#tootefotograafia #tootefotod #tootefoto #tootefotodvalgeltaustal
#valgetaust

Professionaalsed tootefotod sinu e-poodi.

HOLISTIKA KESKUS

Miks tellida tootefotod meie käest?

Tootefotograafia on üks olulisamaid osasid e-poe puhul. Kuna inimesed näevad tooteid virtuaalselt ja neil ei ole võimalik päriselt käega katsuda, siis on just head tootefotod kõige olulisemad Teie kodulehel. Teil võib olla hea disain, hästi loetavad tekstid ja super lahe checkout page, aga kui Teie toote pildid on tehtud käsitsi kodus valge paberipeal ja need ei näe kodulehel head välja, siis on raske inimest veenda Teie toodet ostma. Hästi valgustatud, ühtlase valge taustaga ja SEO optimeeritud pildid aitavad Teil leida ja veenda klienti just valima Teie toote.

Tootefotode võimsus on vaieldamatu ja kui Te ei lisa oma veebisaidile erakordseid tootefotode pilte, võite kaotada palju potentsiaalseid kliente. Soovime, et Meie kliendil oleks võimalikult lihtne alustada oma e-poega, siis olemegi lisanud teenuse, et saaksite ka enda e-poodi professionaalsed tootefotod, kõik ühest kohast.

Kui vajate ka uut disaini lahendust või täiesti uut e-poodi, siis leiate lisainfo siit.

Tootefotode puhul kasutatakse 99% puhul valget tausta ja seda on väga hästi näha, kui Teie tootefotode taust erineb Teie kodulehe omast. See väike asi jätab tervele lehele “odava” mulje.

Ei ole midagi hullemat, kui Teie tootefotod on väljavenitatud, sest pildid, mis said tehtud ei ole piisavalt suured ja ainuke võimalus on need välja venitada, aga see jätab väga koleda mulje ja tooted ei näe päris elus samasugused välja.

Hästi valgustatud ja õigete värvidega tootefoto aitab visuaalselt Teil toodeid müüa, see tekitab vähem probleeme ja segadust kliendil, kui toode näeb samasugune välja nagu oli see e-poes.