PrestaShop – 7 põhjust miks võiksid kaaluda seda platvormi?

prestashop

Jaga seda postitust

Sisukord

E-kaubanduse aktiivsus on viimastel aastatel tohutult kasvanud. Lisandunud on rohkelt uusi veebipoode ja märgatavalt on kasvanud e-ostlemine. Tänapäeva tarbijate uued nõudmised esitavad väljakutse ja surve ka digitaalsetele platvormidele, et täita kõikide tarbijate vajadused. Loe artiklist, kas just PrestaShop võib olla Sinu valik.

Seetõttu on oluline leida endale kindel sisuhaldussüsteem, mis rahuldaks ka kõige nõudlikemate tahtmised. Vaid sedasi saad sa kindel olla, et kõrged müügitulemused on garanteeritud. Lihtne integreerimine, töökindlus, turvalised veebimaksevõimalused, ohutus – need on vaid mõned tahud, mida e-kaubanduse platvormi valides silmas pidada.

 

Mis on PrestaShop?

See on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse lahendus. See sisaldab mitmesuguseid tööriistu, mis on vajalikud eduka veebipoe loomiseks. Platvorm on tegutsenud juba aastast 2007. Seetõttu on platvorm saanud luua äärmiselt usaldusväärse sisuhaldussüsteemi maine väga paljudele e-poodidele. Samuti on see jätkuvalt suure osa arendajate valik, kes loovad lisaks standartlahendustele ka võimalusi tootehalduse, arveldamise ja tarnimise jaoks.

Platvormil on avatud lähtekood ja rikkalikult funktsioone, ta on lihtsasti hallatav ning pakub palju tasuta lahendusi. 

 

PrestaShop vajab arendaja abi

Kuigi PrestaShop on väga kasutajasõbralik, nõuab ta keerukamate funktsioonide loomiseks ja töös hoidmiseks PrestaShopi arendaja abi. Nii saad olla rahulik ka ostu kõrghooaegadel, et veebipoe platvorm töötab laitmatult. Samuti aitavad arendaja teadmised sul luua mitut poodi korraga, lisada probleemivabalt 1000+ toodet ja tegeleda samal ajal mitme kliendiga ilma seisakuid kartmata.

Mis on selle sisuhaldussüsteemi eelised?

Siin on mõned põhjused, miks valida oma e-kaubanduse sisuhaldussüsteemiks just PrestaShop:

 

Seda on lihtne kasutada

PrestaShopiga on lihtne töötada ja sellel on kasutajasõbralik liides, mis võimaldab vaevata kasutajaid hallata. Selle platvormi laia moodulite valikuga saad hõlpsalt hallata kõiki saidi jaotisi ka ise. Seetõttu ei pea sa iga liigutuse jaoks palkama arendajat, hoides sedasi kokku suure hulga kulusid. Kui palkad PrestaShopi arendaja (info@veebihai.ee), avad enda ettevõtte jaoks lisaks suure e-kaubanduse arenduse maailma, mis võib sinu brändi jaoks imesid teha.

 

See on rahakotisõbralik 

PrestaShopi lisandmoodulite maksumus on tihtipeale väiksem või võrdne teiste e-kaubanduse lisandmoodulitega.

 

On tulemusele orienteeritud

PrestaShop on avatud lähtekoodiga, tõhus ja uuenduslik e-kaubanduse lahendus, millel on kõik veebipoe loomiseks vajalikud funktsioonid. Selle tulemusele orienteeritud võimalused lasevad kasutajatel suhelda hea kasutajaliidese kaudu, mis aitab suurendada veebimüüki.

Kusjuures tulemused ei jää ka kliendi kehvema internetilevi taha! PrestaShop võib töötada madala Interneti-kiirusega, mis pakub kasutajatele sinu e-poes ostlemisel ülimat UX-i.

 

Laiendatavus ja terviklikkus. 

PrestaShop võimaldab sul hõlpsasti funktsionaalsust laiendada ilma selle põhifailides muudatusi tegemata. Paljud makseviiside integratsioonid on saadaval tasuta. Taaskord oluline kokkuhoiu koht! Kõik muudatused veebilehel saab teha mooduli loomisega, mis töötab eraldi kooditükina. Seega saad mooduleid muretult igal ajal nö lubada ja keelata.

 

Lihtne kohandamine

PrestaShopi arendusel põhinevat veebilehte saab kohandada kahel viisil – back-end ja front-end kaudu. Üldiselt tehakse enamik kohandusi front-end kaudu. Samas põhilised kohandused, nagu tekstide muutmine, plokkide asukoha muutmine, toodete kohandamine jne, saab teha läbi back-endis. Lisaks, kui soovitud kohandamine vajab mooduli installimist, pakub PrestaShop parimat kasutajaliidest selle tegemiseks.

Kui see kõik tundub natuke keeruline, aega nõudev või segane, pöördu julgelt meie poole (info@veebihai.ee) ja oleme oma Veebihai tiimiga sulle kindlasti toeks ja abiks!

 

Sisseehitatud tõhusad tööriistad

Enamus sisuhaldusplatvorme nõuavad palju aega ja raha SEO ja sõbralike URL-ide loomiseks/parandamiseks. Lisaks kiiruse optimeerimine, vahemälu haldamine, CCC (ühendamine, tihendamine ja vahemälu), minimeerimine (HTML-, CSS- ja JS-koodid) ja Apache optimeerimine. PrestaShopil on need funktsioonid vaikimisi kaasas. 

 

SEO-sõbralik

Kui sa soovid olla Googli otsingus leitav, peab su koduleht olema otsingumootori sõbralik. See ongi SEO. SEO on iga e-kaubanduse ettevõtte jaoks üks olulisemaid külgi. PrestaShop muudab SEO-sõbralike URL-ide väljatöötamise väga lihtsaks. Kui sul on põhiteadmised otsingumootori optimeerimisest, võimaldab PrestaShop hõlpsasti muuta pealkirja silte, metapealkirja, metakirjeldust ja muid SEO-ga seotud atribuute. 

Äärmiselt mugav on see, et juba toote loomise ajal küsib platvorm ise andmeid metapealkirja, metakirjelduse ja sõbraliku URL-i kohta, mis on SEO-s väga kasulikud.

 

Muuda oma ettevõte PrestaShopi abil rahvusvaheliseks

PrestaShop toetab rohkem kui 75 keelt üle maailma ja loomulikult saab muuta kodulehe tõlget. Samuti võimaldab see alla laadida erinevate riikide keelepakette, et hoolitseda oma sihtrühma vajaduste eest. Iga kliendi soov on näha ettevõtte veebipoodi oma emakeeles!

 

Analüüs ja statistika äristrateegia täiustamiseks

Analüüs ja statistika mängivad olulist rolli mis tahes ettevõtte kasumlikkuse kindlaks tegemisel. Just nende abiga saame analüüsida äritegevuse dünaamikat, kasumit ja kahjumit jne. Samuti annavad nad vajalikke andmeid, mis on abiks ettevõtte edasiliikumiseks ja selle hoidmiseks üle kasumiläve. Vähemoluline ei ole ka see, et analüüsist saadavad andmed mängivad varude haldamisel ja tarnimisel olulist rolli. Saadud tulemuste abil saad otsustada, milliseid tooteid on eelisjärjekorras poodi vaja tellida.

Prestashop aitab jälgida sinu veebilehe külastajaid ja nende konversioonipunkti. Sellised andmed aitavad sul luua allahindlusi ja skeeme parema müügi ja kaasamise tagamiseks. Kaasas on väga kasulik töölaud, mis sisaldab enam kui 20 aruande vormingut, et saaksid otsustada ettevõtte kasvustrateegia üle. Lisaks on tasuta saadaval ka muud analüüsi ja statistika lisad.

 

Suur kogukond

Sellel platvormil on üks suurimaid ja aktiivsemaid e-kaubanduse kogukondi maailmas. Kogukonnaga on väga lihtne ühendust saada. Sedasi on võimalikul sul kogukonnaga otse rääkida, et saada e-kaubandusega seotud näpunäiteid ja nippe ning vastuseid oma poodi puudutavatele küsimustele. Mitte ainult programmeerimisprobleemide puhul, vaid see toetab sind ka muudel platvormil tehtavatel toimingutel. 

Hiljuti tervitas Presta oma kogukonnas 1 000 000+ liiget, mis näitab kogukonna ülemaailmset populaarsust.

 

Platvorm täiustub järjekindlalt

PrestaShop ei ole täiuslikult valmis ehitatud. See tähendab seda, et nad on pidevas arengus. Muutuvatel aegadel kohandavad nad ka ennast järgides eelseisvaid e-kaubanduse trende. Platvormi arendajad annavad pidevalt välja uusi värskendusi, et aidata poeomanikel oma veebiärist maksimumi võtta. Kui sa ei suuda ise nendega kursis olla, võid veenduda, et meie oleme. Aitame sind platvormi hooldusega (info@veebihai.ee) ajakohane olla!

Me just lugesime, kuidas PrestaShop vastab meie vajadustele väga tõhusal viisil ja igal ajal. Selle hooldus ja hinnad on tihtipeale palju soodsamad kui teistel platvormidel ning selle tõhus tööriist võimaldab isegi mittetehnilisel inimesel edukalt töötada ja lausa kohandusi teha. 

Kui soovid oma e-poele kohandatud lahendusi, on tihtipeale aja- ja ressursi mõttes mõistlikum palgata platvormi arendajaid (info@veebihai.ee), kes aitavad sul kasvada ja luua kauni, probleemideta ja taskukohase veebipoe.

Loe veel

kodulehe hind
Domeenid

Kodulehe hind aastal 2023

Kodulehe hind on oluline teema. Kui seda teha odavalt ja kiirustades siis mõjub see Teie ettevõtte