Kodulehe tegemine

Kodulehed – kogemus juba aastast 2008

kodulehe tegemine
1 +
Aastat kogemust
1 +
Tehtud kodulehte
1 +
E-poodi

Kodulehe tegemine – millele mõelda?

Erilahenduse koduleht

Disainer koostab Teie sisendi/CVI põhjal kujunduse, mille järel arendatakse koduleht juba vastavalt väljatöötatud disainile. Seejuures valime välja sobiva raamistiku arvestades kodulehe teisi funktsionaalsusi ja nõudeid.

Wordpress koduleht

Enamlevinud valik kuna suudab katta peamised vajadused kodulehele. Kasutatakse, kas teemasi või tuntumaid ,,visual buildereid''. Arvestades kliendi soove luuakse kliendi lehe disain ja funktsionaalsused.

01

Bränding

Kas logo on olemas või vajaks uuendamist? Aastaid tagasi tehtud logo võib vajada uuendamist, et paremini kõnetada ning konkurentide seas esile paista. Lisaks aitab üldine visuaalne identiteet ettevõttes sees ka muudel infograafilistel juhtudel.

02

Lehe sisu

Kas on olemas uuele lehele sisu ja kas peaks kasutama näiteks copywriteri abi, kes aitab tekstid esinduslikuks muuta. Seejuures arvestab Teie äri eripäradega ning SEO-ga. Samuti on väga olulised professionaalsed pildid, mis annavad õige kuvandi lehele. Seejuures saab kasutada ka pildipanka.

03

Eesmärk

Väga oluline on enda jaoks defineerida lehe eesmärk. Kas leht on pigem visiitkaardi tüübis või pigem konkreetseid teenuseid pakkuv. See on oluline nii SEO, kui funktsionaalsuse osas. Erinevad funktsionaalsused võivad nõuda liidestusi või lisaarendusi.

Miks tellida koduleht Veebihai käest?

01

Mobiilisõbralik

Absoluutne standard tänapäeva veebimaastikul. Ilma selleta ei ole kodulehte üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete käes.

02

100% rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie kodulehega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise kodulehe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska näha, aitame meie.

03

Kvaliteet ja hind

Saame pakkuda head hinda ja kvaliteeti. Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus koduleht”).

04

Lihtne hallata

Kodulehe tegemine ei peaks olema ainult selle valmis saamine, vaid seda peaks olema ka lihtne muuta. Saate enamus tegevustega ise hakkama – piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame kaasa lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie kodulehe jaoks.

05

Garantii

Me oleme sinu jaoks olemas ka peale lehe valmimist. Seejuures hoolitseme, et saaksid lehe haldamisega hakkama iseseisvalt  ka peale lehe valmimist. Kodulehtedele kehtib garantii 6 kuud.

06

Tasuta konsultatsioon

Enne kodulehe tellimist saame Teie kodulehe vajadused välja selgitada, saame anda soovitusi mida jälgida, saate kõikidele küsimustele vastused. Helista +372 5257 228 või kirjuta info@veebihai.ee

Tehtud kodulehed

Oleme koostööd teinud tuntud brändide ja riigiasutustega. Sealhulgas Rapla Haigla, Kennelliit, Kaitseministeerium, Estonia Teater, EstBan, Alma ja paljud teised.

vaimsetervisekeskus.ee

Vaimse Tervise Keskus

Märkame ja sekkume – on Vaimse Tervise keskuse tunnuslause. Meie sekkusime veebilehe osas ja aitasime VTK-le luua CVI, koos logo ja värvidega ning selle põhjal tegime pärast kodulehe lahenduse. Koostöö jätkub ka tulevikus lehe hoolduse osas. 

Tallinna Vanalinna Päevad

Uuendame ja teeme ümber vastavalt jooksva aasta teemale ümber Vanalinna Päevade kodulehte, juba viiendat aastat. Olulisel kohal on sündmuste kuvamine. Seekord toimuvad Vanalinnapäevad juba 41-st korda.

Rapla Haigla

Tegime Rapla Haiglale CVI põhjal uue kodulehe. Jälgisime lehe tegemisel info olulisust. SA Raplamaa Haigla on asutanud Raplamaa Omavalitsuste Liit ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla. Üldhaiglana osutavad nad ööpäevaringset erakorralist meditsiiniabi (EMO).

EstBAN

EstBAN on piirkonna üks aktiivsemaid äriinglite võrgustikke, mis otsib investeerimisvõimalusi Eestis ja selle lähiriikides eesmärgiga kasvatada siinsete iduetapi investeeringute kvantiteeti ja kvaliteeti.

Eesti Kennelliit

Tegime uue CVI, lõime uued süsteemid (kalender, kohtunike register jm) ja kujundasime kodulehe. Eesti Kennelliit (EKL) on Rahvusvahelise Künoloogilise Föderatsiooni (Fédération Cynologique Internationale – FCI) täisliige.

Lättekoda

Tegime uue rahust, heaolust ja loodusest inspireeritud kujundusega veebilehe Lättekojale. Lättekoda võtab Teid vastu Taevaskojas, Põlvamaal. 

Teater Nuutrum

Teater Nuutrum loodi 2020. aastal eesmärgiga leida põnevaid ning seni avastamata mängukohtasid Eestis. Meie põhifookuses on uue Eesti dramaturgia lavale toomine, uued tõlketööd ning regionaalselt mitmekesise teatrikunsti vilelemine.

AB Accounting

Korras raamatupidamine on ettevõtte edukuse üks võtmesõna! Pikaajalise kogemusega oma ala spetsialistid. Soovitame.

Gamecan

Gamecan on Pärnus tegutsev rahvusvahelise meeskonnaga mänguarendusettevõte, kes on juba 2015. aastast arendanud kvaliteetseid videomänge.

S20 Indonesia

S20 toetab G20 tööd, edendades ametlikku dialoogi teadusringkondadega, ja seda juhib tavaliselt asukohariigi riiklik teadusakadeemia.

kanepiaiand