WooCommerce Eesti arendajad – 9 põhjust, miks valida WooCommerce

woocommerce eesti

Jaga seda postitust

Sisukord

Alustava e-kaubanduse ettevõttena peate tegema otsuse, millist e-poe platvormi kasutada soovite. Platvormi valimine võib olla raske, kui arvestada kõiki saadalolevaid valikuid. Siin artiklis räägime kõige populaarsemast.

WooCommerce on teiste platvormidega võrreldes kõige populaarsem ning üks parimaid ja paindlikemaid platvorme. WooCommerce Eesti arendajaid on ka väga palju, see on ka üks põhjust, miks see populaarne on. See käitab üle 41% kõikidest veebipoodidest ning see pole mitte ainult kõige populaarsem e-kaubanduse platvorm maailmas, vaid ka kõige praktilisem.

Siin artiklis oleme toonud välja 9 peamist põhjust, miks peaksid kasutama oma e-poe jaoks Woocommerce’i.

 

See on tasuta

Peamine põhjus, miks peaksid kasutama Woocommerce’i on see, et see on tasuta platvorm. See ei tähenda, et pole muid häid platvorme, mida saaksid kasutada, kuid erinevus on see, et enamus platvormide kasutamise eest pead maksma kuutasu enamasti. Kuigi Woocommerce on tasuta, ei tähenda see, et see jääks teistele platvormidele kuidagi alla.

Lisaks on Woocommerce’le väga palju erinevaid laiendusi, mis muudavad Woocommerce’I väga võimsaks. Laiendustest räägime hiljemalt artiklis. Kuigi laiendusi on palju, on Woocommerce juba üksinda väga paljude erinevate võimalustega.

 

Tohutu paindlikkus

E-kaubandus võib olla keerukas ettevõtmine, kuna see on oma olemuselt väga dünaamiline. Toodetel võivad olla erinevad kategooriad, müügihinnad, atribuudid ning palju muud. Woocommerce’I moodul muudab selle kõik lihtsasti hallatavaks. Sellele lisaks saad Sa müüa ainult mitte füüsilisi produkte, vaid ka allalaaditavaid, virtuaalseid, saad edasimüüki teha ja palju muudki.

Woocommerce aitab algajatel ettevõtjatel teha endale võimas E-pood ilma selleta, et peaksite teadma liiga palju veebiehituse tehnilisest küljest.

 

Rohkem kui e-kaubandus

Kolmandaks, Woocommerce ei sunni Sind oma veebiteadmiste “mugavustsoonist” välja minema. Oma poodi ehitades ei pea Sa kaugele vaatama, et otsida laiendusi, sest Woocommerce’l on enamus põhilaiendused, mida vajad, et oma tooteid müüa toimivast e-poest, juba kaasas. See hõlmab endas saadetise jälgimist, laohaldust, maksude ülevaadet ning palju muud.

Ning kuna Woocommerce on moodul, mis ühendatakse WordPress sisuhaldusplatvormiga, siis see tähendab, et Sul võib olla juba olemas professionaalne veebileht, millele saad lisada toimiva e-poe Woocommerce’I mooduliga.

 

Tohutud kohandamisvalikud – WooCommerce Eesti tiim aitab Teid sellega

WooCommerce pakub erinevaid disainimalle, mille seast valida. See omakorda aitab luua ainulaadse poe erinevate omadustega. Valikus on nii tasuta kui ka tasulisi teemasid, mis kõik pakuvad erinevaid võimalusi luua unikaalset e-poodi, mis aitab tõsta müüki. Kui alustad, siis algul sobib kindlasti tasuta teema, kuid kui tahad rohkem kohandamisvõimalusi, siis kindlasti on hea osta tasuline teema. Teemade hinnad on erinevad, kui enamasti jäävad hinnad 50 euro kanti.

 

Analüütika on tehtud lihtsaks

Ettevõtjana peaksid Sa kindlasti teadma, kust kohast tulevad Sinu müügid. Teiseks peaksid Sa kindlasti teadma millal kliendid ostlevad Sinu e-poes.

Selle jaoks on Woocommerce’l sisseehitatud analüütikasüsteem selleks, et Sa ei peaks hakkama ühendama uut laiendust. Välja on toodud müügiarv kuupäeva järgi, müügiarv toote järgi, müük tootekategooria järgi ning palju muud veel. Kui tunned, et sellest analüütikast jääb väheks, siis on mitmeid erinevaid laiendusi selleks, et saada veel detailsemat analüütikat oma müükide kohta.

 

Väga palju laiendusi – WooCommerce Eesti e-poe tiim aitab valida välja parimad

Woocommerce aitab algajatel ettevõtjatel luua e-poe, mis näeb välja professionaalne, kuid lihtsasti hallatav. Ja Woocommerce ei valmista ka pettumust siis, kui tahad kasvada suuremaks ning parendada oma e-poodi uutele kõrgustele.

Kasvuks on Woocommerce’l tuhandeid laiendusi, millest osad on tasuta ning osad on tasulised, kõigile midagi. Laiendusi on erinevaid ning paljudes kategooriates, näiteks arvelduse jaoks, turunduse jaoks, analüütika jaoks, disaini jaoks, maksete jaoks ning mitmeid veel.

 

Arendaja-sõbralik

Veel üks WooCommerce’i eelis on see, et see on spetsiaalselt loodud pidades veebiarendajaid silmas. See annab neile vabaduse kohandada saite, ehitada laiendeid ja rakendada erinevaid veebifiltreid. Veelgi enam, nad saavad hõlpsalt tuua üle olemasoleva poe teiselt platvormilt WooCommerce’i peale. Kuna see on ehitatud REST API-ga, on see hõlpsasti integreeritav, mis tahes muude teenustega. See võimaldab WooCommerce Eesti arendajatel e-poode vastavalt klientide nõuetele muuta.

 

Palju funktsioone

Woocommerce on tasuta avatud lähtekoodiga. See on varustatud kõigi oluliste funktsioonidega, mis on e-poe jaoks kriitilise tähtsusega. Kui soovite, et Teie veebisaidil oleksid erinevad funktsioonid, näiteks blogi, siis seda on lihtne integreerida koos e-kaubanduse funktsionaalsusega, kuna kogu veebisait põhineb WordPressi platvormil. Need hõlmavad endas laoseisu haldamist, analüütika jälgimist, maksude arvutamist, jne.

 

Turvalisus

Tänapäeva internetis, kus on palju pettuseid tahavad Teie kliendid kindlad olla, et nende isikuandmed oleks kaitstud. Näiteks nende krediitkaartide andmed ja kodune aadress. Kolmandad osapooled ei tohiks kunagi nendele ligi pääseda. WooCommerce on selle koha pealt hästi varustatud, pakkudes oma kasutajate jaoks väga turvalist kauplemisplatvormi. Woocommerce’I looja Automattic töötab veebiturvalisuse osas tööstuse parimatega.

Nad jälgivad ja kontrollivad süsteemis esinevaid nõrkusi, et ennetavalt neid parandada. Samuti kõrvaldavad nad vead kiiresti ja pakuvad kasutajatele ühe klõpsu värskendamise funktsiooni. See muudab WooCommerce’i mitte ainult turvaliseks, vaid ka väga kasutajasõbralikuks.

 

LÕPETUSEKS

WooCommerce on Meie arvates parim valik e-poe tegemiseks selle ühilduvuse, paindlikkuse ja kasutatavuse pärast. Nüüd on Teil ka 10 väga head põhjust, miks peaksite kindlasti kaaluma WooCommerce’i kasutamist oma esimese e-poe loomisel. Kui tunnete, et Te ei saa hakkama e-poe loomisega, siis võtke meiega kindlasti ühendust ja saame Teid kindlasti aidata!

WooCommerce Eesti arendajad aitavaid leida kõige parema lahenduse! Konsultatsioon on tasuta.

Loe veel

kodulehe hind
Domeenid

Kodulehe hind aastal 2023

Kodulehe hind on oluline teema. Kui seda teha odavalt ja kiirustades siis mõjub see Teie ettevõtte