Veekindel kaelarihm “lavendel”

15.00

Muster:

Vajuta nupule “disaini”, et valida kaelarihma suurus, rihma laius ning kinnituste värv. Soovi korral on võimalik kaelarihma täiendada helkuritega, lisada AirTagi hoidja või ripats.

Häpsteri unikaalsest materjalist kaealrihm on vastupidav ja silmapaistev. Kaelarihm on kaetud PVC/TPU kihiga, mis annab rihmale vee- ning määrdumiskindluse. 

Rihma omadused:
* materjal kannatab kuni 180kg tõmbejõudu.
* materjal on lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu.
* rihm ei veni ega kaota oma vormi.
* erksad värvid, mis ei tuhmu ega kulu.
* 100% veekindel ning kergesti puhastatav.
* materjal on antibakteriaalse toimega.

 

Kaelarihma valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Kaelarihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie kaelarihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad! Kaelarihma materjal on väga pehme ning mugav. Klõpskinnituse valimisel arvesta, et metallist klõpskinnitused on raskemad kui plastikkinnitused, samuti on metallkinnitustele loomupärane koera liikumisel teha väikest “kõlinat.”

 

Kaelarihm valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

Mõõda koera kael kõige laiemast kohast. Kaelarihm ei tohiks koera kaela pigistada ega tekitada ebamugavustunnet. Kui Sinu koer on kahe suuruse vahel, siis võid meile ostukorvis lisainfo lahtrisse kirjutada oma koera mõõdud – iga toode valmib käsitööna vastavalt tellimusele ning saame vajadusel mõõte kohendada. Häpsteri rihmad on väga palju reguleeritavad.

*Tabelis on näitena toodud koeratõud, kuid iga koer on siiski veidi erinevate mõõtudega. Võimalusel soovitame koera üle mõõta. Isegi, kui juhtuski mõõdulint kadunud olema ning ka silmamõõt vedas alt, siis pole põhjust muretsemiseks – oleme alati valmis puhta ning kasutamata toote ümber vahetama.

Materjal: PVC

Hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ning niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed vähem märgatavad.

Häpsteri oma brändi tooted valmivad käsitööna vastavalt tellimusele 2 tööpäeva jooksul. Võimalusel võtame alati vastu kiirtellimusi. Kui soovid toodet kiiremini kätte saada, siis palun anna meile sellest märku lisainfo lahtris tellimust esitades. Toote kättesaamine või postitamine samal päeval toimub ainult eelneval kokkuleppel. Võid meile alati helistada 56 848 711 – proovime leida parima lahenduse.

 

Tellimuse saad tellida endale sobivasse pakiautomaati (Omniva, DPD või Smartpost), DPD kulleriga koju või soovi korral ise järgi tulla Tallinnasse, Männimetsa teele (4 km Järve Selverist Viljandi maantee poole). Kui valid “tulen ise järgi” variandi, siis palun oota, et saadaksime Sulle kinnituse, et Sinu tellimus on valmis pandud nutipostkasti. Nutipostkast avaneb unikaalse koodiga, mille leiad e-mailist, kui tellimus on valmis pandud ning tellimusele saad kätte endale sobival kellaajal. Kuna nutipostkastis on piiratud arv lahtreid, siis palume võimalusel tellimusele järgi tulla kahe päeva jooksul kinnitusmeili saamisest. Pole ka hullu, kui Sa siiski nii ruttu tulla ei saa – palun anna meile sellest lihtsalt teada.

Meie jaoks on väga oluline, et iga koeraomanik leiaks endale ideaalse toote, mis vastaks just tema vajadustele. Tooteid on palju ning teinekord raske kõigis valikutes orienteeruda. Oleme koostanud põhjaliku ülevaate erinevatest kaelarihmadest, traksidest ning jalutusrihmadest, mis aitab valida just Sulle sobivat rihmakomplekti. Leiad selle siit.

Meie soovitused sulle