E-poe tegemine

Number 1 platvorm e-poe loomiseks - Woocommerce

E-poe tegemine

Number 1 platvorm e-poe loomiseks - Woocommerce

Hind

E-poe tegemine ei pea algama 1000 eurost. Meie hinnad algavad vähemalt 3 korda madalamalt.

N

Palju lisasi

Aga e-poe õigesti toimima saamiseks pead ostma mitmeid kalleid lisamooduleid. Meil ei ole nii. Kohe on olemas arvega maksmine, Paypal, kontaktivorm, 10 toote lisamine jpm

Woocommerce

Veebihai lemmik. Väga lihtne kasutada ja lõputult võimalusi. Seda kasutab 37% e-poodidest üle maailma.

Sinu uue e-poe eduks ei piisa ainult tehtud tehnilisest lahendusest. Kõik peab olema läbimõeldud. Tervik peab olema kliendisõbralik, lihtne kasutada ja usaldusväärne. E-poe tegemine toimub Woocommerce ja WordPressi põhjal. Aga saame aidata ka Teid teiste platformidega. WordPressi ja Woocommerce’i kasutame sellepärast, et selle võimalused on piiritud. Puudub kuutasu nagu paljudel süsteemidel on (nt Shopify). Väga palju erinevaid lisamooduleid hinna sees. Täpsemalt saame Teie soovidest ülevaate, kui võtate meiega ühendust.

 

Vajadusel täiendame ka Teie olemasolevat e-poodi.

 

  • Loome uue kujunduse
  • Lisame erinevaid mooduleid
  • Parendame kasutajamugavust
  • Korraldame kampaaniaid
  • Loome sisu
  • Lisame tooteid
  • Disainime reklaam bänneri
  • Turundame sotsiaalmeedias

Niši tooteid müüvad e-poed.

Kuni 30 toodet

Väiksemad e-poed, mis müüvad niši tooteid. Näiteks ökomahla või eriti spetsiifili prille. Valmivad kiiresti, sageli juba kasutamistvalmis mõne päevaga.

Valmiskujundus

Teeme Teie e-poe valmiskujunduse peale. See tuleb Teile oluliselt odavam. See ei tähenda seda, et Teie e-pood ei näeks ainulaadne välja. Kõik on muudetav!

Hind alates 390€

Julgeme öelda, et Veebihai.ee pakutavad väike e-poe lahendused on võrreldes konkurentidega kõige paremas hinna ja kvaliteedi suhtes.

Suuremad e-poed.

100+ toodet

Müüd näiteks mööblit, riideid, mänguasju? Vajad suuremat e-poed lahendust. Olenevalt vajadusest kasutame siin kas Woocommerce tarkvara või Opencarti.

Valmiskujundus

Ka suuremate e-poodide puhul on mõistlik kasutada valmiskujundusi. Ei ole mõistlik kulutada vähemalt tuhat eurot, et leiutada jalgratast. Kujundused on sellegipoolest võimalik teha täiesti unikaalseks.

Hind alates 690€

Ka suurema e-poe tegemine on Veebihail mõistlike hindadega. Teame, et mõne konkurendi juures hakkavad sama kvaliteediga e-poodidega hinnad 2000 eurost.

Võta meiega ühendust ja teeme Teile personaalse pakkumise

Pin It on Pinterest

Jaga Seda