTML-i lähtekoodi optimeerimise protsessile, et parandada selle asetust SERP-ides. See hõlmab metasiltide, pealkirjade, sisu, piltide, sisemise linkimise ja saidi struktuuri optimeerimist. Lehesisene optimeerimine aitab otsingumootoritel mõista veebisaidi sisu ja selle olulisust konkreetse märksõna jaoks.
Teeme sisu arusaadavaks otsingumootoritele!
Kvaliteetne sisu!
4. Sisu loomine
Sisu on SEO-s üks kriitilisemaid tegureid. SEO spetsialistid loovad kvaliteetset, informatiivset ja kaasahaaravat sisu, mis on optimeeritud sihitud märksõnadele. Samuti kasutavad nad sisuturunduse tehnikaid, et reklaamida sisu ja hankida tagasilinke kõrgete asetusega ja autoriteetsetelt veebisaitidelt.
Kvaliteetne sisu!
Ehitame linke!
5. Link Building (linkide ehitamine)
Linkide loomine on teistelt veebisaitidelt tagasilinkide hankimise protsess, et parandada veebisaidi autoriteeti ja asetust SERP-des. SEO spetsialistid kasutavad asjakohastelt veebisaitidelt kvaliteetsete linkide hankimiseks erinevaid linkide loomise tehnikaid, nagu külalispostitused, katkiste linkide loomine, infograafikute tegemine ja sisureklaam.
Ehitame linke!
Läheneme süvitsi!
6. Tehniline SEO
Tehniline SEO tähendab veebisaidil muudatuste tegemist, et aidata sellel otsingumootorites, nagu Google, paremini kuvada. See hõlmab probleemide lahendamist, mis võivad takistada otsingumootoritel veebisaidi kõiki lehti nägemast (nt aeglased laadimisajad või vead). Tehniline SEO hõlmab ka selle tagamist, et veebisait töötab hästi mobiilseadmetes, ja teatud reeglite järgimist, et aidata otsingumootoritel veebisaiti paremini mõista. Kõik see aitab otsingumootoritel leida ja näidata veebisaiti rohkematele inimestele, kui nad otsivad seotud teemasid.
Läheneme süvitsi!
Ole oma piirkonnas leitav!
7. Kohalik SEO
Kohalik SEO on viis tagada, et teie kohaliku piirkonna inimesed leiavad teie ettevõttega seotud asju otsides teie veebisaidi üles. Selleks kasutavad SEO spetsialistid erinevaid meetodeid, näiteks tagavad, et teie Google'i My Business kirje on ajakohastatud, panevad teised teie piirkonnas olevad veebisaidid teie veebisaidile linkima ja tagavad, et teie veebisaidi sisu on teie piirkonna inimeste jaoks asjakohane.
Ole oma piirkonnas leitav!
Ole konkurentidest ees!
8. E-kaubanduse SEO
E-kaubanduse SEO on e-kaubanduse veebisaidi ehk e-poe optimeerimise protsess, et parandada selle nähtavust ja asetust SERP-des. Kasutatakse erinevaid tehnikaid, nagu tootekirjelduste optimeerimine, struktureeritud andmete märgistuse rakendamine, tootepiltide optimeerimine, saidi kiiruse parandamine ja kategoorialehtede optimeerimine, et parandada veebisaidi nähtavust ja asetust.
Ole konkurentidest ees!
ROI on tähtis!
9. Analüütika ja aruandlus
Analüütika ja aruandlus on iga SEO kampaania väga olulised komponendid. SEOs kasutatakse erinevaid analüüsitööriistasi, nagu Google Analytics ja Search Console, et jälgida veebisaidi liiklust, märksõnade asetust, lingi profiili ja muid toimivusmõõdikuid. Samuti koostatakse igakuiseid aruandeid, et näha, kuidas kampaania edeneb ja mis on SEO teenuse ROI.
ROI on tähtis!

10. Võta meiega ühendust!

Kas soovid oma veebisaidil rohkem orgaanilist liiklust ja suuremat nähtavust otsingumootorites? Kas soovid, et sinu ettevõte oleks oma konkurentide ees ja saavutaks kõrgemaid positsioone otsingutulemustes? Kui vastasid mõlemale küsimusele jaatavalt, siis oled sa ilmselt õiges kohas. Õige SEO strateegia aitab suurendada sinu veebisaidi külastatavust ja seeläbi ka klientide arvu ning tulusid. Lisaks annab see sulle konkurentsieelise, muutes sinu ettevõtte nähtavamaks ja usaldusväärsemaks oma valdkonnas. Ära oota, vaid alusta juba täna!

Lisaks ülalmainitud teenustele on olemas ka mõned SEO lisateenused, mida saab lisada terviklikku SEO paketti. Need sisaldavad:

Sotsiaalmeedia turundus on veebisaidi sisu reklaamimise protsess sotsiaalmeedia platvormidel, et suurendada selle nähtavust ja meelitada veebilehele rohkem liiklust. Kasutatakse sotsiaalmeedia turunduse tehnikaid veebisaidi sisu reklaamimiseks ja tagasilinkide hankimiseks top-sotsiaalmeediaplatvormidelt.

Veebimainehaldus on veebisaidi veebimaine haldamise protsess negatiivsete arvustuste ja kommentaaride jälgimise ja nendega tegelemise kaudu. SEO spetsialistid kasutavad veebisaidi veebimaine parandamiseks erinevaid tehnikaid, nagu online-arvustuste haldamine, sotsiaalmeedia haldamine ja sisuturundus.

Video optimeerimine on videosisu optimeerimise protsess, et parandada selle nähtavust ja asetust SERP-des. SEO spetsialistid kasutavad veebisaidi videosisu nähtavuse ja järjestuse parandamiseks erinevaid tehnikaid, nagu videote pealkirjade, kirjelduste, siltide ja pisipiltide optimeerimine.

Mobiili optimeerimine on veebisaidi optimeerimise protsess mobiilseadmete jaoks, et parandada selle nähtavust ja asetust SERP-des. E-poe või veebisaidi mobiilse tundlikkuse parandamiseks kasutatakse erinevaid tehnikaid, nagu reageeriv disain, mobiilisõbralik sisu ja saidi kiiruse optimeerimine.

Häälotsingu optimeerimine on veebisaidi optimeerimine häälotsingu päringute jaoks, et parandada selle nähtavust ja asetust SERP-ides. SEO spetsialistid kasutavad veebisaidi häälotsingu jaoks optimeerimiseks erinevaid tehnikaid, nagu sisu optimeerimine pika sabaga märksõnade jaoks, struktureeritud andmete märgistuse rakendamine ja saidi kiiruse parandamine.

SEO teenus on hädavajalik igale ettevõttele, kes soovib parandada oma veebis nähtavust ja meelitada ligi rohkem orgaanilist liiklust. SEO spetsialistid kasutavad erinevaid tehnikaid, nagu veebisaidi audit, märksõnade uurimine, lehe optimeerimine, sisu loomine, linkide loomine, tehniline SEO, kohalik SEO ja e-kaubanduse SEO, et parandada veebisaidi asetust SERP-des.

Tervikliku SEO-lahenduse pakkumiseks saab terviklikku SEO-paketti lisada ka täiendavaid SEO-teenuseid, nagu sotsiaalmeedia turundus, maine haldamine veebis, video optimeerimine, mobiili optimeerimine ja häälotsingu optimeerimine.

Kui soovite parandada oma veebisaidi otsingumootori asetust ja meelitada ligi rohkem orgaanilist liiklust, kaaluge kindlasti kogenud SEO spetsialisti palkamist, kes garanteerib teile kvaliteetse SEO teenuse ja kes suudab pakkuda teile kõikehõlmavat SEO strateegiat, mis on kohandatud teie ettevõtte vajadustele.

SEO optimeerimine

SEO optimeerimine – miks teie veebileht/e-pood/ettevõte seda vajab

SEO spetsialistina esitatakse mulle sageli küsimus: “Miks vajab minu ettevõte SEO optimeerimist või SEO teenust?” Tõde on see, et neid põhjuseid on mitmeid. SEO optimeerimine on oluline iga ettevõtte jaoks, mis soovib tänapäeva digiajastul interneti turunduses edu saavutada. Järgnevalt toon välja peamised põhjused, miks teie ettevõte vajab SEO optimeerimist ja kuidas see teile pikemas perspektiivis kasu võib tuua.

1. Suurem veebis nähtavus ja bränditeadlikkus

SEO optimeerimise üks peamisi eeliseid on veebis nähtavuse ja brändi tuntuse suurenemine. Kui teie veebisait on otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP) kõrgemal kohal, näeb teie veebisaiti tõenäoliselt rohkem inimesi ja sinu lehele tuleb nii rohkem orgaanilist veebiliiklust. See suurem nähtavus suurendab teie ettevõtte müügivihjeid ja müüki, sest see peaks ju olema iga veebilehe lõppeesmärk. Lisaks, kui teie veebisait on SERP-de hulgas pidevalt kõrgel kohal, aitab see suurendada bränditeadlikkust ja seeläbi suureneb teie ettevõtte maine ja usaldusväärsus.

2. Parem kasutajakogemus

SEO optimeerimise teine oluline aspekt on teie veebisaidi kasutajakogemuse paranemine. Kui teie veebisait on optimeeritud otsingumootoritele, on see ka optimeeritud ka teie kodulehe külastajatele. See tähendab, et teie veebisaidil on lihtsam navigeerida, see laeb kiiremini ja see on kõigis seadmetes üheselt skaleeruv ehk mobiilisõbralik. Hästi optimeeritud veebisait toob kaasa tuua suurema seotuse ja konversioonimäära, samuti õnnelikumad ja rahulolevamad kliendid.

3. Kuluefektiivne turundus

Võrreldes teiste digitaalse turunduse vormidega, nagu näiteks tasuline reklaam, on SEO optimeerimine kuluefektiivne turundusstrateegia. Kuigi teie veebisaidi optimeerimine ja kvaliteetse sisu loomine nõuab mõningaid esialgseid investeeringuid, kaalub SEO optimeerimise pikaajaline kasu palju üle esialgsed kulud. Kui teie veebisait on optimeeritud, loob teie veebileht teie ettevõttele müügivihjeid pikema aja jooksul, ilma et selleks lisapingutusi vaja oleks teha. Kui SEO on paigas, siis on kindel, et teie veebilehte ka külastatakse.

4. Sihitud liiklus ja kvaliteetsed päringud

Teine SEO optimeerimise eelis on võime meelitada teie veebisaidile sihitud liiklust ja kvaliteetseid päringuid/müügivihjeid. Optimeerides oma veebisaiti konkreetsete märksõnade ja otsinguterminite jaoks, meelitate ligi külastajaid, kes on teie toodetest või teenustest juba huvitatud. See tähendab, et saadav liiklus muutub tõenäolisemalt päringuteks ja müügiks. Lisaks saate oma sihtrühma jaoks asjakohase ja väärtusliku kvaliteetse sisu loomisega meelitada oma veebisaidile veelgi rohkem sihitud liiklust.

5. Olge oma konkurentidest ees

Tänasel digiajastul on olulisem kui kunagi varem oma konkurentidest ees püsida. Optimeerides oma veebisaiti otsingumootorite jaoks ja luues kvaliteetset sisu, saate luua oma ettevõttest oma valdkonnas usaldusväärse autoriteedi ja jääda konkurentidest ette. See suurendab bränditeadlikkust, suurendab klientide lojaalsust ja lõpuks kasvab nii teie ettevõtte tulu.

6. Pikaajaline kasu

SEO optimeerimine ei ole kiire lahendus, vaid pigem pikaajaline edu strateegia. Kuigi SEO optimeerimise kõigi eeliste nägemiseks võib kuluda veidi aega, võivad tulemused olla kauakestvad ja jätkusuutlikud. Pidevalt kvaliteetset sisu luues ja oma veebisaiti otsingumootorite jaoks optimeerides meelitate ligi orgaanilist liiklust ning tekitate päringuid ja müüki aastateks.

Soovid tänasel digiajastul veebis edu saavutada?

SEO optimeerimine on hädavajalik igale ettevõttele, mis soovib tänasel digiajastul edu saavutada. Suurendades veebis nähtavust ja bränditeadlikkust, parandades kasutajakogemust, meelitades ligi sihitud liiklust ja kvaliteetseid müügivihjeid, olles oma konkurentidest ees ja saades pikaajalist kasu SEO optimeerimisest, võib teie ettevõte saavutada suuremat edu ja kasvu.

Kui te ei ole veel oma veebisaiti otsingumootorite jaoks optimeerimas, on nüüd aeg alustada. Võtke juba täna ühendust professionaalse SEO spetsialistiga, et saada lisateavet selle kohta, kuidas SEO optimeerimine teie ettevõttele kasu võib tuua.

seo teenused Tallinnas

Miks võtta SEO teenus just Veebihai käest?

Pakume kõrgelt kvalifitseeritud SEO teenuseid, mis aitavad suurendada sinu veebisaidi nähtavust ja parandada selle positsiooni otsingutulemustes. Siin on mõned põhjused, miks just meie SEO teenus valida:

 1. Kogenud meeskond: Meie SEO meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes on aidanud paljudel klientidel saavutada oma digitaalse turunduse eesmärke (digiturunduse). Meie spetsialistid kasutavad oma teadmisi ja kogemusi, et tagada sinu veebisaidi optimeerimine parimate tulemuste saavutamiseks.
 2. Kohandatud strateegiad: Veebihai SEO teenus on kohandatud vastavalt sinu ettevõtte vajadustele ja eesmärkidele. Meie spetsialistid töötavad välja strateegia, mis aitab parandada sinu veebisaidi nähtavust, tõsta liiklust ja suurendada müüki.
 3. Täiustatud tehnoloogia: Meie kasutame täiustatud SEO tehnoloogiaid, mis aitavad tagada parima tulemuse saavutamist. Meie tööriistade hulka kuuluvad näiteks Google Analytics, SEMrush, Ahrefs ja paljud teised.
 4. Järjepidevus: Veebihai SEO teenused on järjepidevad ja pühendunud tulemustele. Meie meeskond jälgib pidevalt sinu veebisaidi jõudlust ja teeb vajadusel muudatusi, et tagada optimaalsed tulemused.
 5. Taskukohane hinnakujundus: Meie SEO teenus on taskukohase hinnaga, mis tähendab, et saad parimad tulemused ilma suurte kulutusteta.
 

Kui otsid kvaliteetseid ja tõhusaid SEO teenuseid, siis on Veebihai meeskond just see, keda vajad. Meie pühendunud ja kogenud spetsialistid töötavad sinuga koos, et saavutada sinu ettevõtte digitaalse turunduse eesmärgid. Võta meiega ühendust juba täna ja alustame peatselt!