Tõmba äri käima!

Oleme kindlad, et saame Teid aidata. Broneeri tasuta 30 min konsultatsiooni.

Teie usaldusväärne partner veebis

Veebihai on 15+ aastase kogemusega IT ettevõte. Oleme edukalt lõpule viinud 350+ projekti, sh 250 kodulehe projekti ja 100 e-poe projekti. Oled sa alustav ettevõte, värskendust vajav e-pood või ettevõtte, kes tahab erilahendust, siis meie oleme erinevatele soovidele avatud ning mõtleme teiega kaasa. Omame suurt kogemuste ja oskuste pagasit aitamaks Teil orienteeruda digimaailmas. 

Miks valida Veebihai? 

01

15 aastat digitaalset kogemust

Pikaaegne kogemus aitab kaasa mõelda, pakkuda parimaid lahendusi ja kvaliteetset tulemust.

02

250+ tehtud kodulehte

Riigifirmad, tuntud Eesti ja välismaa brändid, ettevõtted väga paljudest erinevatest valdkondadest.

03

100+ tehtud e-poe lahendust

Standard -ja erilahendustega e-poed. Kosmeetikast kuni lasteriieteni.

04

350+ rahulolevat klienti

Klientide rahulolu on meile kõige olulisem. Pigem lubame vähem aga anname rohkem. Tühje lubadusi ei pillu.

Mobiilisõbralikud ning kergesti hallatavad kodulehed. Lisaks pakume erinevaid erilahendusi. Soovid rohkem, kui tavaline koduleht võimaldab? Tahad oma kodulehele erinevaid liidestusi ja automatiseerimist?

Kliendihaldus programm, andmete sünkroniseerimine, erinevad liidestused. Saame Teid aidata! Hästi läbimõeldud standard -ja erilahendus kodulehed. Lähtume spetsiaalselt kliendi vajadustest, loomaks talle kasumlik ja tänapäevane koduleht. Iga detail köidab Teie klienti, struktuur on kasutajasõbralik ja visuaal toetab tervikut.

Pakume nii erilahendus e-poode, kui ka täislahendus e-poode erinevatele platvormidele. Oleme teinud üle 150 erineva e-poe. Kiired, funktsionaalsed ja turvalised e-poed. Maksmiseks pangalingid, krediitkaardimakse, arve võimalus. Toodete halduseks liidestus lao -ja raamatupidamis süsteemidega. Paki saatmiseks pakiautomaadid ja kuller. WooCommerce, Magento ja Prestashop.

Aitame Teil läbi digiturunduse juurde saada kontakte ja läbi selle kastavatada müüki. Hästi planeeritud digiturundus toob Teie ettevõttele raha juurde. Digiturundus teenuste maht sõltub alati kliendi ärist ja turust. Suhtleme!

CVI koostamine, kus loome stiiliraamatu milles on olemas kõik vajalik enda visuaalseks identiteediks, nii ettevõttes sees kui väljas.

Kasvata oma äri koos meiega

Kodulehed
E-poed
Digiturundus
Bränding

Erilahendused

Pakume erinevaid erilahendusi. Veebirakendused, äpid, liidestused erinevate majandus- ja kliendihaldus tarkvaradega. Oleme teostanud erinevaid projekte alates raamatupidamisest, oksjonikeskkondadest ja lõpetades mahukate e-poodidega. Lisaks erinevad infosüsteemid ja Sharepoint integreerimine.

Digilahenduse järelhooldus

Kodulehtede ja e-poodide järelhooldus aitab Teil olla kindlad, et kõik toimib suurepäraselt ja õlitatult. Tehtud on kõik uuendused, tarkvara on ajakohane ja ei esine turvaauke. Veebihai aitab Teile leida sobivaima lahenduse. Tutvu võimalustega.

Liidestamine

Tänapäevane elu tugineb üha enam tarkvaradele ja automatiseeritud protsessidele. Liidestamine automatiseerib ajakulukad ülesanded ja genereerib infot, millest kunagi vaid unistada võis. Liidestada saab väga erinevaid infosüsteeme, erinevates valdkondades: raamatupidamine, jae- ja e-kaubandus, logistika, transport, tervishoid ja paljud teised. Kõik see aitab säästa nii aega kui ka raha, tehes meie elu mugavamaks.

ERP integreerimine

Üks peamisi ERP-süsteemi kasutamise eeliseid on võimalus integreerida see teiste tarkvaradega. See võimaldab andmete jagamist rakenduste vahel, vähendades vajadust käsitsi sisestada ja tagab andemete ajakohasuse. Samuti saab automatiseerida erinevaid protsesse. Tellimuste töötlemine, saatmine ja arvete esitamine täidetakse ilma inimese sekkumiseta. See säästab aega ja parandada täpsust, samuti vabastab see töötajad rohkem lisaväärtust andvate ülesannete täitmiseks.

Meie meeskond

Indrek Eenmaa

Müük ja digiturundus

Ivar Tohvelmann

Arendusjuht

Katriin Liselle Eenmaa

Arendaja

Tessa

Happiness manager

Teeme koos Teie lennukad ideed teoks

Oleme koostööd teinud tuntud brändide ja riigiasutustega.
Sealhulgas Rapla Haigla, Kennelliit, Kaitseministeerium, Estonia Teater, EstBan, Alma ja paljud teised.

kennelliit
raplahaigla

Loe mida meie kliendid on öelnud

Ettevõtted, kes on meid usaldanud. 

kanepiaiand

Suhtleme ja alustame tööd.

Oleme alati kohtumiseks ja tasuta konsultatsiooniks avatud. Võtke meiega julgesti ühendust ja aitame Teil digimaastikul õige suuna leida.

Kõik õigused kaitstud © 2024 AIO Web OÜ