E-poe tegemine

E-poe tegemine ei ole meie jaoks keeruline. Suurte võimalustega e-poe terviklahendused. Piiramatu toodete arv ja ilma kuutasuta.

E-poe tegemine

01

Erilahendus e-poed

Eriahendusega e-pood on suurepärane võimalus saada täpselt need funktsioonid ja funktsionaalsus, mida te oma ettevõtte jaoks vajate. See sisaldab näiteks kolmandate osapooltega e-poe liidestamist nagu ERP ja PIM. Järjest enam on ettevõtetel spetsiifilised nõudmised ja vajadused, mida soovitakse ja me Veebihais oleme valmis neid kõiki täitma!

02

Woocommerce e-poed

WooCommerce on WordPressi plugin, mis katab ära ettevõtte peamised vajadused e-kaubanduses. See on avatud lähtekoodiga, mistõttu on see populaarne valik igas suuruses ettevõtetele. WooCommerce integreerub ka paljude erinevate lahendustega. Kui otsite e-kaubanduse lahendust, mis on mitmekülgne ja lihtne kasutada, siis e-poe tegemine WooCommerce platvormile on suurepärane valik!

Miks tellida e-pood Veebihai käest?

E-poe kiirus

Kõige olulisem faktor e-poodide puhul on kiirus. Kliendil on kiire. Sa pead tema tähelepanu köitma vähemalt kolme sekundiga.

1. Optimeerime Teie e-poe vastavalt serverile. Soovitame zone.ee servereid ja vähemalt paketti number II.

2. Optimeerime Teie lehe erinevatele seadmetele. Lisaks kasutame väikesemahulisi pilte, hoidmata kvaliteedi pealt kokku.

3. Teeme vajalikud kiiruse testid, et tulemused oleksid maksimaalselt kiired.

Maksmine ja kauba saatmine

Ei ole vaja pead murda. Meie e-poodides on olemas kõik Eesti pangad, lisaks veel valitud Läti, Leedu ja Soome pangad.
Lisaks tavaline ülekanne ja arve võimalus. Kõik käib automaatselt. Krediitkaardimakse võimalus? Jah, kindlasti! Tasumine kaubale järgi tulles? Olemas!

Tarnelahendustena pakume pakiautomaadi, kulleri ja kiirkulleri võimalusi ja seda läbi Eesti enamlevinud pakkujate kaudu. Olemas on Itella Smartpost, Omniva, DPD jpt.

Toodete haldus, lisamine ja muutmine. Lihtne!

Sisestage tooted otse süsteemi või kasutades raamatupidamise tarkvara. Teie tooted on mõlemal juhul ka kohe mõlemas süsteemis.

Muutke tooteid, tehke sooduskampaaniaid, lisage või muutke tekste ja pilte sekunditega. See on lihtsam, kui e-maili saatmine.

Lisaks paneme veel lihtsamaks halduseks peale Teile toodete multi-muutmise võimaluse. Soovid mitmele tootele korraga soodustuse peale panna, soovid kõikidele toodetele korraga määrata tasuta tarne, soovib hinda muuta? Seda saab teha kõikidele toodetele korraga või näiteks kategooria kaupa. 

Soovid vaadata, kuidas läheb e-poe müügil?

Väga mugav vaadata e-poe müügitulemusi! Aasta, kuu ja päeva kaupa – toote või kategooria kohta.

Võrdle tulemusi, tee analüüse ja ülevaateid ja selle põhjal paremaid otsuseid.
Salvesta nii põhjalikke raporteid, mille üle isegi majandusteadlane uhkust tunneks.

Kõiki tulemusi saab võrrelda ka tootepõhiselt. Tea, mis tooted Sulle müüki toovad, millised veel mitte nii palju. Lisaks, kui palju on teenitud e-poele tulu läbi kupongide ja kampaaniate. Võimalusi on väga palju.

Soovid teada palju on tagastusi, palju on makstud tarne eest ja palju on läinud maksude jaoks? Kõik on olemas, kõigest paari kliki kaugusel. 

Liidestamine ja raamatupidamine nagu lapsemäng.

Teeme koostööd kõikide enimlevinud raamatupidamise tarkvarade pakkujatega Eestis.

Merit Aktiva, Erply, Directo, Simplbooks ja paljud teised. Teie tooted, ladu ja arveldus töötab nagu kellavärk e-poe ja tarkvara vahel ning seda kõike automaatselt.

Kuna liidestuse osa on oluline, siis aitame alati kliendil ka läbi tasuta konsultatsiooni kindlaks teha vajadused ja selle järgi teeme ka otsuse, mis võiks olla kliendile parim ja kuluefektiivseim lahendus. Võta juba täna ühendust ja suhtleme!

Tehtud e-poed

Oleme koostööd teinud tuntud brändide ja riigiasutustega.
E-poe tegemise on meie kätte usaldanud näiteks Rapla Haigla, Kennelliit, Kaitseministeerium, Estonia Teater, EstBan, Alma ja paljud teised.

E-poe tegemine

Nurme.eu

Looduslik kosmeetika, mis paneb Sind tõeliselt hästi tundma! Oleme olnud Nurme Looduskosmeetika OÜ koostööpartneriks juba üle kolme aasta.

Almakampaania.ee

Tegime Valio Eesti AS kampaanialehe arenduse ja lõime kliendile loosimismängu jaoks tšekkide registreerimise süsteemi. Nii saavad tarbijad auhinnamängust osa võtta.

Reginett.ee

Tegime Reginett e-poe, kes on Husqvarna ametlik edasimüüja.

Vanalinnapaevad.ee

Alustasime Vanalinna Päevade korraldajaga koostööd juba 3 aastat tagasi ja arendame nende lehte siiani.

Veel 10 põhjust, miks usaldada oma e-poe tegemine Veebihai kätte.

1. Kogemused ja teadmised

Meie meeskonnal on laialdased kogemused e-poodide arendamisel ning meie meeskond koosneb e-kaubanduse arendamise, disaini ja turunduse ekspertidest. Meil on sügav arusaam e-kaubanduse valdkonnast ja saame pakkuda klientidele edu saavutamiseks vajalikke teadmisi ja juhiseid.

2. E-poe tegemine ja kohandatud lahendused

Mõistame, et iga ettevõte on ainulaadne ning igal ettevõtmisel on oma väljakutsed ja nõuded. Seetõttu pakume kohandatud lahendusi, mis on kohandatud iga kliendi konkreetsetele vajadustele. Olgu selleks unikaalse kasutajakogemuse kujundamine, olemasolevate süsteemidega integreerimine või kohandatud ostuteekonna väljatöötamine, igal juhul saame aidata.

3. Skaleeritavad lahendused

Meie e-poe arenduslahendused on loodud skaleeritavateks, et kliendid saaksid oma äri kasvades hõlpsasti uusi tooteid, teenuseid ja funktsioone lisada. Kasutame uusimaid tehnoloogiaid ja parimaid tavasid, et tagada meie ja teie lahenduste tõhusus ja tulemuslikkus.

4. Skaleeruv disain

Tänapäeva maailmas, kus esmatähtis on mobiil, on mobiilisõbralik disain ülioluline. Veebihai loodud e-poodide statistika kohaselt on lausa 2/3 e-poe külastustest tehtud mobiilsetest seadmetest. Meie e-poe tegemine on tehtud nii, et need oleksid mobiilisõbralikud ja töötaksid sujuvalt kõigis seadmetes, tagades, et kliendid saavad osta igal pool ja igal ajal.

5. E-poe tegemine ja turvaline maksete töötlemine

Turvalisus on e-kaubanduses esmatähtis. Meie e-poed kasutavad uusimaid krüpteerimis- ja turvatehnoloogiaid, et tagada klientide teabe ja info katkematu kaitse. Samuti teeme koostööd usaldusväärsete makseväravatega, et pakkuda klientidele turvalisi maksete töötlemise lahendusi.

6. Otsingumootoritele optimeerimine (SEO)

Täislahenduses ja suurepäraselt töötav e-pood on oluline, kuid sellest ei piisa. Meie meeskond mõistab SEO tähtsust ja tagab, et kõik meie e-poed on otsingumootoritele optimeeritud. Kasutame uusimaid ja parimaid SEO taktikaid, et aidata klientidel otsingumootori tulemustes kõrgemat asetust saavutada, suurendades seeläbi nende e-poe liiklust ja müüki.

7. Liidestamine kolmandate osapoolte platvormidega

Me mõistame, et e-poe tegemisel paljud ettevõtted toetuvad oma tegevuses kolmandate osapoolte platvormidele. Seetõttu pakume integreerimist paljude kolmandate osapoolte platvormidega, nagu laohaldussüsteemid, tarne pakkujad (pakiautomaadid jne) ja turunduse automatiseerimise platvormid (Klaviyo ja Smaily), et pakkuda klientidele sujuvat ja kasutajasõbralikku e-ostlemise kogemust.

8. Analüütika ja aruandlus

E-kaubanduses edu saavutamiseks on oluline omada juurdepääsu andmetele ja statistikale. Meie e-poed on varustatud analüüsi- ja aruandlusvõimalustega, pakkudes klientidele andmeid, mida nad vajavad teadlike otsuste tegemiseks ja oma e-kaubanduse toimingute parandamiseks.

9. Pidev tugi ja hooldus

Veebihaid ei lõpeta tööd ka peale e-poe käivitamist. Pakume pidevat tuge ja hooldust, et tagada e-poe tõrgeteta ja tõhus toimimine. Samuti pakume klientidele koolitust ja ressursse, mis aitavad neil oma e-kaubanduse toiminguid tõhusalt hallata.

10. Konkurentsivõimeline hinnapoliitika

Me mõistame, et e-poe tegemise hind on ettevõtete jaoks oluline tegur. Seetõttu pakume oma e-poe arendusteenustele konkurentsivõimelist hinda, tegemata järeleandmisi kvaliteedis või teenuses. E-poe tegemine ei pea olema kallis. Usume, et pakume oma klientidele nende raha eest turu parimat väärtust ja aitame neil saavutada oma e-kaubanduse eesmärgid seatud eelarve piires.

E-poe tegemine on suurepärane viis oma toodete või teenuste pakkumiseks laiemale kliendibaasile, aga kust alustada? Järgnevad sammud aitavad sul luua eduka veebikaupluse algusest peale.

 1. Mõtle oma eesmärkidele ja sihtrühmale. Enne kui hakkad e-poodi looma, on oluline mõelda läbi, millistele klientidele sa tahad oma tooteid müüa ja mis on sinu peamised eesmärgid. Kas soovid pakkuda piirkondlikult, üleriigiliselt või isegi ülemaailmselt? See aitab sul otsustada, millist platvormi ja lähenemist veebipoe loomisel kasutada.

 2. Vali sobiv e-poe platvorm. Turul on palju erinevaid e-poe platvorme alates WordPressi laiendusest WooCommerce kuni erispetsialiseerunud lahendusteni nagu Shopify või Magento. Uuri erinevaid võimalusi, kaalu nende plusse ja miinuseid ning vali see, mis sobib kõige paremini sinu vajadustega.

 3. Registreeri domeen ja vali veebimajutus. Domeeni nimi peaks olema meeldejääv, seotud sinu toodete või kaubamärgiga ning lihtne kirjutada. Veebimajutuse osas veendu, et valitud teenus suudab toetada sinu e-poe platvormi ja võimalikku liiklust.

 4. Kujunda oma e-pood. Kujundus on oluline, sest see loob esmamulje sinu poest. Hea disain ei ole ainult esteetiline, vaid ka kasutajasõbralik. Kaalutletud ja intuitiivne kujundus suurendab klientide usaldust ja ostutõenäosust.

 5. Lisa tooted ja maksevõimalused. Kui sinu e-pood on tehniliselt valmis, on aeg lisada tooted. Selgelt kirjutatud tootekirjeldused, kvaliteetsed pildid ja hinnainfo on olulised. Lisaks sellele pead valima, milliseid maksevõimalusi oma e-poes pakkuda: krediitkaart, pangaülekanne, PayPal jne.

 6. Tee kindlaks, et sinu e-pood on turvaline. Kliendi andmete turvalisus on oluline. Investeeri SSL-sertifikaati, mis krüpteerib kliendi ja sinu veebisaidi vahelist infot. Samuti veendu, et sinu veebimajutus ja e-poe platvorm on regulaarselt uuendatud ja turvalised.

 7. Planeeri turundus- ja müügistrateegia. Veebikaupluse avamine on alles esimene samm. Nüüd pead hakkama liiklust suunama. Kaaluda võiks erinevaid turunduskanaleid, näiteks sotsiaalmeediat, otsingumootorite optimeerimist (SEO), e-maili turundust jne.

 8. Seo veebipood seadustega. Veendu, et sinu e-pood vastab kõikidele seadustele ja regulatsioonidele, eriti andmekaitse, tarbijakaitse ja maksustamise osas.

 9. Testi ja optimeeri. Enne avalikustamist testi oma e-poodi erinevates seadmetes ja brauserites. Kui kõik töötab, on aeg veebipood avalikustada. Siiski, ära unusta jälgida ja analüüsida oma e-poe statistikat ning teha vajadusel parandusi.

 10. Ole valmis klienditoe pakkumiseks. Hea klienditugi on eduka e-poe lahutamatu osa. Olgu see läbi e-maili, telefoni või reaalajas vestluse – klientidel peab olema võimalus sinuga ühendust võtta.

E-poe tegemine nõuab pühendumust, aega ja pidevat õppimist. Kuid õige lähenemisega ja eesmärgi silme ees hoidmisega võib see osutuda äärmiselt tasuvaks ettevõtmiseks. Õnn kaasa!

E-poe maailmas on turvalisus kriitilise tähtsusega. Mitte ainult selleks, et kaitsta ettevõtte mainet, vaid ka tagamaks klientide andmete turvalisust. Selles artiklis uurime, kuidas saab oma e-poodi turvalisemaks muuta.

 1. SSL-sertifikaat: SSL (Secure Socket Layer) on tehnoloogia, mis tagab, et andmed, mida teie veebisait edastab, on krüpteeritud ja turvalised. Kui teie veebisait kasutab SSL-i, näevad kasutajad aadressiribal “https” asemel “http”, mis annab neile teada, et nende andmeid kaitstakse.

 2. Regulaarsed tarkvarauuendused: E-poed põhinevad erinevatel tarkvaraplatvormidel ja lisandmoodulitel. On oluline, et hoiaksite need uuendatud, et vältida turvaaugustega seotud probleeme.

 3. Tugevad paroolid: Veenduge, et nii teie kui ka teie töötajad kasutaksid tugevaid paroole. See tähendab vähemalt 12 tähemärki, suur- ja väiketähti, numbreid ja erimärke.

 4. Tulemüüri kasutamine: Tulemüür aitab kaitsta teie veebisaiti pahatahtlike rünnakute eest. See on nagu valvekaamera teie veebisaidi ukse kohal.

 5. Regulaarne varundamine: Tagavarakoopiaid peaks looma regulaarselt, et kaitsta väärtuslikku teavet. Kui peaks juhtuma midagi halba, saate taastada oma veebisaidi viimasest varukoopiast.

 6. Maksete turvalisus: Valige makseteenuse pakkuja, mis vastab kõigile turvanõuetele. Näiteks on Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) kriitiline standard krediitkaardiandmete turvaliseks töötlemiseks.

 7. Kahesammuline autentimine: Selle abil lisate veel ühe turvakihi, kuna kasutajal on vaja lisaks paroolile sisestada ka teise seadme kaudu saadud kood.

 8. Pahavara skanner: Integreerige oma veebisaidile pahavara skanner, mis regulaarselt kontrollib levinud turvariske ja ohte.

 9. Piira juurdepääsu: Mitte kõik teie töötajad ei pea omama täielikku juurdepääsu e-poe tagaküljele. Piira juurdepääsu ainult nendele, kes seda tõesti vajavad.

 10. Kasutajate harimine: Kõige olulisem turvaelement võib olla teie enda meeskond. Koolita oma töötajaid tundma ja ära tundma kõige levinumaid turvariske, nagu näiteks phishing-kirjad.

 11. Kasutajate andmete minimeerimine: Küsi kasutajatelt ainult seda teavet, mida vajad. Mida vähem andmeid salvestad, seda vähem on ohtu, kui peaks juhtuma andmeleke.

 12. Monitooring ja häireteated: Seadista süsteemid, mis teavitavad sind kohe, kui midagi ebatavalist juhtub – näiteks suurenenud sisselogimiskatsed või süsteemi muutused.

 13. Regulaarsed turvakontrollid: Võta kasutusele teenused, mis aitavad korrapäraselt teie e-poe turvalisust testida, et olla kindel, et kõik kaitsemehhanismid töötavad.

E-poe turvalisus ei ole ühekordne projekt, vaid pidev protsess. Tehnoloogia areneb pidevalt ja kahjuks ka küberkurjategijate meetodid. Seetõttu on oluline jääda kursis uusimate turvaarendustega ja investeerida oma veebisaidi kaitsmisse. Klientide usaldus on kergesti kaotatav, kuid väga raske tagasi võita. Seetõttu on turvalisuse tagamine teie e-poes kriitilise tähtsusega.

Kui olete oma veebikaupluse avanud, on järgmine suur samm klientide leidmine ja neile oma toodete või teenuste pakkumine. Eduka turundus- ja müügistrateegia loomine aitab suurendada veebikaupluse tuntust, liiklust ja müüki. Siin on mõned põhitaktikad, mida kaaluda:

 1. Sotsiaalmeedia turundus.
  Sotsiaalmeedia platvormid nagu Facebook, Instagram ja Pinterest pakuvad suurepärast võimalust oma tooteid sihitud publikule esitleda. Mõned näpunäited:

  • Loo huvitav ja atraktiivne sisu, mis köidab tähelepanu ja julgustab jagama.
  • Kasuta sihipäraseid reklaame, et jõuda täpse demograafiaga inimesteni.
  • Loo interaktiivseid kampaaniaid, näiteks võistlusi või soodustusi.
 2. Otsingumootorite optimeerimine (SEO).
  SEO on oluline, et teie veebipood jõuaks otsingumootorite tippu.

  • Uuri, millised on teie sihtrühma levinumad otsingusõnad ja integreeri need oma veebisaidile.
  • Optimeeri saidi kiirus, mobiilisõbralikkus ja sisustruktuur.
  • Hangi kvaliteetseid tagasilinke usaldusväärsetelt veebisaitidelt.
 3. E-maili turundus.
  E-posti turundus on suurepärane viis hoida oma kliente kursis uute toodete, allahindluste ja muude oluliste uudistega.

  • Koguge külastajate e-posti aadresse, pakkudes allahindlusi või muid stiimuleid.
  • Saatke regulaarseid uudiskirju, kuid ärge saatke liiga tihti, et vältida klientide eemaldumist.
  • Personaliseerige e-kirju, pakkudes soovitusi toodete kohta, mida klient võib olla huvitatud.
 4. Influenceri turundus.
  Töötamine mõjutajatega võib aidata jõuda suurema publikuni, eriti kui teie tooted või teenused on suunatud noorema demograafiaga inimestele.

  • Valige mõjutajad, kes sobivad teie brändi ja väärtustega.
  • Lepi kokku partnerluses, kus mõjutaja reklaamib teie tooteid oma jälgijatele.
 5. Tasuline reklaam (PPC).
  Kasutage Google Adsi või sotsiaalmeedia reklaame, et suunata liiklust otse teie veebikauplusele.

  • Valige sihipärased märksõnad ja demograafia.
  • Optimeerige reklaami kujundus ja sõnum, et suurendada kliki määra.
 6. Klienditugi ja tagasiside.
  Hea klienditeenindus ja positiivsed arvustused võivad suurendada brändi usaldusväärsust ja julgustada uusi kliente ostma.

  • Pange rõhku klienditoele, olles kättesaadav ja abivalmis.
  • Julgustage rahulolevaid kliente jätma positiivset tagasisidet.

Eduka turundus- ja müügistrateegia loomine nõuab pidevat katsetamist, analüüsi ja kohandamist. Keskenduge sellele, mis töötab teie sihtrühma jaoks, ja olge valmis kohandama oma strateegiat vastavalt turu muutustele. Lõpptulemusena on oluline mõista ja rahuldada oma klientide vajadusi ning pakkuda neile väärtust kõigis teie turundus- ja müügikanalites.

E-poe tegemise KKK

Veebipoe loomine võib olla keeruline, eriti neile, kes pole selles valdkonnas kogenud. Allpool on korduma kippuvad küsimused (KKK) ja vastused, mis aitavad teil mõista e-poe loomise protsessi ja sellega seotud väljakutseid.


1. Kas peaksin kasutama valmispõhiseid e-poe platvorme või laskma arendada kohandatud lahenduse?

Vastus: Mõlemal variandil on oma eelised. Valmispõhised platvormid nagu Shopify, WooCommerce või Magento on kasutajasõbralikud, neid on lihtne seadistada ja neil on palju integreeritud funktsioone. Teisalt, kohandatud lahendus annab teile täieliku kontrolli ja paindlikkuse, kuid see nõuab suuremat investeeringut ja arendustööd.


2. Kuidas ma saan oma e-poe turvaliseks?

Vastus: Turvalisus peaks olema e-poe loomisel prioriteet. Investeerige SSL-sertifikaati, regulaarsesse tarkvarauuendusse, tugevatesse paroolidesse ja tulemüüri. Veenduge ka, et teie makselahendus vastab PCI DSS nõuetele.


3. Kuidas saan makseid vastu võtta?

Vastus: Kasutage tunnustatud makseväravaid nagu PayPal, Stripe või kohalikud lahendused. Need pakkujad aitavad teil turvaliselt krediitkaardi makseid vastu võtta ja integreeruvad enamiku e-poe platvormidega.


4. Milliseid seaduslikke aspekte peaksin e-poe loomisel arvesse võtma?

Vastus: Te peaksite tagama, et teie e-pood järgib kohalikke ja rahvusvahelisi e-kaubanduse seadusi, sealhulgas tarbijaõigusi, andmekaitset ja maksukohustusi. Soovitav on konsulteerida juristiga, kes on spetsialiseerunud e-kaubandusele.


5. Kuidas saan oma e-poodi edukalt turustada?

Vastus: On mitmeid taktikaid, sealhulgas otsingumootorite optimeerimine (SEO), sotsiaalmeedia turundus, e-posti turundus, tasuline reklaam ja influenceri turundus. Oluline on luua strateegia, mis sobib teie sihtrühma ja toodetega.


6. Kas ma vajan veebipoes professionaalseid fotosid?

Vastus: Jah, kvaliteetsed fotod aitavad oluliselt kaasa toodete esitlusele ja klientide usalduse suurendamisele. Kui võimalik, kaaluge professionaalse fotograafi palkamist või kvaliteetse fototehnika soetamist.


7. Kui tihti peaksin värskendama e-poe sisu ja tooteid?

Vastus: Sõltuvalt teie tootevalikust ja turu dünaamikast, kuid regulaarsed uuendused aitavad hoida poe aktuaalsena ja parandavad SEO-d. Uudistooted ja pakkumised aitavad ka klientide huvi säilitada.


8. Kas ma peaksin pakkuma kliendituge?

Vastus: Absoluutselt. Klienditugi parandab klientide usaldust ja suurendab müügi tõenäosust. See võib hõlmata korduma kippuvaid küsimusi (KKK), live-chatti, e-posti tuge ja telefonituge.


9. Kui palju maksab e-poe loomine?

Vastus: Maksumus varieerub sõltuvalt paljudest teguritest: valitud platvormist, kohandamise astmest, funktsionaalsuse nõudmistest ja disainieelistustest. Samas on valmisplatvormid sageli taskukohasemad algajatele.


10. Kuidas mõõta oma e-poe edukust?

Vastus: Kasutage analüüsitööriistu nagu Google Analytics, et jälgida liiklust, konversioonimäärasid, kliendi omandamise kulu ja muid olulisi näitajaid. Pidev analüüs aitab teil teha informeeritud otsuseid ja optimeerida oma strateegiat.


E-poe loomine nõuab pühendumist, uurimistööd ja strateegilist planeerimist. Oluline on teha kindlaks teie äri vajadused, eelarve ja ressursid ning kohandada oma lähenemist vastavalt. Korduma kippuvate küsimuste ja vastuste läbimine aitab teil paremini mõista protsessi ja tagada oma veebipoe edukas käivitamine ja kasv.