Kodulehe tellimine – 5 põhjust, miks tellida koduleht Veebihailt

kodulehe tellimine

Sisukord

Kodulehe tellimine ei pea olema keeruline ettevõtmine, kui tead, kuidas, miks ja kust see tellida. Veebilehtede loomise ettevõttena mõistame hästi kujundatud ja funktsionaalse veebisaidi tähtsust nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.

Tänasel digiajastul on veebis kohalolek laiema vaatajaskonnani jõudmiseks, usaldusväärsuse loomiseks ja oma kaubamärgi kasvatamiseks ülioluline. Seetõttu usume, et meie ettevõtte valimine oma veebisaidi loomiseks on parim otsus, mida teha saate. Siin on mõned põhjused, miks kodulehe tellimine Veebihaist teha:

kodulehe tellimine

 1. Teadmised ja kogemused:

Meie meeskond koosneb kogenud veebidisaineritest, arendajatest ja turundajatest, kes soovivad luua ilusaid ja funktsionaalseid veebisaite, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele. Meil on aastatepikkune kogemus veebisaitide loomisel igas suuruses ettevõtetele, alustavatest ettevõtetest kuni väljakujunenud ettevõteteni. Meie teadmised veebidisaini ja -arenduse vallas koos meie sügava arusaamaga digiturundusest tagavad, et loome veebisaite, mis mitte ainult ei näe suurepärased välja, vaid toovad teie veebilehele ka külastusi ja seeläbi ka ettevõttele müüki.

 1. Iga veebileht on erinäoline ja isikupärane:

Meie ettevõttes usume, et iga ettevõte on ainulaadne ja vajab veebilehe loomisel isikupärast ja kliendi soovidele vastavat lahendust. Teeme oma klientidega tihedat koostööd, et mõista nende ärieesmärke, sihtrühma ja brändi identiteeti ning seejärel luua kohandatud veebisait, mis kajastab kliendi ainulaadseid vajadusi ja väärtusi. Pakume mitmesuguseid kohandamisvalikuid, sealhulgas spetsiaalseid ja eripäraseid kujundusi, eritellimusel loodud funktsioone ja integratsioone kolmandate osapoolte tööriistade ja teenustega.

 1. Mobiili- ja kasutajasõbralikud kujundused:

Tänapäeva maailmas, kus eelistatakse mobiilseadmeid, on mobiilseadmete jaoks optimeeritud veebisait hädavajalik. Meie meeskond on spetsialiseerunud mobiilisõbralike kujunduste loomisele, mis näevad suurepärased välja ja töötavad sujuvalt kõigis seadmetes, lauaarvutitest nutitelefonideni. Mõistame kasutajakogemuse tähtsust ja loome veebisaite, millel on lihtne navigeerida, laevad kiiresti ja mis pakuvad külastajatele vajalikku teavet.

 1. Otsingumootori optimeerimine:

Ilus veebisait on suurepärane, kuid sellest pole suurt kasu, kui inimesed seda ei leia. Seetõttu pakume otsingumootoritele optimeerimise (SEO) teenuseid tagamaks, et teie veebisait oleks asjakohaste märksõnade otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP) kõrgel kohal. Meie SEO ekspertide meeskond kasutab mitmesuguseid tehnikaid, sealhulgas märksõnade uurimist, lehe optimeerimist, linkide loomist ja sisu loomist, et aidata teie veebisaidil saavutada parem nähtavus ja seeläbi genereerida rohkem külastusi teie lehele.

 1. Pidev tugi ja hooldus:

Kodulehe tellimine ja veebilehe loomine on alles esimene samm. Usume, et pidev tugi ja hooldus on teie veebisaidi funktsionaalsuse, turvalisuse ja ajakohasuse tagamiseks hädavajalikud. Seetõttu pakume kõigile oma klientidele pidevaid tugi- ja hooldusteenuseid, sealhulgas regulaarseid värskendusi, turvakontrolle ja tõrkeotsingut. Oleme alati valmis vastama kõikidele teie küsimustele või muredele ning aitame teil oma veebisaiti maksimaalselt ära kasutada.

Kokkuvõtteks võib öelda, et meie ettevõtte valimine oma veebisaidi loomiseks tähendab koostööd ekspertide meeskonnaga, kes soovivad luua mobiilisõbralikke, kiireid ja kasutajasõbralikke veebisaite, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Tänu meie teadmistele veebidisaini, arenduse, digitaalse turunduse ning pideva toe ja hoolduse alal võite usaldada meid looma veebisaidi, mis mitte ainult ei näe hea välja, vaid suurendab ka teie lehe külastatavust, müügivihjeid ja konversioone. Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie teenuste ja selle kohta, kuidas saaksime aidata teie ettevõttel veebis edu saavutada.

Kui te veel ei ole otsustanud ja ei tea võib-olla miks teil üldse kodulehte vaja võib minna, siis siin on mõned põhjused.

Kodulehe tellimine – 7 põhjust, miks su ettevõte kodulehte vajab

kodulehe vajalikkusest

Tänasel digiajastul pole väikeettevõtte jaoks veebisaidi omamine enam lihtsalt võimalus, see on vajadus.

Teie veebisait toimib teie veebipoena ja võib märkimisväärselt mõjutada teie ettevõtte kasvu ja edu. Selles artiklis uurime seitset põhjust, miks iga väikeettevõte vajab veebisaiti.

Suurendage oma ettevõtte usaldusväärsust

Tänapäeva maailmas eeldab enamik tarbijaid, et ettevõtetel oleks veebisait. Kui potentsiaalne klient otsib teie ettevõtet veebist ega leia veebisaiti, võib see negatiivselt mõjutada tema ettekujutust teie ettevõttest. Professionaalne veebisait võib suurendada teie ettevõtte usaldusväärsust ja suurendab klientide usaldust teie toodete või teenuste vastu. See näitab ka, et olete oma ettevõttesse investeerinud ja olete valmis selle õnnestumiseks pingutama.

Laiendage oma haaret

Veebisaidi olemasolu võimaldab teil laiendada oma ulatust oma regioonist kaugemale. Interneti abil võib teie ettevõte jõuda potentsiaalsete klientideni üle kogu maailma. See avab uusi kasvuvõimalusi ja võib oluliselt suurendada teie kliendibaasi.

Tasemel klienditeenindus

Veebisait võib parandada ka teie klienditeenindust. Pakkudes oma veebisaidil väärtuslikku teavet, nagu toote või teenuse üksikasjad, hinnad ja korduma kippuvad küsimused, saate aidata klientidel teha teie pakkumiste kohta teadlikke otsuseid. Saate pakkuda ka veebituge e-posti, reaalajas vestluse või kontaktivormi kaudu, et klientidel oleks lihtsam teiega ühendust võtta.

Esitlege oma tooteid või teenuseid

Veebisait võimaldab teil oma tooteid või teenuseid esitleda viisil, mis pole traditsiooniliste turundusmeetodite abil võimalik. Saate lisada üksikasjalikke kirjeldusi, fotosid ja videoid, mis annavad potentsiaalsetele klientidele teie pakutavast parema ülevaate. See võib aidata luua usaldust ja suurendada müügi tõenäosust.

Suurendage oma ettevõtte nähtavust

Kodulehe tellimine ja veebisaidi omamine võib suurendada teie ettevõtte nähtavust otsingumootorites. Optimeerides oma veebisaiti otsingumootorite jaoks, saate parandada oma veebisaidi asetust ja suurendada tõenäosust, et potentsiaalsed kliendid leiavad teie ettevõtte veebist. Seda on võimalik saavutada erinevate tehnikate abil, nagu märksõna optimeerimine, kvaliteetse sisu loomine ja tagasilinkide loomine.

Looge kliendisuhteid

Veebisaiti saab kasutada ka klientidega suhete loomiseks. Pakkudes väärtuslikku sisu, nagu ajaveebipostitused, uudiskirjad või sotsiaalmeedia värskendused, saate oma klientidega suhelda ja neid oma ettevõttega kursis hoida. See võib aidata kasvatada brändilojaalsust ja suurendada äritegevuse kordumise tõenäosust.

Kuluefektiivne turundus

Võrreldes traditsiooniliste turundusmeetoditega võib veebisait olla kulutõhus viis teie ettevõtte reklaamimiseks. Kuigi veebisaidi loomise ja hooldamisega kaasnevad kulud, võib pikaajaline kasu ületada esialgse investeeringu. Veebisait võib aidata tekitada müügivihjeid ja müüki, mis võib kaasa tuua suurema tulu ja ärikasvu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et veebisait on iga väikeettevõtte jaoks ülioluline tööriist.

Kodulehe tellimine aitab:

 • suurendada teie ettevõtte usaldusväärsust
 • laiendada teie haaret
 • parandada teie klienditeenindust
 • esitleda teie tooteid või teenuseid
 • suurendada teie ettevõtte nähtavust
 • luua kliendisuhteid
 • ja pakkuda kulutõhusat turundust.

Kuna veebisaidi omamise eelised on tänapäeval nii suured, ei tohiks ükski ettevõtte omanik veebis kohalolekut alahinnata. Võiks isegi öelda, et tuleks vältida olukorda, kus ettevõttel puudub koduleht.

Ja kuna me teeme enamus oma lehtedest WordPressile siis veel lugemiseks.

Kodulehe tellimine WordPressile – 10 põhjust, miks valida WordPress.

telli koduleht wordpressile

WordPress on populaarne sisuhaldussüsteem (CMS), mis kasutab enam kui 40% internetis leiduvatest veebisaitidest. See on kasutajasõbralik, mitmekülgne ja kohandatav, muutes selle populaarseks valikuks nii üksikisikute kui ka ettevõtete jaoks. Järgnevalt uurime kümmet põhjust, miks peaksite oma kodulehe tellima WordPressi peale.

 • Kasutajasõbralik

WordPress on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese poolest, mis teeb selle kasutamise lihtsaks ka algajatele. Te ei vaja WordPressi kasutamiseks kodeerimist ega tehnilisi oskusi ning selle intuitiivne liides muudab sisu loomise ja haldamise lihtsaks.

 • Mitmekülgne

WordPressi saab kasutada erinevate veebisaitide jaoks, alates isiklikest ajaveebidest kuni suurte e-kaubanduse poodideni. See on piisavalt mitmekülgne, et hakkama saada erinevat tüüpi sisu ja selle paindlikkus võimaldab teil kohandada veebisaiti vastavalt teie vajadustele.

 • Avatud lähtekoodiga

WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm, mis tähendab, et selle lähtekood on kõigile kasutamiseks, muutmiseks ja levitamiseks saadaval. See võimaldab arendajatel luua pistikprogramme ja teemasid, mida saab kasutada teie veebisaidi funktsionaalsuse ja kujunduse täiustamiseks.

 • Kohandatav

WordPress on väga kohandatav ning saadaval on tuhandeid tasuta ja tasulisi teemasid ja pistikprogramme, et saaksite lisada oma veebisaidile uusi funktsioone ja kujunduselemente. Kui teil on tehnilised oskused, saate luua ka kohandatud teemasid ja pistikprogramme ise.

 • SEO-sõbralik

WordPress on üles ehitatud SEO-d silmas pidades, mis muudab veebisaidi optimeerimise otsingumootorite jaoks lihtsaks. Sellel on sisseehitatud funktsioonid, nagu püsilingid, metakirjeldused ja sildid, mis aitavad parandada teie veebisaidi nähtavust otsingumootorites.

 • Mobiilisõbralik

Kuna aina rohkem inimesi kasutab internetti oma mobiilseadmetest, on mobiilisõbralik veebisait hädavajalik. WordPress on loodud automaatselt mobiilisõbralikuks, mis tähendab, et see kohandub automaatselt vastavalt selle seadme ekraanisuurusele, millel seda vaadatakse.

 • Suur kogukond

WordPressil on suur kogukond arendajaid ja kasutajaid, kes pakuvad kasutajatele tuge ja ressursse. Seal on lugematu arv õpetusi, foorumeid ja veebilehti, mis aitavad kasutajatel WordPressist maksimumi võtta.

 • Turvaline

WordPress suhtub turvalisusesse tõsiselt ning pakub regulaarseid värskendusi ja turvanõuandeid, et kaitsta teie veebisaiti internetis levivate ohtude eest. Saadaval on ka erinevad turbepluginad, mis suurendavad veelgi teie veebisaidi turvalisust.

 • Skaleeritav

Kui teie veebisait kasvab, saab WordPressis tehtud kodulehte väga lihtsalt „suuremaks ehitada“ ja vastavalt vajadusele elemente juurde lisada. Ükskõik, kas lisate uut sisu, tooteid või funktsioone, WordPress saab hakkama suurenenud liikluse ja töökoormusega.

 • Taskukohane

WordPress on väga kulutõhus moodus veebisaidi loomiseks, kuna saadaval on palju tasuta teemasid ja pistikprogramme. Kuigi hostimise ja domeeni registreerimisega kaasnevad kulud, on WordPressi veebisaidi loomise ja hooldamise üldkulud suhteliselt väikesed.

Kokkuvõtteks võib öelda, et WordPress on mitmekülgne, kohandatav ja kasutajasõbralik platvorm, mis sobib ideaalselt üksikisikutele ja ettevõtetele, kes soovivad veebisaiti luua. Selle suur kogukond, turvafunktsioonid ja mastaapsus muudavad selle veebisaitide omanike jaoks populaarseks valikuks ning selle taskukohasus muudab selle kõigile kättesaadavaks.


Kas soovite oma kaubamärgi või ettevõtte kohalolekut veebis võimendada ja suurendada?  Meie asjatundlikest veebidisaineritest koosnev meeskond on spetsialiseerunud WordPressi veebisaitide loomisele, mis on kohandatud teie ettevõtte ainulaadsetele vajadustele.

Üle kümneaastase kogemusega veebi valdkonnas mõistame, et professionaalne ja toimiv veebisait on bränditeadlikkuse suurendamiseks, uute klientide meelitamiseks ja teie ettevõtte kasvatamiseks hädavajalik. Seetõttu teeme oma klientidega tihedat koostööd, et kodulehe tellimine oleks imelihtne ja et luua veebisaite, mis pole mitte ainult visuaalselt väga kenad, vaid ka optimeeritud kasutajakogemuse, funktsionaalsuse ning otsingumootorite jaoks.

Meie WordPressi veebisaidid on loodud skaleeritavateks, kohandatavateks ja hõlpsasti hallatavateks, andes teile täieliku kontrolli oma veebilehe üle. Ükskõik, kas soovite luua e-poe, isiklikku veebilehe või ettevõtte veebisaiti, meil on oskused ja teadmised teie visiooni ellu viimiseks.

Loe veel

Jagamist