Internetiturunduse teenused

Digiturundus, sotsiaalmeedia haldus, kampaaniate loomine, maandumislehed.

kodulehe tegemine

Mis on internetiturundus ja miks see tähtis on?

Internetiturundus on äärmiselt lai mõiste. Tänasel päeval kasutatakse palju rohkem sõna digiturundus. See valdkond sõna otseses mõttes iga päev. Juurde tuleb uusi turunduskanaleid, imelisi internetiturunduse tööriistu, selle töö teostajaid jne. Lühidalt on see oma teenuse või kauba aga näiteks ka ideede turundamine läbi interneti. Kanaleid mida internetis kasutada on tuhandeid. Mõelge ise, kui palju on tänapäeval juba erinevaid veebilehti? Põhimõtteliselt on need kõik turunduskanalid. Tänapäeval on siiski tekkinud ka kõige populaarsemad turunduse kanalid ja meetodid. Sinna hulka kuuluvad kaks giganti Google ja Facebook (k.a Instagram). Googles on ennast võimalik turundada kahte moodi – otsingumootoritele optimeerida või kasutada klikipõhist reklaami Google ads. Facebookis saab ka ennast turundada orgaaniliselt või siis ostetud reklaamiga. Tänapäeva uus internetiturunduse ja digiturunduse strateegiaid on vinge sisu loomine, mida inimesed ise jagavad ja mille järgi Sinu lehele tulevad. Veebihai jaotab internetiturunduse kolme suuremasse kategooriasse: sotsiaalmeedia turundus, sisuturundus ja internetiturundus (sinna alla kuulub ka SEO).

Leia oma sihtrühm

Aitame Teil leida Teie teenuse/toote teenuse sihtrühma, et Teie turunduse eelarve ei läheks niisama raisku ja jõuaks õigete inimesteni.

Kasvata müüki

Tänases veebimaastikus toimub suur enamus ostuotsuseid sotsiaalmeedia abil. Aitame Teil kasvatada kohalolu sotsiaalmeedias ning läbi selle ka Teie müüki.

Plug & Play

Tegeleme Teie sotsiaalmeedia konto haldamisega ja Teie vaatate vaid tulemusi. Hoiame Teie sihtrühmal silma peal, jälgime neid ja positame sotsiaalmeedia kontodele, seda kõike automaatselt (teie jaoks automaatselt) ja teie võite rahul olla, et töö käib.

Sotsiaalmeedia turundus

Facebook turundus

  • Reklaamkampaaniate tegemine ja haldamine
  • Facebooki lehele paeluva sisu loomine
  • Facebook lehe haldamine ja aktiivsena hoidmine

Instagrami turundus

  • Reklaamkampaaniate tegemine ja haldamine
  • Instagrami kontole sisu postitamine automaatselt
  • Hoiame Teie konto aktiivsena
  • Sisuturundus

    Mis on sisuturundus? Lihtsam on küsida mida see ei ole. Sisuturundus on lihtsamalt kliendi enda juurde toomine läbi kasuliku ja vajaliku sisu loomise. Sisuks võib olla tekst, pilt või video. Artiklid, infograafikud või e-raamatud. Tasemel sisuturundus peaks olema iga ettevõtja üks turunduse põhialuseid. Seda räägitakse juba peaaegu igal müügikoolitusel, et loo kliendiga alguses suhted läbi kasuliku info jagamise, tee seda tasuta ja siis klient tuleb ise. Aga miks on siiski tänapäeval nii, et enamus ettevõtete kodulehte külastades leiame aegunud info, tühjad sotsiaalmeedia kanalid ja kontaktivormi stiilis “võta meiega ühendust ja teeme Sulle parima pakkumise”. Miks ei võiks kliendile kohe pakkuda? Näiteks talle kasulikku infot, mis haakub Sinu ettevõtmisega? Uskuge, see toob Teile kuhjaga kasu! Aitame Teil luua kvaliteetset sisu.