example essay with mla format kingston personal statement requirements research paper on date palm pdf learning difficulties literature review social media and crisis communication thesis health data science personal statement
WordPress kodulehed – juba aastast 2008

#WordPress #mobiilisõbralik #kiire #kergehallata
#eiagentuurihindadele

9 põhjust miks tellida koduleht meie käest

“See on ju elementaarne, Watson”. Miks peaksime leiutama uuesti jalgratta, kui see juba on olemas?! Sama on veebiga. Teie uus ja unikaalne koduleht on juba olemas, see tuleb lihtsalt kokku panna – teha sellele disain, kohandada Teie valdkonnaga ja firma kuvandiga, lisada sisu ja ongi olemas. 

Mobiilisõbralik

Absoluutne standard tänapäeva veebimaastikul. Ilma selleta ei ole kodulehte üldse mõtet tegema hakata. Vähemalt 50% veebiliiklusest on juba praegu mobiilsete seadmete päralt. 

100% rahuolu

Oleme valmis andma garantii, et töötame Teie kodulehega seni kuni olete täiesti rahul. Nii on meile kindlus, et oleme teinud Teile täpselt sellise kodulehe nagu näete Teie ja need kohad mida võibolla ei oska näha, aitame meie.

Kvaliteet vs hind

Saame pakkuda head hinda ja kvaliteeti. Enne proovile panemist võib alati küsida tasuta konsultatsiooni ja küsida pakkumist, mis meie standardina on põhjalik (ainuke rida pakkumisel ei ole “Uus koduleht”).

Koduleht kätte kiirelt

Suudame (kindlasti on erandeid) enamiku kodulehtedest kätte toimetada vähem, kui kolme nädalaga. Kindlasti on ka projekte millega saame hakkama nädalaga aga ka vastupidi, et läheb rohkem kui mitu kuud. Igal juhul oleme valmis kliendile võimaluste piires vastu tulema ja vajadusel tegutsema kiiremini. Suhtleme!

Me ❤️ WordPressi

Teeme 99% kodulehtedest WordPress platvormi peale. Levinuim platvorm (33% veebist). Lihtne kasutada, arendada ja muuta. Ilma kuutasuta. Kõige peale on mõeldud. Kindel valik ajakohaseks veebiks.

Palju lisasid

Olenemata kodulehe tegemise hinnast on meie kodulehega alati kaasas korralik kontaktivorm, turvalisus, läbimõeldud disain, konsultatsioon, blogi, Google maps kaart ja palju muud. Täpse kirjelduse saadame Teile pakkumisega. 

Lihtne muuta

Koduleht hiljem kliendil kergesti hallatav ja muudetav. Enamus muutustega saab klient kerge vaevaga ise hakkama – piltide lisamine, menüü ja linkide muutmine, tekstimuutused. Vajadusel lisame alati kaasa ka lühikoolituse videona, mis on tehtud spetsiaalselt Teie kodulehe jaoks. 

Puudub pikk tarneahel

Kuna suudame oma meeskonnaga 90% tegevustest, mis on seotud veebiga pakkuda nö in-house ehk majasiseselt, siis saame pakkuda mõistlike tarneaegu. 

Mis on hea koduleht?

Aus vastus on, et me ei tea seda 100% täpselt keegi. Õiged vastused saab lehe üles laadimisega ja kliendile nähtavaks tegemisega. Sellest olenemata on kõik meie kodulehed: selgelt loetava kirjafondiga, selge ja loogiline info paigutus, visuaalselt meeldiv vaadata, puhas. 

Tehtud tööd ja kliendid

suvemõis

SUVEMOIS.EE

WORDPRESS | KUJUNDUS

Koostöös partneritega aitame igale sündmusele leida parima terviklahenduse toitlustuse, muusika, programmi ja erisoovide osas. Aitame kaasa planeerimisel ja korraldamisel ning meeldejääva ürituse õnnestumisel.

 

kileprof

KILEPROF.EE

WORDPRESS | KUJUNDUS | SISU | TÕLGE

Üle 15 aasta kogemust ja
tuhanded kiletatud autod ning sajad hooned teevad meist parimad!

BALBIINO.EE/CLASSIC

WORDPRESS | KUJUNDUSE PÕHJALE 

| SISU LISAMINE

AS Balbiino on üks kahest suurest jäätisetootjast Eestis. Lisaks jäätise tootmisele tegeleme külmutatud ja jahutatud toidukauba maaletoomise ja müügiga.

 

luxury

LUXURYHOSPITALITY  EXPERTS.CO.UK

WORDPRESS | SEADISTAMINE | KUJUNDUS

We are a boutique, luxury hospitality consultancy firm consisting of the very best industry professionals with extensive experience in diverse areas; we possess over 15-year experience of building a strong reputation with clients.

holistika

HOLISTIKA.EE

FACELIFT | DISAIN | BLOGI KUJUNDUS

Holistika Instituut on täiskasvanute täienduskoolitusasutus. Me pakume tervise ja heaolu valdkonda kuuluvaid koolitusi ning tegeleme holistilise maailmanägemuse tutvustamise ja holistilise regressiooniteraapia arendamisega.

sampoehitus

SAMPOEHITUSE.EE

WORDPRESS | KUJUNDUS

Sampoehituse OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2002 aasta detsembris. Tegevusvaldkondadeks on ehituslik pea-ja alltöövõtt.

kadrioru suvemois
holistika instituut
balbiino

Levinumad hinnapaketid

Teie elu lihtsamaks tegemiseks oleme välja toonud mõned hinnapaketid, mille vahel saate valida. Kindlasti oleks vaja enne valiku tegemist ühendust võtta. Anname nõu, kuulame Teie soovid ära ja teeme personaalse pakkumise. Olenemata paketist on olemas Teie uuel kodulehel kõik vajalik kliendiga suhtlemiseks ja oma teenuse või toote turundamiseks.

Jagamist