WordPress kodulehed – juba aastast 2008

#WordPress #mobiilisõbralik #kiire #kergehallata #11aastat
#eiagentuurihindadele

9 põhjust miks tellida koduleht meie käest

“See on ju elementaarne, Watson”. Miks peaksime leiutama uuesti jalgratta, kui see juba on olemas?! Sama on veebiga. Teie uus ja unikaalne koduleht on juba olemas, see tuleb lihtsalt kokku panna – teha sellele disain, kohandada Teie valdkonnaga ja firma kuvandiga, lisada sisu ja ongi olemas. 

Mobiilisõbralik

Absoluutne standard tänapäeva veebimaastikul. Ilma selleta ei ole kodulehte üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete päralt. 

100% rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie kodulehega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise kodulehe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska näha, aitame meie.

Kvaliteet vs hind

Oleme valmis võtma vastutuse selle eest, et meie hinna ja kvaliteedi suhe on Eesti kodulehtede turul parim. Pane meid proovile! Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus koduleht”).

Koduleht kätte kiirelt

Suudame (kindlasti on erandeid) enamiku kodulehtedest kätte toimetada vähem, kui kolme nädalaga. Kindlasti on ka projekte millega saame hakkama nädalaga aga ka vastupidi, et läheb rohkem kui mitu kuud. Igal juhul oleme valmis kliendile võimaluste piires vastu tulema ja vajadusel tegutsema kiiremini. Suhtleme!

Me ❤️ WordPressi

Teeme 99% kodulehtedest WordPress platvormi peale. Levinuim platvorm (27% veebist). Lihtne kasutada, arendada ja muuta. Ilma kuutasuta. Kõige peale on mõeldud. Kindel valik ajakohaseks veebiks.

Palju lisasid

Olenemata kodulehe tegemise hinnast on meie kodulehega alati kaasas korralik kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega. 

Lihtne muuta

Koduleht hiljem kliendil kergesti hallatav ja muudetav. Enamus muutustega saab klient kerge vaevaga ise hakkama – piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame alati kaasa ka lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie kodulehe jaoks. 

Puudub pikk tarneahel

Igas mehes terve meeskond. Aasta on 2019 – vinge veebi jaoks ei pea enam olema eraldi asjapulka iga töö jaoks. Meil tegeleb Teie lehega üks inimene. Ülejäänu teevad õiged tööriistad.

Mis on hea koduleht?

Aus vastus on, et me ei tea seda 100% täpselt keegi. Õiged vastused saab lehe üles laadimisega ja kliendile nähtavaks tegemisega. Sellest olenemata on kõik meie kodulehed: selgelt loetava kirjafondiga, selge ja loogiline info paigutus, visuaalselt meeldiv vaadata, puhas. 

Tehtud tööd ja kliendid

RAKETT69.EE

KONSULTATSIOON | KUJUNDUS | SEADISTAMINE | WORDPRESS

“Rakett69” on 2011. aasta jaanuaris ETV-s alustanud saatesari, mille eesmärgiks on üles leida Eesti tulevased teadlased. Peaauhinnaks on 10 000 € suurune stipendium.

TAVEPRO.EE

DISAIN | ARENDUS | SEO

Tavepro OÜ – Metallkonstruktsioonid, metallkarkass ja teraskonstruktsioonid – paigaldus, projekteerimine, hooldus. Lao-, tööstus-, ja büroohoonete tarvis.

AVAR.EE

FACELIFT | DISAIN | BLOGI KUJUNDUS

Avar.ee tõstab Teie ettevõtte usaldusväärsust “läbi” Teie enda ettevõtte. 360° tutvustused ettevõttes ja Google Street View. 

Levinumad hinnapaketid

Teie elu lihtsamaks tegemiseks oleme välja toonud mõned hinnapaketid, mille vahel saate valida. Kindlasti oleks vaja enne valiku tegemist ühendust võtta. Anname nõu, kuulame Teie soovid ära ja teeme personaalse pakkumise. Olenemata paketist on olemas Teie uuel kodulehel kõik vajalik kliendiga suhtlemiseks ja oma teenuse või toote turundamiseks.

Jagamist