Suurte võimalustega e-poe terviklahendused, piiramatu toodete arv ja ilma kuutasuta. 

#WooCommerce #(kuu)tasuta
#populaarne #kergehallata #eiagentuurihindadele

 

E-poe kiirus.

Kõige olulisem faktor e-poodide puhul on kiirus. Kliendil on kiire. Sa pead tema tähelepanu kõitma vähemalt kolme sekundiga.

1. Optimeerime Teie e-poe vastavalt serverile. Soovitame zone.ee servereid ja vähemalt paketti number II.

2. Optimeerime Teie lehe erinevatele seadmetele. Lisaks kasutame väikesemahulisi pilte, hoidmata kvaliteedi pealt kokku.

3. Teeme vajalikud kiirusetestid, et tulemused oleksid maksimaalsed.

Maksmine ja kauba saatmine.

Ei ole vaja pead murda. Meie e-poodides on olemas kõik Eesti pangad, lisaks veel valitud Läti, Leedu ja Soome pangad.
Lisaks tavaline ülekanne ja arve võimalus. Kõik käib automaatselt. Krediitkaardimakse võimalus? Jah, kindlasti! Tasumine kaubale järgi tulles? Olemas!

Tarnelahendustena pakume pakiautomaadi, kulleri, kiirekulleri võimalusi ja seda läbi Eesti enamlevinud pakkujate kaudu. Olemas on Itella Smartpost, Omniva, DPD jpt.

Toodete haldus, lisamine ja muutmine. Lihtne!

Sisestage tooted otse süsteemi või kasutades raamatupidamise tarkvara. Teie tooted on mõlemal juhul ka kohe mõlemas süsteemis.

Muutke tooteid, tehke sooduskampaaniaid, lisage või muutke tekste ja pilte sekunditega. See on lihtsam, kui e-maili saatmine.

Lisaks paneme veel lihtsamaks halduseks peale Teile toodete multi-muutmise võimaluse. Soovid mitmele tootele korraga soodustuse peale panna, soovid kõikidele toodetele korraga määrata tasuta tarne, soovib hinda muuta? Seda saab teha kõikidele toodetele korraga või näiteks kategooria kaupa. 

Soovid vaadata, kuidas läheb e-poe müügil?

Väga mugav vaadata e-poe müügitulemusi! Aasta, kuu ja päeva kaupa – toote või kategooria kohta.

Võrdle tulemusi, tee analüüse ja ülevaateid ja selle põhjal paremaid otsuseid.
Salvesta nii põhjalikke raporteid, mille üle isegi majandusteadlane uhkust tunneks.

Kõiki tulemusi saab võrrelda ka tootepõhiselt. Tea mis tooted Sulle müüki toovad, millised veel mitte nii palju. Lisaks kui palju on teenitud e-poele tulu läbi kupongide ja kampaaniate. Võimalusi on väga palju.

Soovid teada palju on tagastusi, palju on makstud tarne eest ja palju on läinud maksude jaoks? Kõik on olemas, paari kliki kaugusel. 

Liidestamine ja raamatupidamine nagu lapsemäng.

Teeme koostööd kõikide enimlevinud raamatupidamise tarkvarade pakkujatega Eestis.

Merit Aktiva, Erply, Directo, Simplbooks ja paljud teised. Teie tooted, ladu ja arveldus töötab nagu kellavärk e-poe ja tarkvara vahel ning seda kõike automaatselt.

Kuna liidestuse osa on oluline siis aitame alati kliendil ka läbi tasuta konsultatsiooni kindlaks teha vajadused ja selle järgi teeme ka otsuse, mis võiks olla kliendile parim ja kuluefektiivseim lahendus. Võta juba täna ühendust ja suhtleme!

 

E-poe välimuse muutmine.

Mida muuta soovid – vajuta, muuda ja salvesta. Muutus toimub reaalajas. Tegid midagi valesti? Ära muretse, sest igast sammust on olemas varukoopia.

Veebihail on kogemus kõikide enimlevinud visuaalsete veebilehe ehitajatega ja anname alati kliendile ka vajalikud juhendid ja videod kaasa, kuidas teha lihtsamaid muutusi.

Samuti oleme ka alati olemas, kui kliendil on vaja teha keerukamaid muutusi. Suures plaanis soovime siiski, et klient saaks lihtsamaid muutusi veebilehel ja e-poes ise teostada.

Sooduskampaaniad ja kupongid.

WooCommerce platvormiga on see lihtne. Loo sooduskampaaniaid ja kuponge sekunditega. Vali mis toodetele kehtib, kaua kehtib, mitu korda saab kasutada jpm.

Teha saad ajatatud kampaaniaid (näiteks soovid, et kupong kehtiks ainult jõulude ajal). Soovid, et klient saaks ka tasuta tarne kaasa? Lihtsalt märgi ära linnuke ja ongi olemas.

Märgi ära kategooria ja loo ainult vastavale kategooriale soodustus. Võimalusi on sõna otses mõttes sadu, samamoodi saab luua erinevaid kuponge lõputult.

PDF arved.

Süsteem saadab automaatselt kliendile peale ostu tellimus kinnituse ja soovi korral ka PDF arve. Lisaks on meie arve tehtud arvestades raamatupidamise standardeid.

 

 

E-poe turunduse tööriistad.

Meie ei hoolitse ainult e-poe süsteemide ja välimuse eest. E-pood peab ka müüma. Sellepärast on meie keskmise ja erilahendus paketiga kaasas suur hulk erinevaid tööriistu millega kliente lehele tagasi tuua, planeerida e-poe turunduse tegevusi, analüüsida tulemusi jpm.

Hüljatud ostukorv – tuleta kliendile ennast meelde, kui ost on pooleli jäänud.
Google analüütika – maailma parim analüüsi töörist.
Google search console – mis märksõnade järgi Teid leitakse.
Facebooki pixel – leia üles kliendid, kes on juba Teie e-poes käinud.
Laost otsas toote meeldetuletus – klient jätab e-maili ja kiri läheb automaatselt teele, kui toode on laos uuesti olemas.
Meiliturunduse tööriist – korralda kampaaniaid, suhtle kliendiga. Loome juurde ka väärtuspakkumise.
Blogi ja artiklid – tutvusta oma toodet, loo väärtust läbi hariva sisu
Kiire chati moodul – klient saab otse e-poest küsimusi küsida ja jätta enda kontaktid.

toodete pildistamine, tootefotod, e-poe toodete pildistamine

Tootefotod.

E-poe kõige olulisem osa on oma tooteid müüa visuaalselt. Selle jaoks on meil kontoris olemas profitehnika. Valguskast, korralik valgustus, kaamerad – et Teie tooted saaks parima visuaalse ülesvõtte.

Pilte saate kastada e-poes, turunduse kampaaniates, sotsiaalmeedias.

Töötleme pildid ka õigesse formaati ja visuaalselt apetatiivseks.  

Veebihai kasutajatugi.

Olgu mure suur või väike, aitame alati rõõmuga.
Meiega saab ühendust
info@veebihai.ee või
telefonil +372 5257 228.
Küsida võib peaaegu kõike 🙂

Veel 9 põhjust, miks tellida e-pood meie käest

Me teeme Teie e-poe WooCommerce platvormi peale, mis tähendab, et kuutasu puudub – erinevalt enamikest konkureerivatest platvormidest (Shopify, Shoproller, Voog jne). Teie uus ja unikaalne e-pood on juba olemas, see tuleb lihtsalt kokku panna – teha sellele disain, kohandada Teie valdkonnaga ja firma kuvandiga sobivaks, lisada tooted ja sisu ning ongi olemas. Küsi pakkumist juba täna!

Me ❤️ WooCommerce’i

Teeme 99% e-poodidest WordPress + WooCommerce platvormi peale. WooCommerce on levinuim platvorm (29% e-poodidest), kus on lihtne tooteid lisada ning lehte muuta ja arendada – seda kõike ilma kuuTASUTA. Kõige peale on mõeldud. Tegu on kindla valikuga nii mõne üksiku kui ka mõne tuhande toote puhul.

Mobiilisõbralik

Sinu tulevane e-pood peab olema mobiilisõbralik. Meie lähtume “mobile first” kasutusest. Ilma selleta ei ole e-poodi üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete päralt. Vaata graafikut.

100% rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie e-poega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise e-poe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska Teie näha, aitame meie.

Kvaliteet vs hind

Oleme valmis võtma vastutuse selle eest, et meie hinna ja kvaliteedi suhe on Eesti e-poodide turul parim. Pane meid proovile! Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus e-pood”).

E-pood kätte kiirelt

Suudame (kindlasti on erandeid) enamiku e-poodidest kätte toimetada vähem, kui kuu ajaga. Kindlasti on ka projekte millega saame hakkama nädalaga aga ka vastupidi, et läheb rohkem, kui mitu kuud. Igal juhul oleme valmis kliendile võimaluste piires vastu tulema ja vajadusel tegutseda kiiremini. Suhtleme!

Palju lisasid

Olenemata e-poe tegemise hinnast on meie e-poega alati kaasas korralik tooteleht, maksesüsteem, ostukorv, kassa, kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega.

Lihtne muuta

E-pood hiljem kliendil kergesti hallatav ja muudetav. Enamiku vajalike muutustega saab klient kerge vaevaga ise hakkama – toodete lisamine, piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame alati kaasa ka lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie e-poe jaoks. 

Puudub pikk tarneahel

Igas mehes terve meeskond on meie moto! Aasta on 2021 – vinge e-poe loomise jaoks ei pea enam olema eraldi asjapulka iga töö jaoks. Meil tegeleb Teie e-poega üks inimene. Ülejäänu teevad õiged tööriistad. Muidugi oleme vastavalt projekti keerukusele valmis appi palkama lisatööjõudu.

Lihtne lisaarendus

Põhjus, miks WooCommerce on veel populaarne seisneb selles, et seda on lihtne edasi arendada ja kõik mille peale oskad üldse mõelda, on juba lahendatud.

Tehtud tööd ja kliendid

NURME.EU

SEADISTAMINE | ARENDUS WOOCOMMERCE | MITMEKEELSUS

Looduslik kosmeetika, mis paneb sind tõeliselt hästi tundma! Oleme olnud Nurme Looduskosmeetika OÜ partneriteks juba kolm aastat.

 

MVCOLLECTIONS.EE

WOOCOMMERCE | ARENDUS | TOOTED | SEADISTAMINE

Mv collections küünlad on suurepärane kingiidee igaks tähtpäevaks.

KJE.EE

TEEMA SEADISTAMINE | WOOCOMMERCE | LAOHALDUS

KJaiatehnika on 2012 aastal alustanud ettevõte mis tegeleb aia- ja mototehnika müügi, hoolduse ja varuosadega.

FRIDAJABJORN.EE

ARENDUS | WOOCOMMERCE | SEADISTAMINE

Suured muutused algavad väikestest otsustest.
Frida ja Björni jaoks on kodu sisustamisel oluline valida enda jaoks parim ja mitte leppida vähemaga.

VELMARD.EE

DISAIN | ARENDUS | TOOTEPILDID

AS Velmard on täielikult kodumaisel kapitalil põhinev ja juba aastast 1995 peakatete õmblemisele spetsialiseerunud ettevõte, oma tegevusalal üks juhtivaid vabrikuid nii Baltikumis kui Skandinaaviamaades.

FOXFIT.EE

SEADISTAMINE | ARENDUS | WOOCOMMERCE

Foxfit.ee on ametlik edasimüüja Skandinaavia brändidele nagu ICANIWILL, BARA Sportswear, Workout Empire.

nurme
mv collections

 Levinumad e-poe hinnapaketid

Teie elu lihtsamaks tegemiseks oleme välja toonud mõned e-poodide hinnapaketid, mille vahel saate valida. Kindlasti oleks vaja enne valiku tegemist ühendust võtta. Anname nõu, kuulame Teie soovid ära ja teeme personaalse pakkumise. Olenemata paketist on olemas Teie uuel e-poel kõik vajalik, et klient saaks turvaliselt ostu sooritada ning Teil on kõik võimalused, et oma teenust või toodet turundada. WooCommerce e-poe platvormile saab lisada tooteid nii palju kui vaja, isegi tuhandeid.

*tooteid saab lisada nii palju, kui soovite. Õpetame neid videokoolituse kaudu lisama
*Hindadele lisandub käibemaks

Jagamist

Viimati tehtud suurprojekt

tehtud e-pood nurme

Kodulehed vaata kõiki

tehtud e-pood nurme