Google Adwords, printmeedia, PPC, digimeedia

Bännerite valmistamine Sinu uue kampaania jaoks

kodulehed

Bännerite valmistamine kiirelt ja mugavalt!

Bänner, eesti keeles ka reklaamriba, on populaarne ettevõtte reklaamimise moodus, kus olulisemaid firma tegevusalasid kirjeldav reklaamriba riputatakse teistele veebilehekülgedele üles.  

Bännerid toimivad eelkõige branding-vahendinapikaajaliseltBännerite valmistamine ja nende eesmärk on ettevõtte tutvustamine ja selle vastu huvi äratamine ning külastajate arvu suurendamine koduleheküljel. Seeläbi annab hea bänner oma panuse reaalsete klientide arvu kasvamisele. Bänneri mõju tõhustamiseks tasub püüda inimeste tähelepanu võimalikult pikaks ajaks, kasutades selleks atraktiivseid ja köitvaid lahendusi.

Bänneri atraktiivse sõnumi kõrval on oluline ka selle loov ja toimiv lahendus. Lisaks on tähtis bänneri asukoht veebileheküljel, et kindlustada reklaami nähtavus inimesteleKuigi bännereid on tehniliselt võimalik ka ise luua, on efektiivse bänneri tegemiseks tarvis omada erialaseid oskusi ja teadmisi. Seetõttu soovitatakse reklaamribade valmistamiseks pöörduda sellega professionaalselt tegeleva ettevõtte poole, kel on teadmised, kogemus ja nägemus, et luua Sulle toimiv bänner.

Kuldreegel on see, et reklaambännereid tehakse kliendi, mitte firma omaniku jaoks. Neil leiduv sõnum või pakkumine peab olema konkreetne ning kliendi jaoks kergelt ja kiirelt mõistetavKui vaatajal kulub bänneri sisu mõistmiseks aega üle kahe sekundi, tasub reklaamribale luua uus ja parem sisu. 

Bänneril peaks leiduma neli peamist elementi: logopealkiri, selgitav tekst ja üleskutse tegutsemisele. Tähtis on omada visiooni ka sellestkellelekus ja millal bännerit näidata tahetakse.

Soovituslik on kasutada uusi tehnoloogiaid ja võimalusi, näiteks HTML5 tehnoloogiat, mis võimaldab valmistada animeeritud ja interaktiivseid bännereid, mis vaataja pilku paremini püüavad.

Bännerite tegemise hinnapakkumise saamiseks võta julgelt meiega ühendust! Kirjuta meile, millistest teenustest täpsemalt huvitatud oled: bänneri valmistamisestidee loomisestkampaania kontseptsiooni välja töötamisest või millestki muust. Meie ettevõte on turul olnud juba üle kümne aasta ning oskame internetiturunduse vallas kompetentselt tegutseda. Tuginedes oma põhjalikele teadmistele ja kogemuste pagasile, valmistame Sinu ettevõttele kvaliteetse ja efektiivse bänneri ning garanteerime Sinu rahulolu.

Oleme alati avatud uutele projektidele ning vastame meeleldi kõigile Su küsimustele!

Siin üks hea video ka, kuidas disainida head veebibännerit:

Jagamist

Viimati tehtud suurprojekt

tehtud e-pood nurme

Kodulehed vaata kõiki

tehtud e-pood nurme