how to show critical thinking in writing company business process case study conclusion for the great depression essay cover letter example financial analyst entry level my aim in life essay in english 300 words curriculum vitae dalam bahasa indonesia intimate partner violence case study fifa world cup research paper
Suurte võimalustega e-poe terviklahendused, piiramatu toodete arv ja ilma kuutasuta.

#WooCommerce #(kuu)tasuta
#populaarne #kergehallata #eiagentuurihindadele

 

9 põhjust miks tellida e-pood meie käest

Me teeme Teie e-poe WooCommerce platvormi peale, mis tähendab, et kuutasu puudub nagu on enamustel konkureerivatel platvormidel (Shopify, Shoproller, Voog jne). Teie uus ja unikaalne e-pood on juba olemas, see tuleb lihtsalt kokku panna – teha sellele disain, kohandada Teie valdkonnaga ja firma kuvandiga, lisada tooted ning sisu ja ongi olemas. Küsi pakkumist juba täna!

Me ❤️ WooCommerce’i

Teeme 99% e-poodidest WordPress + WooCommerce platvormi peale. Levinuim platvorm (22% e-poodidest). Lihtne tooteid lisada, muuta, arendada. Ilma kuuTASUTA. Kõige peale on mõeldud. Kindel valik nii mõne, kui ka mõne tuhande toote puhul.

Mobiilisõbralik

Sinu tulevane e-pood peab olema mobiilisõbralik. Meie lähtume “mobile first” kasutusest. Ilma selleta ei ole e-poodi üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete päralt. Vaata graafikut.

100% Rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie e-poega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise e-poe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska Teie näha, aitame meie. Loe siiski ka meie meelespead kliendile.

Kvaliteet vs hind

Oleme valmis võtma vastutuse selle eest, et meie hinna ja kvaliteedi suhe on Eesti e-poodide turul parim. Pane meid proovile! Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus e-pood”).

E-pood kätte kiirelt

Suudame (kindlasti on erandeid) enamiku e-poodidest kätte toimetada vähem, kui kuu ajaga. Kindlasti on ka projekte millega saame hakkama nädalaga aga ka vastupidi, et läheb rohkem, kui mitu kuud. Igal juhul oleme valmis kliendile võimaluste piires vastu tulema ja vajadusel tegutseda kiiremini. Suhtleme!

Palju lisasid

Olenemata e-poe tegemise hinnast on meie e-poega alati kaasas korralik tooteleht, maksesüsteem, ostukorv, kassa, kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega.

Lihtne muuta

E-pood hiljem kliendil kergesti hallatav ja muudetav. Enamiku vajalike muutustega saab klient kerge vaevaga ise hakkama – toodete lisamine, piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame alati kaasa ka lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie e-poe jaoks. 

Puudub pikk tarneahel

Igas mehes terve meeskond on meie moto! Aasta on 2021 – vinge e-poe loomise jaoks ei pea enam olema eraldi asjapulka iga töö jaoks. Meil tegeleb Teie e-poega üks inimene. Ülejäänu teevad õiged tööriistad. Muidugi oleme vastavalt projekti keerukusele valmis appi palkama lisatööjõudu. 

Lihtne lisaarendus

Põhjus, miks WooCommerce on veel populaarne seisneb selles, et seda on lihtne edasi arendada ja kõik mille peale oskad üldse mõelda, on juba lahendatud. 

Tehtud tööd ja kliendid

NURME.EU

SEADISTAMINE | ARENDUS WOOCOMMERCE | MITMEKEELSUS

Looduslik kosmeetika, mis paneb sind tõeliselt hästi tundma!

 

MVCOLLECTIONS.EE

WOOCOMMERCE | ARENDUS | TOOTED | SEADISTAMINE

Mv collections küünlad on suurepärane kingiidee igaks tähtpäevaks.

KJE.EE

TEEMA SEADISTAMINE | WOOCOMMERCE | LAOHALDUS

KJaiatehnika on 2012 aastal alustanud ettevõte mis tegeleb aia- ja mototehnika müügi, hoolduse ja varuosadega.

FRIDAJABJORN.EE

ARENDUS | WOOCOMMERCE | SEADISTAMINE

Suured muutused algavad väikestest otsustest.
Frida ja Björni jaoks on kodu sisustamisel oluline valida enda jaoks parim ja mitte leppida vähemaga.

VELMARD.EE

DISAIN | ARENDUS | TOOTEPILDID

AS Velmard on täielikult kodumaisel kapitalil põhinev ja juba aastast 1995 peakatete õmblemisele spetsialiseerunud ettevõte, oma tegevusalal üks juhtivaid vabrikuid nii Baltikumis kui Skandinaaviamaades.

FOXFIT.EE

SEADISTAMINE | ARENDUS | WOOCOMMERCE

Foxfit.ee on ametlik edasimüüja Skandinaavia brändidele nagu ICANIWILL, BARA Sportswear, Workout Empire.

nurme
mv collections

 Levinumad e-poe hinnapaketid

Teie elu lihtsamaks tegemiseks oleme välja toonud mõned e-poodide hinnapaketid, mille vahel saate valida. Kindlasti oleks vaja enne valiku tegemist ühendust võtta. Anname nõu, kuulame Teie soovid ära ja teeme personaalse pakkumise. Olenemata paketist on olemas Teie uuel e-poel kõik vajalik, et klient saaks turvaliselt ostu sooritada ning Teil on kõik võimalused, et oma teenust või toodet turundada. WooCommerce e-poe platvormile saab lisada tooteid nii palju kui vaja, isegi tuhandeid. 

*tooteid saab lisada nii palju, kui soovite. Õpetame neid videokoolituse kaudu lisama

Jagamist