Kodulehed – kogemus juba aastast 2010

 

#WordPress #mobiilisõbralik #kiire #kergehallata #kuutasuta

holistika instituut
balbiino
kadrioru suvemois

Tehtud tööd ja kliendid

BALBIINO.EE/CLASSIC

WORDPRESS | KUJUNDUSE PÕHJALE 

| SISU LISAMINE

AS Balbiino on üks kahest suurest jäätisetootjast Eestis. Lisaks jäätise tootmisele tegeleme külmutatud ja jahutatud toidukauba maaletoomise ja müügiga.

 

nurme

NURME.EU

SEADISTAMINE | ARENDUS WOOCOMMERCE | MITMEKEELSUS

Looduslik kosmeetika, mis paneb sind tõeliselt hästi tundma! Oleme olnud Nurme Looduskosmeetika OÜ partneriteks juba kolm aastat.

 

almakampaania.ee

ALMAKAMPAANIA.EE

ARENDUS | KUJUNDUS

Tegime Valio Eesti AS kampaanialehe arenduse ja lõime kliendile loosimismängu jaoks tšekkide registreerimise süteemi. Nii saavad tarbijad auhinnamängust osa võtta. 

 

vanalinnapaevad

VANALINNAPAEVAD.EE

ARENDUS | KUJUNDUS | UUENDUSED

Alustasime Vanalinna Päevade korraldajaga koostööd juba 3 aastat tagasi ja arendame nende lehte siiani.

soeluuring

SOELUURING.EE

ARENDUS | KUJUNDUS

Tegime Sõeluuringu avalehe, rinnavähi sõeluuringu lehe ja parandusi kahe eraldi kampaanialehel.  

HOLISTIKA KESKUS

HOLISTIKA.EE

FACELIFT | DISAIN | BLOGI KUJUNDUS

Holistika Instituut on täiskasvanute täienduskoolitusasutus. Me pakume tervise ja heaolu valdkonda kuuluvaid koolitusi ning tegeleme holistilise maailmanägemuse tutvustamise ja holistilise regressiooniteraapia arendamisega.

Aastat kogemust

Tehtud kodulehte

Tehtud e-poodi

Rahulolevat klienti

9 põhjust, miks tellida koduleht meie käest

“See on ju elementaarne, Watson”. Miks peaksime leiutama uuesti jalgratta, kui see juba on olemas?! Sama on veebiga. Teie uus ja unikaalne koduleht on juba olemas, see tuleb lihtsalt kokku panna – teha sellele disain, kohandada Teie valdkonnaga ja firma kuvandiga, lisada sisu ja ongi olemas.

Mobiilisõbralik

Absoluutne standard tänapäeva veebimaastikul. Ilma selleta ei ole kodulehte üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete päralt. 

100% rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie kodulehega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise kodulehe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska näha, aitame meie.

Kvaliteet vs hind

Saame pakkuda head hinda ja kvaliteeti. Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus koduleht”).

Koduleht kätte kiirelt

Suudame enamiku kodulehtedest kätte toimetada vähem kui, kuue nädalaga. Kindlasti on ka projekte millega saame hakkama paari nädalaga aga ka vastupidi, et läheb rohkem, kui mitu kuud. Igal juhul oleme valmis kliendile võimaluste piires vastu tulema ja vajadusel tegutsema kiiremini.

Me ❤️ WordPressi

Teeme suure osa Veebihai kodulehtedest WordPress platvormi peale. Levinuim platvorm (39,6% veebist). Lihtne kasutada, arendada ja muuta. Ilma kuutasuta. Kõige peale on mõeldud. Kindel valik ajakohaseks veebiks.

Palju lisasid

Olenemata kodulehe tegemise hinnast on meie kodulehega alati kaasas korralik kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega.

Lihtne muuta

Koduleht hiljem kliendil kergesti hallatav ja muudetav. Enamus muutustega saab klient kerge vaevaga ise hakkama – piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame alati kaasa ka lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie kodulehe jaoks. 

Puudub pikk tarneahel

Kuna suudame oma meeskonnaga 90% tegevustest, mis on seotud veebiga pakkuda nö in-house ehk majasiseselt, siis saame pakkuda mõistlike tarneaegu.

Mis on hea koduleht?

Aus vastus on, et me ei tea seda 100% täpselt keegi. Õiged vastused saab lehe üles laadimisega ja kliendile nähtavaks tegemisega. Sellest olenemata on kõik meie kodulehed: selgelt loetava kirjafondiga, selge ja loogiline info paigutus, visuaalselt meeldiv vaadata, puhas. 

tasuta kodulehe analüüs

Tasuta kodulehe analüüs

Oleme elu Sinu jaoks lihtsaks Teinud. Meie veebispetsialist vaatab Sinu kodulehe tasuta üle, kaardistab vead, analüüsib disaini ja kasutajamugavust, kontrollib lehe kiirust ja saadab Teile raporti Teie e-posti aadressi koos omapoolse kommentaariga, et saaksite kodulehe kaudu rohkem tulu teenida.

Levinumad hinnapaketid

Teie elu lihtsamaks tegemiseks oleme välja toonud mõned hinnapaketid, mille vahel saate valida. Kindlasti oleks vaja enne valiku tegemist ühendust võtta. Anname nõu, kuulame Teie soovid ära ja teeme personaalse pakkumise. Olenemata paketist on olemas Teie uuel kodulehel kõik vajalik kliendiga suhtlemiseks ja oma teenuse või toote turundamiseks.

*Hindadele lisandub käibemaks

Lisatööd kodulehe arendamiseks

Kindlasti võta meiega ühendust ka juhul, kui koduleht on juba valmis, aga vajaks uuendamist, lisafunktsioone, parandamist, kujundustöid. Leiame koos sobivaima lahenduse, teeme pakkumise ning sobivuse korral asume tööle.

Jagamist

Viimati tehtud suurprojekt

tehtud e-pood nurme

Kodulehed vaata kõiki

tehtud e-pood nurme