Veebigraafika loomine – juba aastast 2008

#logod #reklaamlehed #kujundustööd #visiitkaardid 
#eiagentuurihindadele

 

Ei soovi püsivalt palgata eraldi kujundajat, kes tegeleks ettevõtte graafilise poolega? Samas soovid pidevalt või aegajalt uuendada kodulehe disaini, teha reklaambännereid, täiendada turunduskanaleid? Siis sobib see teenus väga hästi just Teile!

Pakume teenust nii tükitööna kui ka lepinguga. Esimene variant sobib väga hästi nendele kellel plaanis mingi ühekordne kampaania, uus toode, logo või veebibänner valmistada ja teenust on vaja kasutada harva. Hinnad on turu soodsaimad sealjuures kvaliteedis järele andmata. Lepinguga veebigraafika/kujundustööd sobivad nendele kellel on koduleht, kampaanialehed, sotsiaalmeedia kanalid pidevas muutuses ja soovivad pidevalt uut sisu luua. Sobib ettevõtetele kes turundub ennast tihti ja järjepidevalt. Sealjuures tagab leping ka kiiremad tähtajad ja tükitööga võrreldes soodsama lõpphinna. Olenemata sobivast teenusest anname oma teenusele alati kvaliteedigarantii ja teeme oma tööd seni, kuni olete tulemusega 110% rahul.

 

 

 

Veebibännerid

Soovid ennast reklaamida sotsiaalmeedias (Facebook või Instagram), soovid Adwordsi reklaami jaoks bännereid või hoopis trükimeedias reklaami? Meie käest saad turu soodsaima bänneri! Lihtsamad bännerid alates 5 eurot!

Turunduspildid

Turundad oma ettevõtet pidevalt internetis? Vajad kogu aeg uus pilte, millel on Teie ettevõte “nägu”. Teeme pildid atraktiivseks ja “klikitavaks” lisades neile CTA (registreeri, vaata lähemalt, osta nupu), logo, teksti.

110% rahulolu

Kuigi me teame, et Teile meeldib kohe alguses meie tehtu, soovitused ja ideed oleme valmis igaks pisimuutuseks, mida te soovite. Töötame iga väiksemagi projekti kallal seni, kuni olete 110% rahul. Pane meid proovile!

Reklaamitekstid

Tasuta soovitused reklaamitekstide väljamõtlemisel. Sloganid, hüüdlaused, naljakad ja eristuvad tekstid. Teeme seda mõistlikuse piires. Raamatut või veebisaidi sisu Teie eest kahjuks tasuta ära ei tee. Copywrite teenust saame pakkuda aga küll.

Tükihind

Enamus asju teeme ära tükihinnaga. Tunnihind muudab teenuse oluliselt kallimaks ja meie kliente sellega ära ei peta! Kui ütleme, et veebibänneri hind suuruses 336×280 maksab näiteks 9€, siis nii see ka jääb! Lepinguga klientidega oleme paindlikud ja tunnihind sõltub tööde keerukusest.

Suur valik

Suudame teostada enamus kujunduse ja veebigraafika valdkonda kuuluvaid projekte. Alates raamatu kujundusest ja lõpetades keerukama veebidisainiga. Ainult küsige! Kindlasti teeme Teile väga hea pakkumise ja anname tasuta nõu.