Veekindel jalutusrihm “Lavendel”

30.99

Muster:

Vajuta nupule “disaini”, et valida jalutusrihma tegumood (tavaline või reguleeritav), pikkus, karabiini(de) suurus ja värv. Soovi korral on võimalik jalutusrihmale lisada helkurid või kilekotihoidja.

Häpsteri unikaalsest materjalist jalutusrihm on vastupidav ja silmapaistev. Jalutusrihm on kaetud PVC/TPU kihiga, mis annab rihmale vee- ning määrdumiskindluse. 

Rihma omadused:
* materjal kannatab kuni 180kg tõmbejõudu.
* materjal on lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu.
* rihm ei veni ega kaota oma vormi.
* erksad värvid, mis ei tuhmu ega kulu.
* 100% veekindel ning kergesti puhastatav.
* materjal on antibakteriaalse toimega.

 

Jalutusrihmade valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Jalutusrihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie jalutusrihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad! Jalutusrihma materjal on väga pehme ning mugav. Rihm on väga pehme ning painduv ning seda on mugav ümber käe rullida või koera vabastamisel rihmast ümber kaela kanda.

 

 

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

Sul on võimalik valida nii tavalise kui ka reguleeritava pikkusega jalutusrihma vahel.

 

Reguleeritavatel jalutusrihmadel on kaks karabiini ning jalutusrihma pikkust on võimalik reguleerida kinnitades ühe karabiini rihma küljes olevate metallrõngaste külge. Teine karabiin kinnitatakse koera kaelarihma või trakside külge. Kinnitades mõlemad karabiinid kaelarihma- või trakside D-rõnga külge lüheneb jalutusrihm poole võrra. Samuti on võimalik tekitada rihmale käepide kinnitades karabiin esimese rihmal oleva rõnga külge. Karabiinide valimisel arvesta karabiini suuruse ning koera tõmbejõuga. Tavalisel jalutusrihmal on tavaline käepide ning üks karabiin.

 

Kõikidel Häpsteri jalutusrihmadel (nii tavalistel kui ka reguleeritavatel) on olemas D-rõngas kilekotihoidja kinnitamiseks ning nende pikkus on mõõdetud koos käepidemega.

Materjal: PVC

Hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ning niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed vähem märgatavad.

Häpsteri oma brändi tooted valmivad käsitööna vastavalt tellimusele 2 tööpäeva jooksul. Võimalusel võtame alati vastu kiirtellimusi. Kui soovid toodet kiiremini kätte saada, siis palun anna meile sellest märku lisainfo lahtris tellimust esitades. Toote kättesaamine või postitamine samal päeval toimub ainult eelneval kokkuleppel. Võid meile alati helistada 56 848 711 – proovime leida parima lahenduse, et toode võimalikult kiiresti Sinuni jõuaks.

 

Tellimuse saad tellida endale sobivasse pakiautomaati (Omniva, DPD või Smartpost), DPD kulleriga koju või soovi korral ise järgi tulla Tallinnasse, Männimetsa teele (4 km Järve Selverist Viljandi maantee poole). Kui valid “tulen ise järgi” variandi, siis palun oota, et saadaksime Sulle kinnituse, et Sinu tellimus on valmis pandud nutipostkasti. Nutipostkast avaneb unikaalse koodiga, mille leiad e-mailist, mis me Sulle saadame, kui tellimus on valmis pandud. Tellimusele saad järgi tulla endale sobival kellaajal. Kuna nutipostkastis on piiratud arv lahtreid, siis palume võimalusel tellimusele järgi tulla kahe päeva jooksul kinnitusmeili saamisest. Pole ka hullu, kui Sa siiski nii ruttu tulla ei saa – palun anna meile sellest lihtsalt teada.

Meie jaoks on väga oluline, et iga koeraomanik leiaks endale ideaalse toote, mis vastaks just tema vajadustele. Tooteid on palju ning teinekord raske kõigis valikutes orienteeruda. Oleme koostanud põhjaliku ülevaate erinevatest kaelarihmadest, traksidest ning jalutusrihmadest, mis aitab valida just Sulle sobivat rihmakomplekti. Leiad selle siit.

Meie soovitused sulle