Kodulehed • E-poed • Digiturundus • Sotsiaalmeedia

Pakume laia valikut erinevaid teenuseid Teie ettevõtmise tulu suurendamiseks veebis.

 

WordPress kodulehed

WordPress on tasuta, kõige populaarsem ning väga võimekas veebiplatvorm. WordPress on turvaline, kõikvõimalike lisadega ning lahendab ka kõige nõudlikumad tehnilised väljakutsed. Sobib kõigile alates start-up ettevõtetest kuni suurte e-poodideni välja. Klient saab hiljem hõlpsalt kõik vajalikud muudatused ise kodulehel ära teha (pildid, tekstid, lingid). Meie kodulehtedega kuulub alati kaasa ka lühike videokoolitus, kus selgitatakse, kuidas oma kodulehe eest hoolt kanda. Võimalik on saada inspiratsiooni sadadest erinevatest kujundusmallidest.

 

WooCommerce e-poed

E-poe tegemine ei pea olema enam kallis, aeganõudev ja keeruline. WooCommerce on maailma populaarseim e-poe platvorm – mugav kasutada, ilma kuutasuta, võimekas ja lihtne hallata. Sisse on ehitatud automaatne arvesüsteem, e-posti saatmine tellimuste korral, laojääk ning erinevate makse-ja tarnemeetodite integreerimise võimalus. 

 

Sotsiaalmeedia turundus

Sotsiaalmeediast rääkides on tänapäeval kaks kõige olulisemat kanalit Facebook ja Instagram. Jõuad kiirelt ja kuluefektiivselt oma sihtgrupini, tulemusi mõõdad juba minutite pärast. Inimesteni jõudmiseks on mitmeid võimalusi: auhinnamängud, maandumislehed, kliki- ja näitamispõhine reklaam. Haldame Teie kontot, kogume jälgijaid, postitame sisu. Oleme Teie jaoks ka sotsiaalmeedia turunduse strateegia paika pannud. Postitamisel tuleb olla järjepidev. Üks kord kuus postitamine ei too tulemust, tulemusi toob pidevalt pildis olemine.

 

Internetiturundus ja SEO

Optimeerime teie lehe otsingumootoritele, disainime kampaanialehe, suuname kliendi lehele, kogume e-maile ja analüüsime. Vajadusel pakume konsultatsiooni. Õige SEO algab korralikust eeltööst. Saadame Teile raportid, mida teevad Teie konkurendid, mis märksõnadele võiks teha optimeerimist, hindame konkurentsi. Küsi pakkumist juba täna. 

 

Veebigraafika

Veebihai valmistab Teile vajalikud veebibännerid, plakatikujunduse, e-raamatu või logo. Veeb on ideid ja näiteid täis. Oleme kindlad, et ka veebigraafika loomisel (muidugi on erandeid) ei pea päris nullist midagi tegema. Hea kujunduse loovad õiged vahendid.