E-poe tegemine

Veebhai.ee kasutab e-poodide loomiseks kõige populaarsemat ja võimekamat platformi - Woocommerce!

E-poe tegemine

Number 1 platvorm e-poe loomiseks - Woocommerce

Palju maksab?

E-poe tegemise hind ei pea algama 1000+ eurost. Meie hinnad algavad vähemalt 2-3 korda madalamalt. Hinnad varieeruvad Teie e-poe suurusest olenevalt.

 

N

Palju lisasi!

Veebihai.ee ei küsi kliendi käest iga e-poe mooduli eest eraldi tasu. Veebihai poolt tehtud e-poodidel on kohe olemas arvega maksmine, Paypal, kontaktivorm, 10 toote lisamine ja palju teisi lisasi. 

Woocommerce

Veebihai lemmik. Väga lihtne kasutada ja lõputult võimalusi. Seda kasutab 37% e-poodidest üle maailma. Woocommerc´i kohta saab rohkem lugeda siit.

Sinu uue e-poe eduks ei piisa ainult tehtud tehnilisest lahendusest. Kõik peab olema läbi mõeldud. Tervik peab olema kliendisõbralik, lihtne kasutada ja usaldusväärne. E-poe tegemine toimub Woocommerce ja WordPressi põhjal. Aga saame aidata ka Teid teiste platformidega. WordPressi ja Woocommerce’i kasutame sellepärast, et selle võimalused on piiritud. Puudub kuutasu nagu paljudel süsteemidel on (nt Shopify). Väga palju erinevaid lisamooduleid hinna sees. Täpsemalt saame Teie soovidest ülevaate, kui võtate meiega ühendust.

 

Vajadusel täiendame ka Teie olemasolevat e-poodi.

 

  • Loome uue kujunduse
  • Lisame erinevaid mooduleid
  • Parendame kasutajamugavust
  • Korraldame kampaaniaid
  • Loome sisu
  • Lisame tooteid
  • Disainime reklaambänneri
  • Turundame sotsiaalmeedias

Niši toodete e-poed.

Kuni 30 toodet

Väiksemad e-poed, mis müüvad nišitooteid. Näiteks ökomahla või eriti spetsiifili prille. Valmivad kiiresti, sageli juba kasutamisvalmis mõne päevaga.

Valmiskujundus

Teeme Teie e-poe valmiskujunduse peale, mida vastavalt Teie soovidele muudame. See tuleb Teile oluliselt odavam! See ei tähenda seda, et Teie e-pood ei näeks ainulaadne välja. Kõik on muudetav ja isikupärastatav!

Hind alates 390€

Julgeme öelda, et Veebihai.ee pakutavad väike e-poe lahendused on võrreldes konkurentidega kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega. Saate seda ise kiiresti Googeldades kontrollida.

Suuremad e-poed.

100+ toodet

Müüd näiteks mööblit, riideid, mänguasju? Vajad suuremat e-poe lahendust? Olenevalt vajadusest, kasutame siin Woocommerce tarkvara või Opencarti.

Valmiskujundus

Ka suuremate e-poodide puhul on mõistlik kasutada valmiskujundusi. Ei ole mõistlik kulutada koodimisele vähemalt 1000 eurot, et leiutada jalgratast. Kujundused on võimalik teha täiesti unikaalseks vastavalt kliendi soovidele.

Hind alates 690€

Ka suurema e-poe tegemine on Veebihail mõistlike hindadega. Teame, et mõne konkurendi juures hakkavad sama kvaliteediga e-poodidega hinnad 2000st eurost.

Võta meiega ühendust ja teeme Teile personaalse pakkumise!

Shares
Shares

Pin It on Pinterest

Share This