Facebooki turundus

Kampaaniad, reklaam, haldamine

Facebooki turundus

Kampaaniad, reklaam, haldamine
facebooki turundus

Facebooki turundus viib Teie ettevõtmise tulemused uuele tasemele. Loome, haldame ja analüüsime Teie Facebooki lehte ja reklaamikampaaniaid. Tänapäeval ei vaja Facebook enam tutvustamist. Tegemist on suurima sotsiaalmeedia platvormiga maailmas. Mõned faktid Facebooki kohta allpool.

  • 1.7 miljardit aktiivset kasutajat kuus
  • 1 miljard aktiivset kasutajat päevas
  • Neist 800 miljonit kasutavad Facebooki nutiseadmes
  • 47% on mobiilsed kasutajad
  • Ameeriklased kulutavad 22% oma interneti ajast Facebookile
  • Keskmiselt on kasutaja 20 min päevas Facebookis
  • Kasutajad vajutavad “meeldib” nuppu 4 miljonit korda minutis
  • Facebooki on laetud 250 miljardit pilti
  • Aktiivseid ettevõtte lehti on 50 miljonit
  • Ainult 2.5 miljonit nendest kasutavad tasulist reklaami

 

Facebooki reklaam

Üks paremaid võimalusi jõuda minutitega uue sihtgrupini, müüa olemasolevatele klientidele, testida uusi tooteid/teenuseid. Kõige efektiivsem reklaam veebihai arvates. Facebooki reklaami teevad enamus ettevõtted valesti. Õige reklaamkampaania korraldamine on omaette kunst. Ei ole nii, et teed ühe reklaami, määrad eelarve ja vaatad, et asi ei tööta. Usalda oma Facebooki reklaam veebihai meeskonna kätte. Kas olete kuulnud midagi “retargetingust”? Te kaotate vähemalt poole oma rahast, kui Te seda ei tee!

Kampaaniad Facebookis

Jagamismängud, uue toote tutvustus, fännibaasi suurendamine, hooajalised kampaaniad. Võimalusi on sadu. Loome strateegia, vaatame üle olemasolevad ressursid, loome maandumislehe (ilma selleta ei ole meie arvates kampaaniat mõtet teha), analüüsime ja toome tulemusi. Iga kampaania alguses paneme paika eesmärgid – soovite saada kontakte, suurendada emaili listi, tutvustada toodet, teha müüki jne. Tulemusi toovad ainult läbimõeldud kampaaniad.

Haldamine

Vaatame üle Teie olemasolevad Facebooki lehe. Kui Teil seda ei ole loome selle nullist. Teeme uue disaini, kirjutame müüvad tekstid, postitame sisu, jagame. Facebooki lehest on kasu ainult siis, kui sellega tööd teha. Tulemusi toob järjepidev tegevus lehel. Ühendame Sinu kodulehe ja Facebooki üheks. Facebook turunduskanalina on võimas. See töötab ja väga huvitav on jälgida, kuidas see puudub siiski enamus ettevõtetel või on täiesti pooli. Ära tee omale seda lehte lihtsalt lehe pärast, vaid kasuta seda ära. Kui Sinu lehe viimane postitus oli aasta aega tagasi, oleks vaja mõelda strateegia muutmisele.

Võta ühendust tasuta konsultatsiooniks

Shares
Shares

Pin It on Pinterest

Share This