Liidestamine majandustarkvaradega

ERP, raamatupidamise -ja laoprogrammide integreerimine, andmevahetus, infosüsteemid, pangalingid, tarnemeetodid (pakiautomaadid ja kullerid).

infosüsteemide liidestamine

Mis on liidestamine?

Liidestamine majandustarkvaradega tähendab erinevate süsteemide liitmist kahe või enama andmesüsteemi vahel. Teil on näiteks e-pood, mis esialgu ei too väga palju liiklust ning kliente aga aja jooksul kasvate. Mingis etapis läheb käsitsi kõige tegemine tülikaks. Veebihai aitab Teil erinevad andmepunktid omavahel siduda ja andmevahetus toimub automaatselt, ilma Teie sekkumiseta. Nii saab näiteks saata arved automaatselt Teile sobivasse raamatupidamise tarkvarasse, tooted sobiva laosüsteemiga sünkroniseerida (nii, et tooted muutuvad e-poes, laojääk läheb maha automaatselt jm), nii ei pea pidevalt kahes süsteemis muutusi tegema. Põhimõtteliselt saab nii liita omavahel ükskõik, mis süsteeme ja programme. Võta meiega ühendust ja küsi konsultatsiooni.

Liidestamise kasu?

Infosüsteemide integreerimisel on palju konkreetseid eeliseid, sealhulgas:

Andmed on järjekindlalt kõigis süsteemides täpsed ja ajakohased.

Likvideerige tüütud käsitsi andmesisestustööd ja säästke iga päev väärtuslikku aega!

Kiirus – sisuliselt “ühe klikiga” saab tohutult palju andmeid uskumatult kiiresti ühest kohast teise liigutada.

Hästi teostatud ja struktureeritud integratsiooni korral on vigade oht väiksem, kui käsitsi sisestamise korral.

Simplbooks majandustarkvara
DPD liidestamine üle euroopa
Merit Aktiva liidestamine
DHL liidestamine pakiautomaadid
Omniva liidestamine
Directo liidestamine
Montonio liidestamine
Erply liidestamine

Raamatupidamise liidestamine

Veebihai aitab liidestada kõiki tuntumaid raamatupidamise programme. Nagu näiteks Erply, Merit Aktiva, SimplBooks, Directo jm. Directo ja Erply on muidugi rohkem, kui lihtsalt raamatupidamise programmid ja alustavad ettevõtjal, või isegi suuremal e-poel ei ole alati neid vaja kasutada. Kuigi pikemas perspektiivis on seal kõik võimalused olemas väga mahukate ning tarkade süsteemide loomiseks. 

Pakiautomaatide liidestamine

Veebihai aitab liidestada kõiki tuntumaid pakiautomaate ja kullerteenuse pakkujaid. Eesti turule sobivad hästi Smartpost/Itella, Omniva, DPD. Üleeuroopalise tarne jaoks on hea kasutada DHL või ka DPD teenuseid. Oleme aegade jooksul teinud üle 300 erineva liidestuse. Võta meiega ühendust ning saame välja selgitada täpsemad vajadused.

Kas mitme programmiga žongleerimine võtab praegu liiga palju aega ja vaeva?

Veebihai aitab Teil liidestada erinevad süsteemid, et need töötaksid loogiliselt, tõhusalt ja kasumlikult!
AEG ON RAHA

Pangalingid ja maksesüsteemid

Meie kõige pikaajalisem partner on olnud Montonio. Nende läbipaistev hinnapoliitika ja lihtne toimimine on väga suured turueelised, miks kasutavad enamus Veebihai kliente, kes midagi internetis müüvad just nende teenuseid. Võta meiega ühendust ja aitame teil kõik vajalikud pangalingid, krediitkaardid ja muud makssüsteemid liidestada. Saate kaardimakseid koguda vajadusel üle maailma. Pangalinkidest on olemas kõik tuntumad Eesti ja lähiriikide pangad. Välisturule on veel väga levinud kasutada Paypali, selle liidestamine on tehtud nii kliendile, kui ka arendajale väga mugavaks protsessiks.

Infosüsteemide liidestamine ja integreerimine

Infosüsteemide liidestamisega saate luua sujuva andmevoo, mis suurendab oluliselt teie ettevõtte efektiivsust. See loob automatiseeritud suhtlustsükli ja lõpptulemuseks on toimivad ja kasumlikud protsessid.

Kui teie ettevõte kasutab laohaldus- või kassatarkvara, siis kaaluge nende ühendamist ka e-poe lahendusega, et luua sujuv tarneahel. Ühendades kõik oma infosüsteemid, saate säästa halduskulusid ja vähendada tarbetut andmesisestust.

kanepiaiand