Kodulehe loomine 101 – kõik, mida vajad, ühes ainsas blogipostituses.

kodulehe loomine

Sisukord

Ma armastan nimekirju.

See ei ole sellepärast, et mul on obsessiiv-kompulsiivne häire ja sellega kaasnev vajadus koostada üksikasjalik plaan kõigele, mida ma teen – hästi … hästi, tegelikult ikka on aga see pole põhjus, miks mulle meeldib seda teha.

See on sellepärast, et nimekirjad aitavad lihtsustada keerulisi projekte nagu kodulehe loomine – aitab jagada ülesanded kergesti jälgivateks sammudeks.

Kõik on kenasti välja toodud, sest sulle meeldib organiseeritud tegevuskava – nii võtab see ära veebisaidi loomisel ennustamise ja arvamise.

Kui tunnete, et olete eksinud ning ei tea, kust alustada veebisaidi ehitamist, siis olete jõudnud õigesse kohta!

See nimekiri näitab teile täpselt seda:

Mida vajate, et veebisaidiga alustada!
 
Mida teil tõenäoliselt pole kunagi oma veebisaidi jaoks vaja!

Kui olete juba teinud eeltööd ja teil on põhjalik ettekujutus veebisaidi ehitamiseks, siis võib see nimekiri aidata asjadega, mis on kahe silma vahele jäänud.

 

Kodulehe loomine –  “peate vajalikuks” vs. mida te “tegelikult vajate” veebisaidi ehitamiseks.

Proovitakse liiga palju asju teha või lisada ning see on üks suurimaid vigu, mida inimesed teevad oma esimese veebisaidi ehitamisel!

Lõpuks jääb lõputu nimekiri asjadest, mida peate tegema ning asju, mille eest peate maksma.

Varsti olete üle koormatud ja ei tea, mida edasi teha – kas see tundub tuttav?

Me teame seda, sest oleme seda varem ise kogenud. Kui me oma esimest veebisaiti ehitasime, siis olime suures segaduses lõputute küsimuste ja valikute ees.

Pärast oma vigadest õppimist saime selgeks, et peab alustama põhi asjadega veebisaidi ehitamisel ja alles hiljem lisama rohkem funktsioone, kui veebisait kasvab.

Miks? Sest “sa ei tea, mida sa ei tea ja ei peagi kõike teadma.”

Mõelge sellele: kas olete kunagi puhkuse jaoks asju pakkinud ning seda kohta, kus te pole kunagi varem olnud ja teil on nende uute ilmastikuoludega vähe kogemusi?

Eelmisel aastal käisime puhkamas Kariibi mere saartel. Me harva reisime kohtadesse, mis on niisked ja väga kuumad, kus me tunneme, et me vajame juba pärast 3 minutilist väljas olekut veega pesemist.

Soovisime veespordialadega tegeleda seal (sõudmine, sukeldumine, skuutriga sõitmine jne).

Nagu iga puhkaja, läksime välja ja ostsime hulga veevarustust (kummiülikonnad, lestad) ja veel lisaks asju, mida arvasime, et läheb vaja.

Me tundsime end üsna tarkadena, sest kohapealt ostes oleks need kindlasti hingehinda maksnud!

Me ei kasutanud pooli asju.  

Me arvasime, et vajame kogu varustust (lähtudes sellest, mida nägime telerist, internetist jne)

Me lihtsalt ei teadnud paremini – ma olen kindel, et seda on juhtunud kõigiga mingil hetkel?

Nagu pakkimine puhkuseks uude kohta, kuidas peaksite teadma, milliseid funktsioone ja tööriistu kasutate oma esimese veebilehe jaoks?

  • Kas te raiskate aega ja raha, kui loote veebisaiti, millel on tööriistad ja funktsioonid, mida lõpuks ei kasuta?
  • Kas te kulutate raskelt teenitud raha veebisaidi kujundusele ning täiustatud funktsioonidele ja seda kõike ainult selleks, et hiljem avastada, kuidas see ei sobi kasutajatele või külastajatele?
  • Kas peate oma veebisaiti ümber kujundama, kuna teie kujundus ei sobi ja ainult palvetama, et uus kujundus annab teile parema tulemuse?

Siin on piinlik asi – me kõik oleme nende 3 punktiga eksinud, kui me alles alustasime!

Peale rohkem kui tosin erinevat tüüpi veebilehe ehitamist, õppisime selgeks kuldse reegli:

Mida tahate ja mida tegelikult vaja, need on sageli erinevad asjad.

Alustuseks on vajalik veebisaidi algne versioon, mida ise soovite.

Testige seda, et näha, mis toimib teie veebisaidil ning seda vähima võimaliku aja ja raha investeeringuga.

Kui teate, mis töötab, siis saate oma veebisaiti arukalt investeerida.

 

Kodulehe loomine – nimekiri, mida kindlasti vajad.

Kui soovite veebisaiti, kus te ei aktsepteeri ühtegi makset veebilehel (ei ole veebipood), ei pea broneerima või haldama liikmeid, siis leiate altpool põhitõed, mis on teie jaoks piisavalt head, et saaksite ehitada algse funktsionaalse veebisaidi.

Kodulehe loomine ja 9 asja mida sa vajad

#1 – Domeeninimi

#2 – E-posti aadress

#3 – Veebiehitustööriist

#4 – Veebimajutus

#5 – Veebilehe kujundusmall

#6 – Logo kujundus

#7 – Kvaliteetsed pildid veebilehele

#8 – Pildiredaktorid

#9 – Google Analytics

1# Hankige domeenimi

Domeeninimi on sageli esimene asi, mida vajate veebilehe alustamiseks. See on teie digitaalne aadress, mida inimesed kasutavad  Teie veebisaidiga ühendamiseks.

Näiteks selle veebisaidi domeeninimi on www.veebihai.eedomeeni registreerimine

Populaarsed Eesti domeeninimede pakkujad on zone.ee ja veebimajutus.ee. Saate lihtsalt kontrollida, kas soovitud nimi on saadaval ja palju see maksab, mis on tavaliselt umbes 10 – 20 eurot aastas.

#2 Hankige ettevõttele e-posti aadress

Ma usun, et kõigil peab olema ettevõtte e-posti aadress, kes võtavad oma ettevõtte ehitamist tõsiselt.

Miks?

Miski pole tõhusam, kui teie veebisaidi või teie ettevõtte usaldusväärsust hävitav e-posti aadress nagu “meiefirma@aol.com” või “fitnesscoach@gmail.com“.

Esimene küsimus, mis pähe kargab on –
“Uskumatu, nad ei suuda lubada endale e-posti aadressi, mis maksab ainult mõni euro kuus? Nad ei tundu väga professionaalsed. Kas nende teenus või toode on usaldusväärne?”

Ma tean, et see kõlab karmilt ja üleolevalt aga nii paljud inimesed lihtsalt teevad!

Internetis ei ole lihtne usaldusväärsust saada niisama. Kui näen veebisaitidel tasuta e-posti kontosid kasutavaid ettevõtteid, toob see esile küsimuse, kui tugev ja usaldusväärne on see ettevõte.

See tekitab mõttetuid kahtlusi, mida te tõesti ei vaja – eriti kui alustate uue ettevõttega.

Muidugi, kui ma tean teie äri ja olen selle teenust juba aastaid kasutanud, siis ma arvatavasti ei hooli, millist e-posti aadressi kasutatakse.

Kuid see ei ole alati nii – enamik teie veebisaidi külastajatest näevad seda teavet esimest korda. Nad pole teiega eelnevat suhelnud, seega usaldus on aeglane tulema ja eksimusteks pole ruumi.

Pikk lugu lühidalt, kui teil käsil tõsine veebisaidi loomine, mis aitab teil uusi kliente meelitada ja oma äri kasvatada, siis kasutage oma veebisaidi domeeninimega ettevõtte e-posti aadressi. Google G Suite on väga lihtne kasutada (ja odav).

Kui teil on olemas domeeninimi, siis kasutage seda, et saaksite luua ettevõtte e-posti aadressi, näiteks toomas@abcfirma.ee.

 

#3 Valige veebiehitustööriist

Veebiehitustööriist on see, mida kasutate oma veebisaidi ehitamiseks.

Mõned populaarsemad veebiehitustööriista tarkvarad on WordPress (parim valik!)WixSquarespace ja Weebly.

veebilehtede loomineMeile veebihais meeldib kasutada veebisaitide ehitamiseks mõeldud tarkvarasi.

Miks?

Sest seda on uskumatult lihtne kasutada!

Miks teha endale rohkem tööd juurde, kui suudan teha seda lühema ajaga ja luua väga professionaalse veebisaidi?

Sõltuvalt teie oskuste tasemest ja funktsioonidest, mida soovite oma veebisaidile panna, siis on vahest üks veebiehitustööriist on teile parem kui mõni teine.

Siin on mõned populaarsemad veebisaitide ehitajad ja seda, mida arvame neist:

  1. WordPress: Kõige paindlikum veebisaidi ehitaja: Saate oma veebisaiti kohandada nii, kuidas süda ihaldab. See on tasuta ja Veebihai armastab seda!
  2. Wix: Parim igakülgne veebisaidi ehitaja: Tasuline. Tundub alguses lihtne aga kui oled juba lehe valmis saanud siis hakkab funktsionaalsusest puudu tulema + leht on kellegi teise “oma”.
  3. Squarespace: Parima disaini suunitlusega veebisaidi ehitaja: Hea valik aga ka tasuline
  4. Weebly: Kõige lihtsamini kasutatav veebisaitide ehitaja: Nad on veebsaidi tegemise väga lihtsaks teinud. Võite luua tõeliselt hea veebisaidi ka siis, kui Te kardate, et Te ei mõista interneti maailma väga hästi. Aga täpselt siis, kui oleks vaja midagi olulist lisada, jääb Weebly hätta…

Nõuanne: WordPress on kahtlemata üks kõige paindlikum ja võimsam veebisaidi ehitaja. WordPressi soovitame kindlasti kõigile. Palju arendajaid, õpetusi, lisasid, tasuta, turvaline, SEO sõbralik ja palju muud.

 

#4 Hankige veebimajutus

Veebimajutus on salvestusruum, kus veebisaidi sisu elab internetis.

kodulehe majutus

Iga kord, kui keegi sisestab teie domeeninime veebibrauserisse, laadib brauser veebimajutusest teie veebisaidi sisu.

Valitud veebimajutuse tüüp sõltub sellest, kui palju külastajaid teie veebisaiti kasutavad.

Mida rohkem külastajaid teie veebisaiti külastab, seda suuremaks muutub veebimajutuse maksumus, sest teil on vaja paremat majutuse paketti.

On 4 üldist veebisaidi veebimajutuse tüüpi:

  1. Virtuaalserver: Te jagate serverit teiste veebisaitidega. Kujutage ette, et üürite väikest tuba suures majas. Saate oma ruumi, kuid jagate ühiseid ruume nagu köök, elutuba jne.
  2. VPS majutus: Te jagate endiselt teiste veebisaitidega serverit, kuid teil on rohkem võimalusi, et mahutada rohkem külastajaid. Kujutage ette, et olete kortermajas. Te jagate hoonet endiselt teistega aga nüüd on teil kogu korter, mis on teistest eraldatud.
  3. Pühendatud server: Server on ainult teie kasutuses ja seda pole vaja jagada. Nüüd rendite kogu hoonet. Sageli kasutavad seda väga suurte ettevõtte veebisaidid. Pühendatud serverit ei pruugi meie või väiksemad asutused kunagi omada, sest puudub selline vajadus.
  4. Tasuta veebimajutus: Sellist veebimajutus tüüpi antakse tasuta drag & drop veebiehitustööriistade poolt, mida me eespool mainisime.

Kui see on teie esimene veebisait, milles kasutatakse veebipõhist veebimajutusteenust nagu WordPress ja ei oska ennustada, kui palju liiklust teie lehele tuleb. Siis me soovitame teil alustada virtuaalserveriga.

Kui saate selgeks, kui palju külastajaid kuu ajaga saate ja kui kiiresti teie liiklus kasvab, saate alati VPS majutusele üle minna.

Kui kasutate drag & drop veebiehitustööriista nagu Wix, Squarespace või Weebly, ei pea te majutuse pärast muretsema. Nad haldavad kogu teie majutuse aspekte, et säästa teie aega ja vältida tehnilisi probleeme.

Sõltumata sellest, kui palju külastajaid saate – püsib veebisaidi jõudlus alati samal tasemel ja teie igakuine maksumus ei suurene kunagi, seni kuni arved makstud.

Tavaline veebimajutus (WordPressile):

Paljud veebisaidid pakkuvad tavalist veebimajutust. zone.ee ja veebimajutus.ee on suurepärane alguspunkt, millest alustada. Neil on väga taskukohased virtuaalserveri plaanid, mis ei röövi teid paljaks.

Täiustatud/edasijõudnud veebimajutus (WordPressile):

Suurematele veebisaitidele, mis vajavad kiiremat laadimiskiirust ja rohkem toetust, siis vaadake WP Engine kohta rohkem infot. See on täielikult hallatud veebimajutuse pakkuja, mis tähendab, et nad tegelevad teie turvalisuse ja tarkvara paigaldamisega. Kui otsite rohkem arenenud, hästi häälestatud, pühendunud WordPressi veebimajutuse pakkujat, siis on WP Engine suurepärane valik ja neil tipptasemel klienditeenindus.

 

#5 Valige veebisaidi kujundusmall

Veebisaidi kujundusmall on ettevalmistatud veebisaidi disain, mis võimaldab teil kasutada professionaalselt kujundatud veebisaiti ja seda ilma veebisaidi kujundaja abita.

See annab teile kiire, lihtsa ja ökonoomse viisi veebisaidi kujunduse loomiseks.

kodulehe kujundus

kodulehe kujundus

Miks?

Kuna edukad veebisaidid on üles ehitatud andmetele, kuidas teie külastajad kogevad teie brändi, millised on nende huvid ja kuidas nad veebisaiti kasutavad..

Ilma selle kriitilise informatsioonita, kuidas teaksite, mis tegelikult töötab ja mis mitte? Teie kohandatud disain, mis on tehtud TEIE idee järgi, see on lihtsalt ennustamine.

Te raiskate potentsiaalselt tuhandeid dollareid kohandatud veebisaidi kujundusele, mis tõenäoliselt ei tasu end ära.

Meil on kogemusi kohandatud veebisaidi loomisega, mistõttu soovitame alati alustada odavalt veebisaidi kujundusmalliga, et kontrollida, mis tegelikult töötab ja mida soovite oma veebisaidi kujunduses.

Kui kasutate iseseisvat veebiehitustööriista nagu näiteks WordPressi, saate WooThemest ja Mojo Marketplacest leida suurepäraseid WordPressi kujundusmalle.

Kui kasutate täielikult hallatavat veebiehitustööriista (Wix, Squarespace ja Weebly), pakuvad nad tasuta veebisaidi kujundusmalle. Siin on kokkuvõte kõigist veebiehitustööriistade kujundusmallide valikutest:

  • Wix:  Suur kogumik tehtud veebisaidi kujundusmalle, neist üle 500 tehtud professionaalide poolt.
  • Squarespace: Mõned parimad veebisaidi disainid, mis võivad konkureerida osade kohandatud disainiga veebisaitidega.
  • Weebly: Nende kujundusmallid võimaldavad juurdepääsu koodile, et saaksite teha kohandatud muudatusi, kui soovite – see annab disainile paindlikkust.

 

#6 Logo kujundus

Logo kasutamine on suurepärane võimalus oma ettevõtte ja veebisaidi jaoks, et luua bränd.

Oma ettevõtte logo saate luua kahel viisil – isegi kui teie disaini pool pole suurepärane või kui te ei tea, kuidas kasutada piltide redigeerimise tööriistu:

Valik 1: Palgake graafiline disainer: 99 Designs annab teile ligipääsu 950 000+ disainerile. Saate postitada logo disainiprojekti ja lihtsalt oodata, et graafilised disainerid üle kogu maailma teie projekti taotleksid. Maksate ainult siis, kui teile meeldivad lõplikud tulemused, kuid see ei pruugi olla odavaim võimalus.

Ka Veebihai pakub väga soodsalt logo loomise teenust. Vaata rohkem meie teenuste lehelt.

Valik 2: Kasutage logo generaatorit, et luua logo ühe minuti jooksul: Logo generaatorid võimaldavad teil luua professionaalseid logosid ilma graafilise disaini oskuseta. See on suurepärane võimalus, kui teil:

  • Pole aega reklaami postitamiseks, disainerite intervjuudeks ja oodata nädalaid logo saamiseks (isegi seda ei tea, kas meeldib või mitte).
  • Liiga väike eelarve, et kulutada sadu eurosid kohandatud logo jaoks.
  • Ei oska disainida logosid või ei saa oma logo loomiseks kasutada pilditöötlusprogramm nagu Photoshop.
  • Ei ole vaja unikaalse välimusega logo, kuid siiski vaja professionaalset logo.

Squarespace logo generaator (tasuta) ja Tailor Brands (tasuline) on kaks parimat logo genereerijat, mida oleme katsetanud.

 

#7 Kvaliteetsed pildid veebilehele

On väike saladus, kuidas saab luua professionaalselt kujundatud veebisaiti ja seda ilma kujundaja palkamiseta.

Kas suudate ära arvata, mis see on?

Tuleb kasutab kvaliteetseid ja unikaalseid pilte! Pole just raketiteadus? Kodulehe loomine on pigem nagu mingi kunstivorm…deep thoughts

Kvaliteetse graafika ja fotograafia kasutamine on lihtsaim viis, kuidas teha veebisait 100x ilusamaks välimuse poolest.

Kui näete veebisaiti, millel on udused või halvasti tehtud pildid, kas see ei mõjuta teie usaldust veebisaidi või selle ettevõtte vastu?

Muidugi mõjutavad!

Igaüks pole andekas fotograaf (kindlasti mitte mina), teie veebisaidi jaoks võib professionaalsete piltide leidmine olla korralik väljakutse.

Pole vaja paanikat tekitada! Siin on mõned hämmastavad allikad, kust leiate oma veebisaidi professionaalsuse suurendamiseks ilusaid pilte:

 

#8 Pildiredaktorid

Pildiredaktorid on ühed kõige kasulikumad tööriistad, mida iga veebisaidi võiks omada – eriti kui teil ei ole raha graafilise disaineri palkamiseks.

Isegi kui teil pole graafiliselt intensiivne veebisait, peate mingil hetkel pilte kärpima, pöörama või muutma suurust.

Professionaalsed pildiredaktorid nagu Photoshop on kallid ja neid on raske kasutada. Enamus veebisaitide omanike jaoks on Photoshopi efektiivseks õppimiseks üsna suur rahaline ja ajaline kohustus.

See on koht, kus tasuta veebipõhise pildiredaktori kasutamine on suurepärane võimalus.

Kõike nendega teha ei saa, mida toetab Photoshopi täisversioonis. Kuid need on piisavad, et saaksite pilte kergesti kärpida, pöörata, muuta suurust või muuta faili formaati.

Siin on mõned tasuta pildiredaktorid, mis meile meeldivad:

  • BeFunky: Parim igakülgne pildi/foto/graafiline redaktor. On väga loogiline kasutada ja neil on palju eelseadistatud tööriistu, mis muudavad osad toimingud naeruväärselt lihtsaks. See sisaldab kõiki funktsioone, mida pakuvad PicMonkey ja enamus Pixlr tööriistadest, mis on veelgi lihtsamaks tehtud. See on üldiselt ainukene pildiredaktor, mida te kunagi vajate.
  • Pixlr: Parim Photoshopi moodi pildiredaktor. Suurepärane alternatiiv Photoshopile. Sellel kahjuks puuduvad eelseadistatud tööriistad aga selle teevad tasa paindlikud ja täiustatud Photoshopi moodi tööriistad. See pole just kõige kergem selgeks saada, seega ei pruugi see olla kõigile.
  • PicMonkey: Lihtsaim kasutada. On suurepärane portreede muutmiseks või reklaamide, bännerite, kaartide jms. loomiseks. Kuigi PicMonkey omab vähem funktsioone, kui teistel taolistel pildiredaktroritel (nagu BeFunky või Pixlr), selle eest on nende tööriistad väga lihtsad. Võite sõna otseses mõttes värvida väljastpoolt joont ja tulemus on ikka suurepärane.

Proovige neid kõiki, et näha, millisega teile kõige rohkem tööd meeldib teha! Kõik need on üsna kõrge kvaliteediga ja lisaks tasuta.

 

#9 Hankige Google Analytics

Igaüks, kes võtab tõsiselt oma äri/veebisaiti ja kelle eesmärk on iga aasta külastajate arvu kasvada, siis on väga kasulik tööriist selleks Google Analytics.

See on andmete analüüsi tööriist, see annab parema arusaama, kuidas külastajad teie veebisaiti kasutavad.

Saate teada, kui palju inimesi on teie veebisaidil, millist lehte nad kõige rohkem külastasid, kui kaua püsivad ühel lehel, millist lehte järgmisena külastasid, millise lehe pealt külastajad lahkuvad veebilehelt kõige rohkem jne.

Kõiki neid andmeid saab kasutada selleks, et aidata teil paremini mõista külastajaid ja teada saada, milliseid lehti peaks paremaks tegema.

Näiteks konkreetset lehte külatatakse palju, kuid külastajad ei jää väga pikaks ajaks (võrreldes teie üldise veebisaidi keskmisega) ja see on oluline leht, siis võite uurida, miks see nii on, et saaksite lehte paremaks teha.

Sellised andmed võivad anda teile uskumatu ülevaate, kuidas teie külastajad käituvad ja lehte kasutavad, et saaksite selle infoga oma veebilehte paremaks teha. See on eriti tähtis, kui te ei saa oma külastajatega füüsiliselt suhelda (nagu reaalses füüsilises kaupluses).

Google Analytics ei anna teile kogu veebisaidi parandamiseks vajalikku teavet, siis on see ikka hea koht alustamiseks.

Kõik ülaltoodud drag & drop tüüpi veebiehitustööriistadel (Wix, Squarespace, Weebly) on õpetused selle kohta, kuidas seadistada Google Analytics oma veebisaidi jaoks.

Kui soovite kasutada WordPressi, siis soovitan Google Analytics MonsterInsights pluginat kasutada.

Võtke meiega ühendust ja me installeerime Teile Google Analüütika TASUTA!

 

Kodulehe loomine 101 kokkuvõte

Peamised väljavõtted:

90% veebisaitidest (mis pole e-poed) saab ehitada vaid nende 9 asjaga – see on nii lihtne.

See kehtib eriti siis, kui ehitate lihtsat veebisaiti ettevõttele, kus te ei:

  • Müü midagi internetis või
  • Lubades klientidel broneeringuid teha veebilehel või
  • Tasulise veebisaidi loomine.

Kasutage allpool olevat nimekirja, et leida kõik vajalikud tööriistad, et saaksite kohe alustada.

Teenusepakkujate nimekiri:

  1. Domeeninimed: zone.ee ja veebimajutus.ee
  2. Kohandatud e-posti aadressidGoogle G Suite
  3. Veebiehitustööriistad:
    • Wix – Parim igakülgne veebisaidi ehitaja, millel on kõige rohkem tööriistu ja funktsioone
    • Squarespace – Parima disaini suunitlusega veebisaidi ehitaja
    • Weebly – Kõige lihtsamini kasutatav veebisaitide ehitaja
    • WordPress – Kõige paindlikum (kuid üsna keeruline, kui teie tehniline külg pole tugev)
  4. Veebimajutus (WordPressile): zone.ee ja veebimajutus.ee
  5. Veebisaidi kujundusmallid: Free templates drag & drop veebisaitide kujundusmallid. WordPressi jaoks vaadake WooThemes & Mojo Marketplace
  6. Logo kujunduse generaatorid: Squarespace Logo Generator (Tasuta) & TailorBrands (Tasuline)
  7. Kvaliteetsed pildid: Tasuta ja tasuliste piltide jaoks vaadake seda lehte.
  8. Pildiredaktorid: Tasuta pildiredaktorid
  9. Google Analytics: Kasutades Google Analytics, näete kuidas külastajad veebisaiti kasutavad

Nüüd, kui te teate, kuidas peate veebisaiti ehitama, milleks oodata? Alustage veebisaidi ehitamisega juba täna!

Mida vajate veebisaidi ehitamiseks – KKK

Mis on domeeninimi ja miks te vajate seda?

Domeeninimi on digitaalne aadress, mida inimesed veebisaidile pääsemiseks kasutavad. Teil on vaja ühte sellist, et inimesed saaksid teie veebisaiti leida ja sellega ühendada.

Kuidas osta domeeninime?

Domeeninime saate osta veebisaidi ehitaja või kolmanda osapoole kaudu, näiteks zone.ee või veebimajutus.ee.

Kolmas osapool on hea valik, sest pikas perspektiivis on see palju mitmekülgsem, kui otsustate veebiehitustööriista muuta.

Mis on veebimajutus?

Veebisaidi majutus on põhimõtteliselt see, kus teie veebileht internetis elab.

Kui valite drag & drop veebisaidi ehitaja, siis ei pea te selle pärast muretsema, sest kõik need sisaldavad veebimajutust (isegi nende tasuta paketid!).

Milleks on Google Analytics?

Google Analytics on suurepärane vahend, mis aitab teil mõista oma kliente ja kuidas nad teie veebisaiti kasutavad. Saate teada, millised teie lehti kõige rohkem külastatakse ja kaua külastajad püsivad igal lehel.

See võib teil aidata veebisaiti täiustada ja parandada lõpptulemust!

Kuidas valida veebisaitide ehitajat?

Enne lõpliku otsuse tegemist soovitame teil proovida 2 või 3 erinevat veebiehitustööriista. Mõelge sellistele asjadele nagu hind, kasutusmugavus, kujundusmallid ja kuidas see aitab teil veebisaiti kasvatada.

Millist veebiehitustööriista on kõige lihtsam kasutada?

Kui otsite väga lihtsat ehitajat, siis on Weebly suurepärane valik. Võite ehitada väga hea veebisaidi sellega, isegi kui tehnoloogia pole teie kõige tugevam külg.

Millisel veebiehitustööriistal on parimad kujundusmallid?

Squarespace on kõige rohkem disaini suunitlused veebisaitide ehitaja. Kõik nende kujundusmallid annavad veebisaidile ilusa ja professionaalse tunde – kõik see on minimaalsete jõupingutustega!

Mis on parim igakülgne veebisaidi ehitaja?

Drag & drop veebisaidi ehitajatest on Wixil kõige rohkem funktsioone ja tööriistu. Nende rakenduste turg võimaldab teil oma veebisaidil kasutada täiustatud funktsioone, näiteks sotsiaalsete kanalite ja e-posti vormide integreerimist.

Siiski tahaksin lõpetuseks õelda, et WordPress peaks lõpuks siiski olema Teie kodulehe lõplikuks (siis, kui teisi olete testinud) platvormiks. WordPress pakub lihtsalt nii palju suuremaid võimalusi oma leht funktsionaalsemaks muute.

Kui Teil tekkis loetud postituse kohta küsimusi või teil on mõni küsimus oma kodulehe kohta, siis kindlasti võtke meiega ühendust! Veebihai.ee aitab!

Loe veel

Jagamist