Too oma veebilehele rohkem külastajaid, tellides veebilehe optimeerimine otsingumootorite jaoks!

Mis on SEO?

Otsingumootoritele optimeerimine (SEO ehk Search Engine Optimization) tähendab seda, et tänu erinevate tehnikate kasutamisele kuvatakse Sinu koduleht otsingumootoris esimeste seas. Tänu sellele kasvab Sinu kodulehe külastajate arv orgaaniliselt ja Sinu lehele satub uusi kliente.

Milleks kasutada SEO-d?

Et Sinu kodulehele rohkem inimesi satuks, on tähtis iga sisuleht optimeerida sõnadele ja fraasidele, mida Sinu potentsiaalsed külastajad võivad otsida. Sisuliselt tähendab see seda, et kui inimene otsib mõnda konkreetset märksõna (nt. kingaparandus), siis koduleht, mis on otsingumootoritele optimeeritud, kuvatakse otsingutulemustes esimeste seas. Kui kõrgemail positsioonil asub just Sinu veebileht, tähendab see seda, et Sinu koduleht saab rohkem veebiliiklusthinnapäringuid ja seega ka rohkem tehinguid.

Kuidas teha SEO-d?

SEO koosneb erinevate tehnikate rakendamisest, näiteks kodulehekülje tehnilise poole edendamisest, üldise kasutajamugavuse parendamisest läbi veebilehe loogilise struktuuri ning hea disaini, asjakohaste märksõnade kasutamisest ja kindlasti kodulehe heast sisust.

Valimaks võtmesõna, millele oma kodulehekülg optimeerida, tasub läbi viia märksõnade analüüs ja selle läbi kindlaks määrata, kui tihti mingit märksõna otsitakse ning milline on märksõnakonkurents.

Optimeerimisalaste muudatuste tegemisest kuni selle esimeste viljade kandmiseni kulub paarkümmend päeva. Soovitame uued veebilehed juba alguses veebiotsingutele optimeerida, et seejärel tulemustest sõltuvalt edasi töötada. Tugevaimad veebilehed tegelevad SEO-ga järjepidevalt – millest tulenevalt nad ongi edukaimad. Sestap soovitame Sul alatasa uut ja kvaliteetset sisu luua ning viitamisega tegeleda. Hoides oma leht värske ja hea, hoiad ka otsingumootorites kõrget kohta!

Kellele SEO tegemine usaldada?

Sa saad ise palju oma veebilehekülgede optimeerimiseks ära teha: HTML koodi optimeerimine, väline optimeerimine, kvaliteetse sisu loomine. Põhjalik SEO nõuab aga detailidesse süvitsi minekut: sobilik pealkirjavalik, meta-kirjeldus ja URL-i valik, märksõnade analüüs ja sellest johtuv valikute tegemine, pika saba optimeerimine jpm. Seetõttu on soovituslik usaldada oma kodulehekülgede SEO sellega erialaselt tegeleva ettevõtte kätesse.

Meie ettevõttel on veebilehekülgede valmistamise ja sellega seonduva vallas üle 10 aasta kogemust. Nende aastate sekka mahuvad paljud edukad projektid ja mitmesajad väga rahulolevad kliendid. Optimeerime Sinu kodulehekülje otsingumootoritele professionaalselt ja efektiivselt.