Bännerite valmistamine

Bännereid võib vaja olla: Google Adsi, printmeedia, PPC reklaami, digimeedia, maandumislehe, Meta adsi (Facebook), kampaaniate jaoks. Küsi pakkumist!

bännerite valmistamine

Bännerite valmistamine Sinu uue kampaania jaoks!

Bänner, eesti keeles ka reklaamriba, on populaarne ettevõtte reklaamimise moodus, kus olulisemaid firma tegevusalasid kirjeldav reklaamriba riputatakse teistele veebilehekülgedele üles.  

  • Bännerid toimivad eelkõige branding-vahendina, pikaajaliselt. Bännerite valmistamine ja nende eesmärk on ettevõtte tutvustamine ja selle vastu huvi äratamine ning külastajate arvu suurendamine koduleheküljel. Seeläbi annab hea bänner oma panuse reaalsete klientide arvu kasvamisele. Bänneri mõju tõhustamiseks tasub püüda inimeste tähelepanu võimalikult pikaks ajaks, kasutades selleks atraktiivseid ja köitvaid lahendusi.
  • Bänneri atraktiivse sõnumi kõrval on oluline ka selle loov ja toimiv lahendus. Lisaks on tähtis bänneri asukoht veebileheküljel, et kindlustada reklaami nähtavus potentsiaalsetele klientidele. Kuigi bännereid on tehniliselt võimalik ka ise luua, on efektiivse bänneri tegemiseks tarvis omada erialaseid oskusi ja teadmisi. Seetõttu soovitatakse reklaamribade valmistamiseks pöörduda sellega professionaalselt tegeleva ettevõtte poole, kel on teadmised, kogemus ja nägemus, et luua Sulle toimiv bänner. Veebihai saab teid aidata!
  • Kuldreegel on see, et reklaambännereid tehakse kliendi, mitte firma omaniku jaoks. Neil leiduv sõnum või pakkumine peab olema konkreetne ning kliendi jaoks kergelt ja kiirelt mõistetav. Kui vaatajal kulub bänneri sisu mõistmiseks aega üle kahe sekundi, tasub reklaamribale luua uus ja parem sisu. 
  • Bänneril peaks leiduma neli peamist elementi: logo, pealkiri, selgitav tekst ja üleskutse tegutsemisele. Tähtis on omada visiooni ka sellest, kellele, kus ja millal bännerit näidata tahetakse.
  • Soovituslik on kasutada uusi tehnoloogiaid ja võimalusi, näiteks HTML5 tehnoloogiat, mis võimaldab valmistada animeeritud ja interaktiivseid bännereid, mis vaataja pilku paremini püüavad.
 

Bännerite tegemise hinnapakkumise saamiseks võta julgelt meiega ühendust! Kirjuta meile, millistest teenustest täpsemalt huvitatud oled: bänneri valmistamisest, idee loomisest, kampaania kontseptsiooni välja töötamisest või millestki muust. Meie ettevõte on turul olnud juba 15 aasta ning oskame digiturunduse vallas kompetentselt tegutseda. Tuginedes oma põhjalikele teadmistele ja kogemuste pagasile, valmistame Sinu ettevõttele kvaliteetse ja efektiivse bänneri ning garanteerime Sinu rahulolu.