Professionaalsed tootefotod sinu e-poodi.

#tootefotograafia #tootefotod #tootefoto #tootefotodvalgeltaustal
#valgetaust

Miks tellida tootefotod meie käest?

Tootefotograafia on üks olulisamaid osasid e-poe puhul. Kuna inimesed näevad tooteid virtuaalselt ja neil ei ole võimalik päriselt käega katsuda, siis on just head tootefotod kõige olulisemad Teie kodulehel. Teil võib olla hea disain, hästi loetavad tekstid ja super lahe checkout page, aga kui Teie toote pildid on tehtud käsitsi kodus valge paberipeal ja need ei näe kodulehel head välja, siis on raske inimest veenda Teie toodet ostma. Hästi valgustatud, ühtlase valge taustaga ja SEO optimeeritud pildid aitavad Teil leida ja veenda klienti just valima Teie toote.

Tootefotode võimsus on vaieldamatu ja kui Te ei lisa oma veebisaidile erakordseid tootefotode pilte, võite kaotada palju potentsiaalseid kliente. Soovime, et Meie kliendil oleks võimalikult lihtne alustada oma e-poega, siis olemegi lisanud teenuse, et saaksite ka enda e-poodi professionaalsed tootefotod, kõik ühest kohast.

Kui vajate ka uut disaini lahendust või täiesti uut e-poodi, siis leiate lisainfo siit.

Tootefotod valgel taustal

Tootefotode puhul kasutatakse 99% puhul valget tausta ja seda on väga hästi näha, kui Teie tootefotode taust erineb Teie kodulehe omast. See väike asi jätab tervele lehele “odava” mulje.

Väljavenitatud fotod

Ei ole midagi hullemat, kui Teie tootefotod on väljavenitatud, sest pildid, mis said tehtud ei ole piisavalt suured ja ainuke võimalus on need välja venitada, aga see jätab väga koleda mulje ja tooted ei näe päris elus samasugused välja.

Ühtlane valgus ja õiged värvid

Hästi valgustatud ja õigete värvidega tootefoto aitab visuaalselt Teil toodeid müüa, see tekitab vähem probleeme ja segadust kliendil, kui toode näeb samasugune välja nagu oli see e-poes.

Tehtud tööd ja kliendid

suvemõis

SUVEMOIS.EE

WORDPRESS | KUJUNDUS

Koostöös partneritega aitame igale sündmusele leida parima terviklahenduse toitlustuse, muusika, programmi ja erisoovide osas. Aitame kaasa planeerimisel ja korraldamisel ning meeldejääva ürituse õnnestumisel.

 

kileprof

KILEPROF.EE

WORDPRESS | KUJUNDUS | SISU | TÕLGE

Üle 15 aasta kogemust ja
tuhanded kiletatud autod ning sajad hooned teevad meist parimad!

BALBIINO.EE/CLASSIC

WORDPRESS | KUJUNDUSE PÕHJALE 

| SISU LISAMINE

AS Balbiino on üks kahest suurest jäätisetootjast Eestis. Lisaks jäätise tootmisele tegeleme külmutatud ja jahutatud toidukauba maaletoomise ja müügiga.

 

luxury

LUXURYHOSPITALITY  EXPERTS.CO.UK

WORDPRESS | SEADISTAMINE | KUJUNDUS

We are a boutique, luxury hospitality consultancy firm consisting of the very best industry professionals with extensive experience in diverse areas; we possess over 15-year experience of building a strong reputation with clients.

holistika

HOLISTIKA.EE

FACELIFT | DISAIN | BLOGI KUJUNDUS

Holistika Instituut on täiskasvanute täienduskoolitusasutus. Me pakume tervise ja heaolu valdkonda kuuluvaid koolitusi ning tegeleme holistilise maailmanägemuse tutvustamise ja holistilise regressiooniteraapia arendamisega.

sampoehitus

SAMPOEHITUSE.EE

WORDPRESS | KUJUNDUS

Sampoehituse OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2002 aasta detsembris. Tegevusvaldkondadeks on ehituslik pea-ja alltöövõtt.

Jagamist

Viimati tehtud suurprojekt

tehtud e-pood nurme

Kodulehed vaata kõiki

tehtud e-pood nurme