Erilahendused

Veebirakendused, kodulehed, e-poed, JavaScript, React, Node.js, infosüsteemid, rakendused, CRM, ERP

kodulehe tegemine

Teie usaldusväärne partner veebis

Veebihai on 12+ aastase kogemusega IT-ettevõte. Oleme edukalt lõpule viinud 350+ projekti, sh 250 kodulehe projekti ja 100 e-poe projekti. Oled sa alustav ettevõte, värskendust vajav e-pood või ettevõtte, kes tahab erilahendust, siis meie oleme erinevatele soovidele avatud ning mõtleme kaasa. Omame suurt kogemuste ja oskuste pagasit aitamaks Teil orienteeruda digimaailmas.

Soovid erilahendust? WordPress või WooCommerce ei sobi?

Pakume erinevaid erilahendus projekte. Veebirakendused, äpid, liidestused erinevate majandus-ja kliendihaldus tarkvaradega. Oleme teinud erinevaid projekte alates raamatupidamisest, oksjonikeskkondadest ja lõpetades mahukate e-poodidega. Lisakas erinevad infosüsteemid ja Sharepoint integreerimine. Küsi pakkumist juba täna.

 

Erilahendus kodulehed

Soovid rohkem, kui tavaline koduleht võimaldab? Tahad oma kodulehele erinevaid liidestusi ja automatiseerimist? Kliendihaldus programm, andmete sünkroniseerimine, erinevad liidestused. Saame Teid aidata!

 

Erilahendus e-poed

Magento, e-poed Laraveli peal. Teeme Teile nullist täpselt Teie vajadustele sobiva e-poe. Toodete sünkroniseerimine, laohaldus tarkvarad, kliendihaldus, arvete süsteemid jpm. Muidugi kuulub juurde ka vinge disainilahendus disainerilt.

 

Veebirakendused

Teostame enamus enda veebirakendustest Laraveli peale. Väga paindlik süsteem loomaks erisuguseid lahendusi alates kaardirakendustest, kuni võimalike kliendihaldus lahendusteni välja. Küsi pakkumist juba täna ja tule tasuta konsultatsioonile.

Kodulehtede ja e-poodide erilahendused