E-poe tegemine

Suurte võimalustega e-poe terviklahendused.
Piiramatu toodete arv ja ilma kuutasuta.

01

Erilahendus e-poed

Eriahendus e-pood on suurepärane võimalus saada täpselt need funktsioonid ja funktsionaalsus, mida te oma ettevõtte jaoks vajate. See sisaldab näiteks kolmandate osapooltega liidestamist nagu näiteks ERP ja PIM. Järjest enam on ettevõtte spetsiifiliselt erinevad nõudmised ja vajadused, mida soovitakse.

02

Woocommerce e-poed

WooCommerce on WordPressi plugin, mis katab ära ettevõtte peamised vajadused e-kaubanduses. See on avatud lähtekoodiga, mistõttu on see populaarne valik igas suuruses ettevõtetele. WooCommerce integreerub ka paljude erinevate lahendustega. Kui otsite e-kaubanduse lahendust, mis on mitmekülgne ja lihtne kasutada, on WooCommerce suurepärane valik.

Miks tellida e-pood Veebihai käest?

E-poe kiirus

Kõige olulisem faktor e-poodide puhul on kiirus. Kliendil on kiire. Sa pead tema tähelepanu köitma vähemalt kolme sekundiga.

1. Optimeerime Teie e-poe vastavalt serverile. Soovitame zone.ee servereid ja vähemalt paketti number II.

2. Optimeerime Teie lehe erinevatele seadmetele. Lisaks kasutame väikesemahulisi pilte, hoidmata kvaliteedi pealt kokku.

3. Teeme vajalikud kiirusetestid, et tulemused oleksid maksimaalsed.

Maksmine ja kauba saatmine

Ei ole vaja pead murda. Meie e-poodides on olemas kõik Eesti pangad, lisaks veel valitud Läti, Leedu ja Soome pangad.
Lisaks tavaline ülekanne ja arve võimalus. Kõik käib automaatselt. Krediitkaardimakse võimalus? Jah, kindlasti! Tasumine kaubale järgi tulles? Olemas!

Tarnelahendustena pakume pakiautomaadi, kulleri, kiirekulleri võimalusi ja seda läbi Eesti enamlevinud pakkujate kaudu. Olemas on Itella Smartpost, Omniva, DPD jpt.

Toodete haldus, lisamine ja muutmine. Lihtne!

Sisestage tooted otse süsteemi või kasutades raamatupidamise tarkvara. Teie tooted on mõlemal juhul ka kohe mõlemas süsteemis.

Muutke tooteid, tehke sooduskampaaniaid, lisage või muutke tekste ja pilte sekunditega. See on lihtsam, kui e-maili saatmine.

Lisaks paneme veel lihtsamaks halduseks peale Teile toodete multi-muutmise võimaluse. Soovid mitmele tootele korraga soodustuse peale panna, soovid kõikidele toodetele korraga määrata tasuta tarne, soovib hinda muuta? Seda saab teha kõikidele toodetele korraga või näiteks kategooria kaupa. 

Soovid vaadata, kuidas läheb e-poe müügil?

Väga mugav vaadata e-poe müügitulemusi! Aasta, kuu ja päeva kaupa – toote või kategooria kohta.

Võrdle tulemusi, tee analüüse ja ülevaateid ja selle põhjal paremaid otsuseid.
Salvesta nii põhjalikke raporteid, mille üle isegi majandusteadlane uhkust tunneks.

Kõiki tulemusi saab võrrelda ka tootepõhiselt. Tea mis tooted Sulle müüki toovad, millised veel mitte nii palju. Lisaks kui palju on teenitud e-poele tulu läbi kupongide ja kampaaniate. Võimalusi on väga palju.

Soovid teada palju on tagastusi, palju on makstud tarne eest ja palju on läinud maksude jaoks? Kõik on olemas, paari kliki kaugusel. 

Liidestamine ja raamatupidamine nagu lapsemäng.

Teeme koostööd kõikide enimlevinud raamatupidamise tarkvarade pakkujatega Eestis.

Merit Aktiva, Erply, Directo, Simplbooks ja paljud teised. Teie tooted, ladu ja arveldus töötab nagu kellavärk e-poe ja tarkvara vahel ning seda kõike automaatselt.

Kuna liidestuse osa on oluline siis aitame alati kliendil ka läbi tasuta konsultatsiooni kindlaks teha vajadused ja selle järgi teeme ka otsuse, mis võiks olla kliendile parim ja kuluefektiivseim lahendus. Võta juba täna ühendust ja suhtleme!

Tehtud e-poed

Oleme koostööd teinud tuntud brändide ja riigiasutustega.
Seal hulgas Rapla Haigla, Kennelliit, Kaitseministeerium, Estonia Teater, EstBan, Alma ja paljud teised.

Nurme.eu

Looduslik kosmeetika, mis paneb Sind tõeliselt hästi tundma! Oleme olnud Nurme Looduskosmeetika OÜ koostööpartneriks juba üle kolme aasta.

Almakampaania.ee

Tegime Valio Eesti AS kampaanialehe arenduse ja lõime kliendile loosimismängu jaoks tšekkide registreerimise süteemi. Nii saavad tarbijad auhinnamängust osa võtta.

Reginett.ee

Tegime Reginett e-poe, kes on Husqvarna ametlik edasimüüja.

Vanalinnapaevad.ee

Alustasime Vanalinna Päevade korraldajaga koostööd juba 3 aastat tagasi ja arendame nende lehte siiani.