Säästa närve, ära raiska aega. Sina puhka!

Kodulehe haldamine alates 49€/kuu. Uuendused, sisu lisamine, pisimuutused.

kodulehed

Kodulehekülje valmimise järel muutub aktuaalseks selle haldamise küsimus. Kes hakkab kodulehe haldusega tegelema – kas Sina, selleks mõeldud töötaja või haldusega tegelev firma? Korrapärane ja kvaliteetne haldustööde läbiviimine on kodulehe kasutuskõlbulikuna hoidmiseks oluline. See hoiab Su kodulehe kiire, turvalise ning värskena – ja külastajatele see meeldib.

Miks tasub kodulehe haldustöid regulaarselt läbi viia?

Hästi ja korrapäraselt hallatud kodulehte on külastajatel parem kasutada ja regulaarselt lisatud uus sisu kutsub neid uuesti ja uuesti koduleheküljele tagasi. Hallatud koduleht on töökindel: seal pole katkisi ega eikuhugi juhtivaid linke, leht on kiire, Sinu ettevõtte ja külastajate turvalisus lehel on kindlustatud ja leht pakub meeldivat kasutuskogemust. Korrapäraselt uuendatud disain on kaasaegne ja jätab professionaalse mulje. Samuti on hea, kui veebilehest tehakse regulaarselt varukoopiaid. Lisaks meeldivad süstemaatiliselt hallatud veebilehed otsingumootoritele ning need kuvatakse otsingutes kõrgemal kohal, mis omakorda tagab suurema külastatavuse arvu.

Kellele usaldada kodulehe haldamine?

Ettevõtte jaoks on lihtsaim, mugavaim ja ka soodsaim haldusteenus mujalt sisse osta. Sel juhul ei pea Sa ise oma väärtuslikku aega kodulehe halduse õppimiseks ja läbiviimiseks kulutama ega eraldi inimest oma ettevõttesse tööle võtma.

Haldusteenuse sisseostmine on kerge ja käepärane ning valdavalt pakutakse kahte tüüpi teenust: vajaduspõhised või korrapärased haldustööd.

  1. Vajaduspõhiseid haldustöid pakume juhul, kui Sul on tekkinud ühekordne soov/vajadus professionaalse halduse järgi. Abi võib olla tarvis näiteks tekstide sisestamisel, sisu tootmisel, mõne turvaaugu lappimisel, optimeerimisel, rünnaku alla sattunud veebilehe taastamisel vmt. Reageerime kiiresti! Teenuste hinnad on erinevad ning olenevad juhtumist.
  2. Püsihalduse läbiviimiseks sõlmime lepingu, mille järgi haldame Sinu kodulehte kuupõhiselt. Valides püsihalduseks usaldusväärse firma, saad Sa kindel olla, et Sinu koduleht on heades kätes. Pikaajaline haldusteenus koosneb erinevatest põhiteenustest, mis käivad hinna sisse, ning lisaks saab eraldi sisse osta lisateenuseid.

Mis teenused kodulehe haldamise alla käivad?

Osa kodulehe haldamise alla käivatest teenustest on lepingusse sisse kirjutatud ja osa neist saab eraldi juurde tellida. Haldusele keskendunud firmad tegelevad valdavalt nii halduse, hoolduse, optimeerimise kui ka arendusega. Teenuste hulka kuuluvad näiteks sisu tootmine/lisamine/muutmine, kodulehe taastamine, turvalisuse testimine/täiustamine, platvormi uuendamine, pluginate/moodulite/programmide lisamine, varukoopia tegemine, optimeerimine otsingumootoritele jpm.

 

Kodulehekülje haldamisse investeerimine tasub ennast ära. Vali selleks usaldusväärne ja professionaalne firma ning kirjuta meile!

Jagamist

Viimati tehtud suurprojekt

tehtud e-pood nurme

Kodulehed vaata kõiki

tehtud e-pood nurme