Veebilehe tõlkimine WPML-iga

WPML, veebilehe tõlkimine, tõlke lisamine, kõik keeled

veebilehe tõlkimine

Kodulehe kvaliteetne tõlkimine on üks olulisemaid ülesandeid, millega peab suurepäraselt hakkama saama, kui ettevõte plaanib siseneda välisturule. See tuleb sooritada kompetentselt. Tõlkimise vastutusrikkuse hoomamine ning selleks pädeva tõlkija kasutamine loob ettevõttest uuel turul hea kuvandi ja säästab ettevõtte ressursse.

Pakume veebilehe tõlkimise teenust võõrkeeltesse. Tõlkimisel pöörame muuhulgas tähelepanu ka tänapäevastele SEO-reeglitelesihtkeele märksõnadele, kodulehe sisuloome kohandamisele sihtkeelele. Sealjuures pakume ka veebilehe otsingumootorite jaoks optimeerimisega seotud teenuseid (SEO ehk Search Engine Optimization). Selle tarvis viiakse läbi näiteks märksõnade analüüs, tegeletakse SEO-sisuloome ja SEO-toimetamisega. Optimeerides oma koduleht otsingumootoritele, saabub Sinu veebilehele otsingumootori orgaanilise otsinguga rohkem külastajaid.

Asjatundlik kodulehe tõlge ja otsingumootorite jaoks optimeerimine kindlustavad, et koduleht kuvataks otsingumootoris esimeste seas ja et selle läbi tõuseks kodulehe külastajate arv. Soovitame kindlasti oma veebilehte regulaarselt uuendada ja tõlkida, et välisturu tihedamas konkurentsis edukas püsida. Veebilehe tõlkimine on investeering, mis tagab kodulehe kättesaadavuse välisriikidest pärit külastajatele.

Hea tõlke puhul tehakse kindlaks, et teksti tõlgitakse kontekstis, tekst ja tekstis esinevad märksõnad kohandatakse uude keeleruumi sobivaks ning tõlkimisel arvestatakse kodulehe kujundusega. Vahel võib see tähendada lausa uue lehekülje loomist. Hea mõte on tõlke sobivust hiljem veebis testida ja viimistleda, teksti funktsionaalsus üle vaadata ning kontrollida sisulist sobivust ja arusaadavust. Lisaks on soovitatav luua võõrkeelsele lehele rohkem sisuteksti, et konkurentsis relevantseks jääda.

Meie kvalifitseeritud tõlkijad ja toimetajad räägivad sihtkeelt emakeelena, valdavad reklaamikeelt ja lähtuvad materjali omapäradest. Vajadusel teevad nad koostööd IT-eksperdiga, tagades nii kvaliteetse ja toimiva lahenduse. Tarvidusel ja võimalusel tehakse koostööd ka kliendi spetsialistiga.

Kodulehe tõlkimisega alustamiseks saada meile e-kiri. Seleta lühidalt, mis Sinu ettevõtte tegevusala ja kes Sinu klient on. Kirjuta ka, mis platvormil ettevõtte veebileht asub,  mis on soovitav kodulehe tõlkimise tähtaeg ning millistesse võõrkeeltesse soovid kodulehte tõlkida. Seejärel võime küsida veel mõned täpsustavad küsimused, misjärel saadame Sulle hinnapakkumise.

Kodulehe tõlkimise hind oleneb kodulehe mahust, tõlkekeelest, tõlke tähtajast, valdkonnast ja kodulehe platvormist.

Hea tõlke puhul kõnetab sõnum lugejat. Investeeri oma kodulehe kvaliteetsesse tõlkimisse!