Kliendi meelespea

 
  1. Vaata Veebihai.ee kodulehte, tutvu meie teenustega, uuri tehtud töid (kui leiad midagi, mis meeldib, siis anna julgelt märku) ja võta meiega ühendust! Konsultatsioon on tasuta.
  2. Veebihai ei leiuta jalgratast – ehk me ei tee midagi nullist! Miks me seda ei tee? Me ei tee seda sellepärast, et Teie raha ja aega kokku hoida! 95% klientidest ei ole vaja mitte midagi nullist teha, vaja on vaid õiged tööriistad ja lahendused kokku panna ning seadistada.
  3. Meie lemmik tööriist on WordPress. WordPressi peal jookseb 27-30% veebilehtedest.
  4. Kui klient on meilt tellinud kodulehe arenduse WordPressi peale, siis selle sisse ei kuulu kahjuks lisamoodulite aluskoodi modifitseerimine. Sellised asjad lepime jooksvalt ja vastavalt vajadusele kokku ja seda, kas lisatasu eest või pakkumise sees.
  5. Kõik algab eeltööst. Eeltöö nii kliendi, kui ka meie poolt on väga oluline. Mida rohkem on kliendil sisendit (pilte, teksti, mõtteid, näiteid, kujundusmaterjale, joonista mõtted paberile jne), seda kindlamalt saab tulemus selline nagu klient ka ise ootab. Kui tõesti ei ole mitte midagi endal, siis aitame meie. Suhtleme!
  6. Veebihai küsib ettemaksu töödega alustamisel. Ülejäänud tasu makstakse peale tööde üleandmist.
  7. Veebihai pakub oma klientidele ka kodulehe hooldust. WordPress on ehitatud „isemajandavalt“, kuid siiski on aegajalt vaja uuendusi teha. Meie kodulehe hooldustund on 35€/h. Korra kvartalis saab keskmiselt sellise ühe tunnise sessiooniga hakkama.
  8. Pakume ka lisa arendust juba olemasolevatele lehtedele või tuleb mõni mõte hiljem mida sooviks realiseerida. Arendustunni hind on 40€/h.