Veebigraafika

Logod, veebibännerid, kujundustööd, visiitkaardid jpm

Veebigraafika

Logod, veebibännerid, kujundustööd, visiitkaardid jpm

Ei soovi püsivalt palgata eraldi kujundajat, kes tegeleks ettevõtte graafilise poolega? Samas soovid pidevalt või aegajalt uuendada kodulehe disaini, teha reklaambännereid, täiendada turunduskanaleid? Siis sobib see teenus väga hästi just Teile!

Pakume teenust nii tükitööna kui ka lepinguga. Esimene variant sobib väga hästi nendele kellel plaanis mingi ühekordne kampaania, uus toode, logo või veebibänner valmistada ja teenust on vaja kasutada harva. Hinnad on turu soodsaimad sealjuures kvaliteedis järele andmata. Lepinguga veebigraafika/kujundustööd sobivad nendele kellel on koduleht, kampaanialehed, sotsiaalmeedia kanalid pidevas muutuses ja soovivad pidevalt uut sisu luua. Sobib ettevõtetele kes turundub ennast tihti ja järjepidevalt. Sealjuures tagab leping ka kiiremad tähtajad ja tükitööga võrreldes soodsama lõpphinna. Olenemata sobivast teenusest anname oma teenusele alati kvaliteedigarantii ja teeme oma tööd seni, kuni olete tulemusega 110% rahul.

 

Veebibännerid

Soovid ennast reklaamida sotsiaalmeedias (Facebook või Instagram), soovid Adwordsi reklaami jaoks bännereid või hoopis trükimeedias reklaami? Meie käest saad turu soodsaima bänneri! Lihtsamad bännerid alates 5 eurot!

k

Reklaamitekstid

Tasuta soovitused reklaamitekstide väljamõtlemisel. Sloganid, hüüdlaused, naljakad ja eristuvad tekstid. Teeme seda mõistlikuse piires. Raamatut või veebisaidi sisu Teie eest kahjuks tasuta ära ei tee. Copywrite teenust saame pakkuda aga küll.

Turunduspildid

Turundad oma ettevõtet pidevalt internetis? Vajad kogu aeg uus pilte, millel on Teie ettevõte “nägu”. Teeme pildid atraktiivseks ja “klikitavaks” lisades neile CTA (registreeri, vaata lähemalt, osta nupu), logo, teksti.

Tükihind

Enamus asju teeme ära tükihinnaga. Tunnihind muudab teenuse oluliselt kallimaks ja meie kliente sellega ära ei peta! Kui ütleme, et veebibänneri hind suuruses 336×280 maksab näiteks 9€, siis nii see ka jääb! Lepinguga klientidega oleme paindlikud ja tunnihind sõltub tööde keerukusest.

Z

110% rahulolu

Kuigi me teame, et Teile meeldib kohe alguses meie tehtu, soovitused ja ideed oleme valmis igaks pisimuutuseks, mida te soovite. Töötame iga väiksemagi projekti kallal seni, kuni olete 110% rahul. Pane meid proovile!

Suur valik

Suudame teostada enamus kujunduse ja veebigraafika valdkonda kuuluvaid projekte. Alates raamatu kujundusest ja lõpetades keerukama veebidisainiga. Ainult küsige! Kindlasti teeme Teile väga hea pakkumise ja anname tasuta nõu.

Ühe veebibänneri hind on 9€

Levinumad suurused pikslites: 336×280, 300×250, 728×90, 300×600 ja mobiili jaoks 320×100

Erinevaid bänneri suuruseid saate vaadata siit

Kolme veebibänneri hind on 20€

Bännerid on üldkujunduselt samad, suuruselt erinevad. Soovite näiteks Googles ennast reklaamida ja soovite bännereid erinevate dimensioonidega. Teeme Teile nö valmiskomplekti.

Erinevaid bänneri suuruseid saate vaadata siit

Kümne veebibänneri hind on 50€

Bännerid on üldkujunduselt samad, suuruselt erinevad. Soovite näiteks Googles ennast reklaamida ja soovite bännereid erinevate dimensioonidega. Teeme Teile nö valmiskomplekti.

Erinevaid bänneri suuruseid saate vaadata siit

 

Logo hind alates 30€

Valmistame erinevaid logosi. Kõige lihtsamad hakkavad lihtsalt tekstist, siis juba koos elemendi ja tekstiga. Keerulisemad projektid, kes tahavad tõesti logole panna erilist rõhku ja kasutavad oma logo kindlasti ka mujal, kui veebis loome vähemalt 3-5 erinevat kavandit. Alustuseks kuulame ära Teie soovid.

Alates 30€

Soovite turunduda oma uut e-raamatut või soovite luua kliendilehte? Loome ilusaid 3D efektiga e-raamatuid ja kliendilehti.

Hind alated 30€

Infograafikuga saate kliendile edasta infot visuaalselt ilusal ja informatiivsel moel. Soovite näidata oma ettevõtte tulemusi või oma valdkonna kohta infot anda, infograafik sobib selleks ideaalselt!

Valik erinevaid infograafikuid (pole Veebihai tehtud)

 

Hind alates 5€

Lisame Teie logo, kutsume inimest tegevusele, muudame toonid pehmeks ja sõbralikuks, vajadusel muudame pildi suurust, lisame teksti jpm. Täpne hind oleneb tööde mahust ja kui palju pilte soovite. Soovi korral anname pildid ise (kasutame tasuta stockphoto valikut)

Hind alates 10€

Soovite muuta oma ettevõtte Facebooki lehte klientide jaoks atraktiivsemaks, kuvada seal ettevõtte infot, lisada logo, kutsuda kliente tegevusele jne? Veebihai aitab Teid sellega!

Hind alates 5€

Soovite informatiivset Instagrami pilti, uut Google+ “cover” pilti, vesimärki videole või pildile. Ainult nimeta oma soov ja Veebihai teostab selle.

Tunnihind 10-20€/h või projektipõhine hind

Saate tööd eelisjärjekorras. Õpime tundma Teie ettevõte temaatikat ja see kindlasti alandab tunnihinna miinimumini. Teame täpselt Teie soove ja proovime olla sammu ees, et kõik projektid sujuksid ideaalselt, võimalikult kuluefektiivselt.

Hind alates 15€/h või projektipõhine hind

Enne töödega alustamist teeme kindlasti hinnapakkumise, et ei oleks hilisemaid arusaamatusi. Soovid oma kodulehte värskendad, midagi muuta, uut juurde disainida. Me aitame Sind!

Mõned tehtud tööd:

Shares
Shares

Pin It on Pinterest

Share This