OpenCart – 14 funktsionaalsust ja miks valida OpenCart

opencart arendus

Sisukord

OpenCart on üks eelistatumaid avatud lähtekoodiga e-kaubanduse veebisaitide lahendusi PHP arendajatele. See on kasutajasõbraliku liidese ja sisseehitatud e-kaubanduse poe funktsioonide tõttu peamine eelistus paljudele suurtele ja väikestele ettevõtetele. 

OpenCartil on arvukalt veebiarenduse ja e-kaubanduse laiendusi. Olgu siinkohal välja toodud vaid tellimuste haldamine, võimalus integreerida mitme makselahendusega ja hea optimeeritus otsingumootoritele. Just viimane on oluline sulle, kui soovid, et su leht hakkaks õige optimeerimise abil kiiresti otsingumootori abil liiklust koguma.

Kuigi esmapilgul võib tunduda, et platvorm ei ole keerukas ja sellega saab hakkama ka oma ettevõtte IT-töötaja, see päris siiski nii ei ole. Eriti kui soovid OpenCartist võtta maksimumi.

 

Peamised eelised ja funktsioonid e-poe arendamisel?

OpenCart pakub laia valikut funktsioone, omades mitmeid eeliseid, mis muudavad selle tänapäeval turul üheks populaarseimaks e-kaubanduse lahenduseks. Mõned neist on:

 • Atraktiivne kasutajaliides
 • Piiramatu arv tooteid ja tootjaid
 • Väga paindlik platvorm
 • Äärmiselt SEO sõbralik
 • Lihtne ja soodne hooldus
 • Müügiaruannete loomine
 • Ühilduvus PCI-ga 
 • Mitmete saatmisviiside integreerimise võimalus
 • Lai valik lisandmooduleid, pistikprogramme ja malle
 • Tooteülevaated ja hindamisvalikud tõeliselt läbipaistvate teenuste jaoks
 • Maksumäärade riigipõhine arvutamine 
 • Saatmiskulu arvestamine
 • Sooduskupongi süsteem
 • Backup ja taastamise tööriistad
 • Jne

Selle platvormi puhul on suureks plussiks see, et kogu sinu e-poe edasised tööd toimuvad ühtselt administratiivpaneelilt. Kaupade kirjeldused, uudised, artiklid – neid kõiki on sul võimalik kirjutada lihtsas tekstiredaktoris, mis sarnaneb oma kerguselt laialt kasutatavale Wordile. Seega ei ole sul vaja kulukaid ja pikki koolitusi, et juhendada uusi töötajaid veebipoe platvormil töötamiseks.

 

E-poe arendamine OpenCart’ile – kas saan tegeleda ka rahvusvahelistel turgudel?

On mitmeid e-kaubanduse platvorme ja rakendusi, mis on piiratud konkreetse riigiga. OpenCarti suureks eeliseks on see, et sellega arendatud e-poel on suur skaleeritavus. Sul on võimalus muretult siseneda erinevatele rahvusvahelistele turgudele, laiendades nii sinu kliendibaasi kui ka müüki.

 

Mis on OpenCart e-poe arendus?

OpenCart on platvorm, mida kasutajad saavad tasuta kasutada eeldusel, et nad mõistavad, kuidas seda tugeva e-kaubanduse veebisaidi loomisel kasutada. Kui soovid aga kasutada OpenCarti kõiki võimalusi, tasub kaaluda leida ettevõte, kellel on varasemalt rohkelt kogemusi e-poodide arendamisel, kasutades arendajate uusimaid tehnilisi teadmisi.

Kuigi OpenCarti veebiarendust kiidetakse kõrgelt selle mastaapsuse ja töökindluse eest, ei suuda kõik veebiarendajad sellel avatud lähtekoodiga platvormil kõiki võimalusi kasutada. Seega on õige meeskonna leidmine sinu e-poe edu jaoks äärmiselt vajalik.

Veebihai pühendub sinu OpenCart platvormile ehitatava e-poe loomisse alates kavandist ja tugeva vundamendi loomisest täieliku toimimiseni välja. Meie eesmärk on lihtne – sinu ettevõttele kõige paremini sobiva e-kaubanduse lahenduse väljatöötamine.

 

Miks vajad OpenCarti e-poe loomiseks arendajat?

OpenCarti platvormile e-poe arendamine annab sulle ligipääsu tuhandetele täiendavatele rakendustele, mis muudavad su veebiäri uskumatult efektiivseks. Just seetõttu on viimastel aastatel selle platvormi kasutamine e-poe arendamiseks tublisti kasvanud. Sealjuures on ettevõtted tulemustega väga rahul jäänud. OpenCarti e-poe arendaja palkamine ei ole kasulik mitte ainult alustavatele ettevõtetele, vaid ka juba hästi toimivatele firmadele. Eelkõige seetõttu, et just tänu nende uusimatele teadmistele suudavad nad su e-poodi täis potentsiaalil hoida ja konkurentidest eristada.

 

Kuidas platvormi arendaja sind aitab?

Arendaja aitab sul kohandada kõiki uuendusi ja integreerida need sinu e-poe rakendusse. Saad nendega oma plaani arutada ja rääkida funktsioonidest, mida soovid oma platvormil lisada või uuendada. 

OpenCarti e-poe arendajatelt saad oma veebipoe arendusfaasis abi järgmiselt:

Paigaldamine

E-poe arendajad aitavad sul otsustada tulevase veebipoe raamistiku üle andes väärtuslikku sisendit vastavalt oma varasematele kogemustele ja parimatele teadmistele.

 

Malli valimine

Süsteemis on saadaval palju malle, millest tuleb valida oma rakenduse jaoks sobivaim. Arendajad aitavad sul valida sobiva põhja, mis on sinu e-poe jaoks sobivaim.

 

Moodulite integreerimine

Veebihai tiimiga aitame sul integreerida platvormile moodulid, mis toimiksid hästi ja annaksid su e-poele maksimaalse kasu. See tõstab kindlasti ka ostukorvi väärtusi. Iga e-kaubanduse platvorm on ilma ostukorvita puudulik, kuna kasutajad ei saa tellimust täita tooteid ostukorvi lisamata.

 

Oluliste elementide kaasamine

Alates mitmekeelseks muutmisest kuni mitme makseviisi ja muude funktsioonide integreerimiseni – arendaja hoolitseb kõige eest.

 

Hooldus

Arendajate kohustus on tunda suurt huvi oma klientidele tugiteenuste pakkumise vastu isegi pärast veebipoe väljatöötamist ja selle avaldamist. E-poe platvorm vajab aeg-ajalt hooldust ja uuendusi, milleks võivad veebipoe omanikud vajada arendajate abi. Sel juhul mõistavad sinu platvormi loonud arendajad lehe vajadusi kõige paremini.

Platvorm on üks enim kasutatavaid ja mugavamaid keskkondi, mida arendajad kasutavad tugeva veebipõhise e-kaubanduse platvormi loomiseks. See pole mitte ainult hea platvorm uutele ettevõtetele, kes ei soovi kulutada palju raha veebisaitide arendajate kaasamiseks, vaid enamik suuri ja väljakujunenud ettevõtteid on seda tehnoloogiat kasutanud ka oma veebipõhise jaemüügi laiendamiseks. 

Samuti on OpenCart e-poe arendus osutunud kasulikuks juhul, kui bränd soovib laieneda välismaale, kuna see koosneb tehnoloogiast, mis muudab selle mitmekeelseks ja suudab vastu võtta sularaha mitmes valuutas. 

Seepärast soovitame ka sinu e-poe arenduse juures kaaluda just OpenCarti vajadusi. Võtke meiega julgelt ühendust, kuna oleme rohkete kogemustega e-poe arendusettevõte, kellel on OpenCarti arendamise alased teadmised, siis suudame otsustada Teie ärile vastavalt sobiva platvormi.

Loe veel

Jagamist